999 rezultate për

pasdite

Një javë qershori me shi, si do të jenë temperaturat Fundjava me mot të ngrohtë dhe të ndryshueshëm, diell dhe vransira, mundësi edhe për reshje lokale shiu me bubullima.
Dita nis e kthjellët, moti surprizon gjatë pasdites Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot kryesisht të kthjellët që her
Vranësirat kthehen pasdite, ja parashikimi i motit për nesër Kthjellimet dhe vranësirat e pakta do të jenë mbizotëruese gjatë ditës së shtunë, ku më të dukshme kthjellimet do të jen
Moti në Maqedoninë e Veriut, pasdite priten reshje shiu Moti në mbarë vendin do të jetë me vranësira të ndryshueshme. Pasdite dhe në orët e mbrëmjes në disa vende do të ketë sh
Shira dhe erë, si do të mbajë moti sot Moti në mbarë vendin do të jetë me vranësira dhe pak më i ngrohtë. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi veriperëndimor.
4 të vrarë vetëm pasditen e sotme, Rama: Ky do jetë vit shembullor në betejën ndaj krimit Vetëm pasditën e sotme janë raportuar 2 vrasje, me 4 viktima dhe dy vetëvrasje në Elbasan. Rama e ka quajtur ditë jo
Parashikimi i motit për nesër: Reshje të izoluara në orët e pasdites Vendi ynë mbetet në ndikimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare gjatë paradites. Por, sipas Meteoalb orët e pa
Parashikimi i motit për nesër: Rikthehen reshjet e shiut pasdite Dita e nesërme do të vijojë me kthjellime dhe vranësira gjatë orëve të paradites. Ndërsa pasditja do të sjellë shtim
Keni kohë deri pasdite, çfarë pritet të ndodhë me orarin e fundjavës Ministria e Shëndetësisë dhe e Mbrojtjes sociale ka miratuar vendimin se orari i lejuar për të lëvizur me leje vetëm një
COVID-19/ Drejt shërimit, Boris Johnson ia del të ngrihet nga shtrati në spital Zyra e medias së kryeministrit të Britanisë tha në një deklaratë të premten pasdite se Boris Johnson ishte në gjendje të
Mëngjes apo pasdite, kur është koha ideale për të bërë ushtrime fizike? Nëse doni të keni format e duhura trupore, të digjni më shumë kalori dhe të keni shëndet të mirë duhet të bëni ushtrime
Dhimbje dhe ethe, gazetarja e njohur del me Koronavirus (FOTO LAJM) Gazetarja e njohur amerikane e "CNN", Brooke Baldwin ka rezultuar pozitive me Koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vet
Maqedonia e Veriut merr masën e çuditshme: Të moshuarit dalin paradite, të rinjtë pasdite Qeveria e Maqedonisë së Veriut vendosi të kufizojw lëvizjen e të rinjve deri në moshën 18 vjeçare si dhe të të moshuarve
Një Tiranë e zbrazët dhe e fjetur si asnjëherë më parë, si ishte dita e 11 e karantinimit sot (VIDEO) Qeveria ka ndërmarrë masa të rrepta për lëvizjen e qytetarëve në këmbë apo me makinë për shkak të koronavirusit. Vend
Rama "urdhëron" bankat: Do të hapeni dhe do punoni vetëm në këto dy fasha orari! Masat e reja për koronavirusin janë marrë edhe për bankat, të cilat do të punojnë në dy orarë në mëngjes dhe pasdite.
Rama nga Surreli: Pasdite do flas në telefon me presidenten e KE-së, ju bëni durim Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet sociale shprehet se rreth pasdites së sotme do të ketë një telefonat
Duket si ditë pranvere, por çfarë ka rezervuar moti për pasditen e sotme Sot do të jetë një ditë e vërtetë pranverore në pjesën e parë të ditës ndërkohë që pasdite nga ardhja e masave të paqënd
Ky është moti për fundjavën Ditën e premte temperaturat arritën të regjistronin vlerën më të lartë në Elbasan prej 25?C. Kjo ditë e vërtetë pranv
Mëngjes apo pasdite, kur është koha ideale për të bërë ushtrime fizike? Nëse doni të keni format e duhura trupore, të digjni më shumë kalori dhe të keni shëndet të mirë duhet të bëni ushtrime
Situata te Barcelona, presidenti Bartomeu do të takoj lojtarët ditën e sotme Presidentin Bartomeu ka vendosur që të shuaj zjarrin, pas zbulimeve që pretendonin se klubi i futbollit Barcelona kishte