999 rezultate për

pasdite

Bëhuni gati për një fundjavë pranvere! Ky do të jetë moti për sot dhe nesër Dita e sotme ka nisur si një ditë vere, me temperatura të larta dhe diell në të gjithë vendin. Kjo situatë pritet të
Rudina Magjistari bën ndryshimin e papritur, shkon në Top Channel Stafi i "Portokalli" paralajmëroi se këtë sezon do të vinte në skenë personazhe të njohur të ekranit. Pikërisht Rezar
Konflikt mes Ramës dhe Xhafajt për 613 kg kokainë: Çfarë ndodhi pasditen e djeshme Kur të gjithë po festonin në polici për kapjen e një sasie rekord kokaine në Durrës, një përplasje në distancë ishte duk
Pse duhet ta kërkojmë të keqen edhe në lumturinë që na e jep bora?! Entela Resuli Sot pasdite në Tiranë ra borë. Nuk ndodh shpesh që kryeqyteti të zbardhet nga reshjet e saj. Ndaj shumë
Ngrica, përmbytje dhe dëborë: Çfarë do të ndodhë nga i ftohti siberian në Shqipëri Sot pasdite dhe nesër në shumicën e qarqeve priten reshje mesatare, ndërsa në Vlorë dhe Gjirokastër intensive njofton IG
Reshje shiu apo dëborë? Ky është moti për nesër Instituti i Gjoeshkencave njoftoi se sot pasdite, të dielën e 28 janarit dhe nesër, nuk priten reshje në të gjithë terri
Gjumi i pasdites i lidhur me diabetin Edhe pse ekspertët kohëve të fundit kanë rekomanduar gjumin e pasdites për të shmangur sëmundjet e zemrës dhe trurit, st
Gjumi i pasditës i lidhur me diabetin Edhe pse ekspertët kohëve të fundit kanë rekomanduar gjumin e pasdites për të shmangur sëmundjet e zemrës dhe trurit, st
Bëhuni gati! Pasditen e sotme nisin reshjet e shiut në të gjithë vendin Pasditën e sotme priten të rinisin sërish reshjet e shiut në vend. Nga sot pasdite dhe nesërpriten reshje në pjesën
Vazhdon i acarti në Shqipëri, ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër Meterologët japin lajme të këqija në lidhje me motin. Dita e sotme dhe e nesërmja pritet të shoqërohet me reshje shiu, d
Rikthehen reshjet e dendura, kujdes sot pasdite Instituti i Gjeoshkencës ka dhënë në mesditë, parashikimin më të fundit për motin. Mësohet se gjatë pasdites pritet
Imazhe nga sateliti, ja si duket Shqipëria e përmbytur (FOTO LAJM) Qendra për Bashkërendimin dhe Reagimit të Emergjencave (ERCC) ka monitoruar nga afër situatën e përmbytjeve që përfshinë
Zyrtare: Allardayce trajneri i ri i Evertonit Skuadra angleze, Everton ka emëruar si trajner të skuadrës së parë anglezin, Sam Allardayce deri në përfundim të sezonit
Ishte kthyer në tmerr për banorët, arrestohet shqiptari në Itali Disa shqiptarë të cilët prej kohësh shqetësonin banorët të Avellinos në Itali shqiptarët që kishin krijuar një bandë për
Kryeministri mbërrin pa probleme në Bruksel Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka mbërritur në Bruksel pasditen e së enjtes, ku do të takohet me udhëheqës të
Një tjetër gazetare largohet nga Top Channel (FOTO LAJM) Pas largimeve vërtet të bujshme të moderatoreve dhe gazetarëve nga departamenti i informacionit në Top Channel, një tjet
Jonida Shehu largohet nga “Pasdite në Top Channel” Largimeve nga Top Channel i është bashkuar edhe një tjetër emëri njohur. Bëhet fjalë pikërisht për moderatoren e “Pa
Vasili “tall” Ramën: Është çmendur derdimeni Vetëm pak më parë Kryministri postoi një status në Facebook i cili duhej postuar në mëngjes por u postua mbasdite. Sigur
Arbana zbulon surprizën e programit më të ri që do të prezantojë Moderatorja dhe autorja e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani nuk do të jetë vetëm në autorësinë e këtij
Pas një jave të ngarkuar, Haradinajt kalojnë pasditen në Gllogjan (FOTO) Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka filluar të jetë tejet i ngarkuar sa i përket punëve në Qeverinë e Kosovës.