999 rezultate për

pasdite

Përfaqësuesit e Modric në Milano, çfarë po nodh me lojtarin (FOTO LAJM) Luka Modric tek Interi nuk është thjesht një hipotezë e merkatos, por transferimi i bujshëm po shkon drejt finalizimit.
Keni nesër plane për plazh, mos u nisni pa e lexuar këtë lajm Instituti i Gjeoshkencave në Shqipëri raporton se moti këtë pasdite do të jetë me reshje në thuajse të gjithë territorin
Lajme të këqija: Ky është parashikimi i motit për nesër Të enjten pasdite dhe nesër, të premten, priten në përgjithësi, reshje lokale të dobëta shiu. Reshjet mund të prekin
Emër shumë i njohur, kjo është prezantuesja e re e "Pasdite në Top Channel" Moderatorja Jonida Shehu u rikthye në Top Channel për një emision të ri por duke lënë kështu vendin e lirë për drejtimin
Artistët e qytetarët nisin protestën kundër shembjes së Teatrit (VIDEO) Protesta kundër shembjes së Teatrit ka nisur fuqishëm këtë pasdite. Qytetarët dhe artistët janë mbledhur këtë pasdite
S'do mungojë shiu, ky është parashikimi i motit për sot dhe nesër Sipas Institutit të Gjeoshkencave, sot pasdite dhe nesër, e enjte, 12 korrik, priten reshje të dobëta ose lokalisht të d
Vera "harron" Shqipërinë, çfarë ndodh me motin sot pasdite dhe nesër Vazhdon të jetë situatë e paqëndrueshme nga moti. Sipas parashikimit të bërë nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë
4 korriku, dita e 140 tërmeteve në Tiranë e Durrës Kjo e mërkurë e 4 Korrikut do të mbahet mend gjatë për panikun që shkaktoi në Tiranë. Sizmiologët regjistruan më shum
Moti në Maqedoni, paraditë ka vapë, pasdite priten surpriza Moti në Maqedoni sot paradite do të jetë me diell, me erë të dobët nga drejtime të ndryshme, ndërsa pasdite me reshje të
Shi apo diell? Mësoni si do të jetë moti ditën e nesërme Moti i keq s'ka të ndalur, edhe ditën e nesërme pritet të ketë reshje shiu në të gjithë vendin. Sot pasdite dhe nesër
Mos u bëni gati për plazh, moti s'ka ndërmend të përmirësohet Moti i keq me reshje shiu, rrufe e temperatura të ulëta për stinën ku jemi nuk ka të ndalur. Nga parashikimi i fundi
Moti i "çmendur" zgjat edhe pak, kur rriten temperaturat? Temperaturat e këtij qërshori nuk kanë qenë fare normale për stinën. Sipas Institutit të Gjeoshkencave Energjisë, Uji
Moti i keq s'ka të ndalur, në këto dy qarqe priten shtrëngata shiu (FOTO LAJM) Duke nisur nga sot pasdite, do të rikthehen sërish reshjet e shiut. Sot pasdite dhe nesër, datë 25 qershor, në qarku
Shtërngata shiu dhe stuhi është për sot moti në Kosovë Në fillim të javës shtrëngata me shi, nga mesi i javës mot më stabil. Nga parashikimet e fundit, në fundjavë mund të
Pas Turit dhe 2XL, Vizionit i ikën një tjetër moderatore Tv Klan dhe Top Channel kanë filluar që të shkëmbejnë moderatorë, por edhe Vizioni duket se ka humbur goxha moderatorë.
Mësoni kur rikthehen reshjet në Kosovë Nga mesi i javës sërish shtrëngata me shi. Ndërsa më poshtë gjeni shkurtimisht parashikimin e motit për ditët në vijim.
Po digjeni nga dielli? Pasditja rezervon surpriza (FOTO LAJM) Temperaturat e motit janë ngritur ditët e fundit. Pas një fundjave të freskët, koha është rikthyer me diell dhe moti ësh
Mos iu gëzoni diellit! Moti pritet t'ju surprizojë pasdite Vendi ynë, të premten pritet të ketë kthjellime dhe vranësira të lehta në zonat perëndimore. Ndërkohë, sipas MeteoAlb
Ruhuni nga dielli, nesër temperaturat do të çmenden Prej muajit maj, temperaturat e larta kanë prekur edhe Shqipërinë, por ditën e nesërme në zonat e ulëta të vendit termom
Ndërron jetë gruaja e plagosur rëndë në aksidentin e frikshëm pasditen e djeshme Ka ndërruar jetë në spital njëri prej pasagjerëve të plagosur rëndë në aksidentin e djeshëm në aksin Fushë Krujë-Vorë.