999 rezultate për

pasdite

NJOFTIM/ Ndihmoni familjen të gjejë këtë vogëlush që ka humbur në zonën e Shkozës, Tiranë Një fëmijë i moshës 4 vjeçare ka humbur në zonën e Shkozës në Tiranë, pranë banesave sociale. Denoncimi është bërë ng
Mbylli zyrën e u nis drejt shtëpisë, vdes sa del nga makina zyrtari në Delvinë Përgjegjësi i Gjendjes Civile në Bashkinë Delvinë ndërroi sot jetë, pas një ataku kardiak. Ndarja e papritur e tij ng
Mëngjes apo pasdite, kur është koha ideale për të bërë ushtrime fizike? Nëse doni të keni format e duhura trupore, të digjni më shumë kalori dhe të keni shëndet të mirë duhet të bëni ushtrime
Moti i keq në Vlorë, pezullohen lundrimet për mjetet lundruese Lundrimi për mjetet e vogla lundruese dhe anijet e peshkimit është pezulluar për tre ditë për shkak të kushteve hidromet
Ky është terroristi që u ekzekutua në Londër pasi masakroi kalimtarët me hanxhar (FOTO LAJM) Sudesh Amman është emri i terroristit i cili u vra pasditen e sotme në Londër nga policia. Ai me anë të një hanxhari ter
Detyroi me forcë të miturën të kryenin marrëdhënie s*ksuale, reagon policia Polcia ka arrestuar një të ri i cili dyyshohet të ketë kryer marrëdhënie seksaule me forcë me një të mitur. Policia k
Kaos në Tiranë, trafiku paralizon prej orësh lëvizjen e automjetëve Tirana është kthyer në një tmerr për qytetarët në këto festa të fundvitit. Trafiku është rënduar ndjeshëm dhe lëvizj
Aksidentohet për vdekje shqiptari, gjendet pas disa orësh nga i vëllai në greminë Një shofer 36-vjeçar, nga Shqipëria mbeti i vdekur në një aksident tragjik pasditen e kaluar kur një veturë që drejtohej
Çfarë do ndodhë me motin nga sot pasdite Reshjet e shiut ishin prezente deri në orët e mëngjesit të ditës së sotme dhe sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtara, sas
Plane për fundjavë? Më parë mësoni si do të jetë moti Kjo fundjavë nuk pritet të jetë edhe aq favorizuese për ju që keni bërë plane për të dalë. Në dy ditët e ardhshme ven
Plane për fundjavë? Njihuni më parë me parashikimin e motit Kjo fundjavë nuk pritet të jetë edhe aq favorizuese për ju që keni bërë plane për të dalë. Në dy ditët e ardhshme ven
Drejt Anglisë, gjenden 25 emigrantë në një kamion frigoriferi 25 migrantë u gjetën të vendosur në një traget me ngarkesë, të nisur për në Britani, menjëherë pasi ajo u largua nga Ho
Shiu i prish planet Kombëtares, anulohet seanca stërvitore e pasdites Ndryshon përsëri plani i punës për ditën e sotme në ekipin kombëtar. Trajneri Edi Reja kishte vendosur që të bënte dy
Biznesmenit në Elbasan i grabisin 20 milion lekë në banesë Një banesë është vjedhur pasditen e të dielës në qytetin e Elbasanit. Mësohet se bëhet fjalë për shtëpinë e biznesmen
Moti javën e ardhshme: Paradite verë e pasdite dimër Moti do të vijojë i kthjellët edhe në javën në vazhdim në të gjithë territorin e Shqipërisë. Ditët do të karakterizoh
Operohet Sanchez, mësohet sa do të mungojë Inter ka dalë me komunikatë zyrtare lidhur me gjendjen shëndetësore të Alexis Sanchez. "Alexis Sanchez shkoi në Barce
Zbardhet dëshmia e Bledar Toçit: Pse isha tek shtëpia e Marsida Qatjës, si ndodhi ngjarja Është zbardhur dëshmia e policit Bledar Toçi, i cili qëlloi duke e vrarë në vend Dritan Hoxhollin në orët e para të ditë
Stefano Pioli pranon ofertën e Milanit, "shpërthejnë" memet kundër tij (FOTO LAJM) Pas takimit të drejtuesve të Milanit Boban e Maldini, me ish trajnerin e Interit dhe Fiorentinës, Stefano Pioli, i cili
Pasdite priten reshje shiu Moti sot në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Në pjesën veriore të vendit, pasdite do
Thonë që vapa ik me gushtin, si do të jetë moti në shtator Gushti do të mbyllet me temperatura të larta. Por në të njëjtat vlera pritet të jenë edhe dy javët e para të shtatorit,