999 rezultate për

pasdite

Ruhuni nga dielli, nesër temperaturat do të çmenden Prej muajit maj, temperaturat e larta kanë prekur edhe Shqipërinë, por ditën e nesërme në zonat e ulëta të vendit termom
Ndërron jetë gruaja e plagosur rëndë në aksidentin e frikshëm pasditen e djeshme Ka ndërruar jetë në spital njëri prej pasagjerëve të plagosur rëndë në aksidentin e djeshëm në aksin Fushë Krujë-Vorë.
Pa e lexuar motin mos bëni plane për fundjavë Temperaturat e ajrit mbesin mbi vlera mesatare, edhe pse do të pësojnë një rënie të lehtë. Minimalet do të sillen nga 12
Mos u gënjeni nga dielli i mëngjesit, moti sjell surpriza pasdite Moti për ditën e enjte pritet të jetë njësoj si kjo e mërkurë, në kushtet e kthjellimeve me vranësira kalimtare. Sipas M
A do të bie shi nesër? Ja çfarë iu rezervon moti Sot pasdite (e shtunë, dt.26) dhe nesër (e diel, dt.27) pritet të ketë reshje të dobëta në pjesën më të madhe të qarqeve
Rama kopjon Erdoganin dhe mbyll websitet: Çfarë ndodhi pasditen e djeshme me faqen satirike Gjatë ditës së djeshme një ëebsite satirik me domainin "www.kryeministri.com" shkaktoi të qeshura online pasi shpallte v
Rrebeshe e shtrëngata në vend, moti ka lajme të këqija Vera duket ende larg. Sot pasdite (e mërkurë, dt.23) dhe nesër (e enjte, dt.24) pritet të ketë reshje mesatare në të gji
Mos ju gëzoni diellit, sot pasdite dhe nesër rikthehet shiu (FOTO LAJM) Paraditja e sotme ka qenë me diell në pjesën më të madhe të vendit, por situata do të ndryshojë në orët në vazhdim.
Mos bëni plane për në fundjavë! Moti ka surpriza të pakëndshme Nëse keni plane për nesër, ju bëjmë me dije se fundjava do të jetë e shoqëruar me shi. Sot pasdite (e premte, dt.18)
Mësoni si do të jetë moti për ditën e sotme Moti për ditën e nesërme pritet të jetë pjesërisht me vranësira në zonat Veriore të vendit, ndërsa në Jug situata do jet
Shtrëngata dhe përmbytje, surprizat e motit gjatë pasdites së sotme (FOTO LAJM) Paraditja ishte me reshje të lehta shiu në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa situata pritet të ndryshojë gjatë orëve
Plane për nesër? Fillimisht mësoni si do të jetë moti Sot pasdite dhe nesër priten reshje të dobëta në të gjithë territorin. Sipas IGJEUM: Në qarqet Shkodër, Kukës, Dibër
Shtrëngata dhe përmbytje, zbuloni zonat problematike të Shqipërisë për sot pasdite dhe nesër Reshjet e shiut do të vazhdojnë në të gjithë vendin edhe gjatë pasdites së sotme dhe ditës së nesërme. Siç thuhet në
Sot pritet stuhi në Maqedoni Edhe sot moti në Maqedoni pritet të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe erë që fryn nga veriu. Pasdite parashi
Sot priten reshje të dobëta në Kosovë Sot në Kosovë do të jetë mot me diell kurse pasdite, do të ketë reshje të shkurtra shiu. Temperaturat më të ulëta do
Shi por temperatura të larta, ky është moti për ditën e nesërme Reshjet e shiut do të jenë prezente gjatë pasdites së sotme dhe nesër në të gjithë Shqipërinë. Nga ana tjetër, mësoh
Nesër moti ka rezervuar surpriza, rikthehen shirat? Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë Ujit dhe Mjedisit parashikon që ditën e nesërme në territorin shqiptar të ketë një
Keni plane për nesër? Njihuni me parashikimin e motit Keni bërë plane për nesër? Nëse po, moti do t'ju favorizojë pasi pritet të jetë kohë e mirë, temperatura të larta dhe pa
Veshjet “chemisier”, modelet më të bukura të stinës Nëse veshja e zezë është në krye të veshjeve të garderobës femërore, është një tjetër që meriton absolutisht hapësirë në
Futini xhaketat në dollap, ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër Ditët me diell do të vazhdojnë edhe gjatë kësaj jave. Ndërsa ishte parashikuar që sot se në zona të ndryshme të vendit t