999 rezultate për

pasarele

Nga tenisi në pasarelë, sportistja seksi bën namin tani si modele (FOTO LAJM) Tenistja Eden Silva është kontaktuar nga një agjenci modelingu gjatë kohës kur qëndronte e mbyllur në shtëpi prej situat
Nga tenisi në pasarelë, sportistja seksi bën namin tani si modele (FOTO LAJM) Tenistja Eden Silva është kontaktuar nga një agjenci modelingu gjatë kohës kur qëndronte e mbyllur në shtëpi prej situat
Naomi Campbell: Pse dizajnerët më kërkuan të rrëzohesha në pasarelë (FOTO LAJM) Naomi Campbell, një ndër emrat më të përfolur të viteve ’90, përjetoi frikën më të madhe të një modeleje kur bëhet fjalë
Pa u shqetësuar për celulitin dhe dhjamin, kështu duken modelet në pasarelën e Francës (FOTO LAJM) Në Francë, ku bukuria femërore është njehsuar prej dekadash me elegancën dhe linjat e holla, u organizua një event mode
Në pasarelën e "Fashion Week" në New York "tronditi" modelja XXL (FOTO LAJM) Një modele mbipeshë parakaloi në pasarelën e Javës së Modës në Nju Jork ditën e shtunë. Tess Holliday tregoi vetëbesi
Nga infermiere në modele, 75-vjeçarja mahnitëse në pasarelë (FOTO LAJM) Në moshën 70-vjeçare ajo punonte 20 orë në ditë në një spital për të përmbushur nevojat e saj. Dhe tani në moshën 75-vje
Java e Modës kthehet në siklet për të ftuarit, çfarë ndodhi me modelet Një ngjarje e rëndësishme dhe në të njëtën kohë e cuditshme, ka ndodhur këtë herë në Milano në Javën e Modës. Këtë h
Vajza e Madonnës lë nam: Ikën në pasarelë e padepiluar (FOTO LAJM) Ajo është vajza e këngëtares së "La isla bonita", Madonnës e ky fakt e ka ndihmuar shumë të ecë përpara, por jo vetëm.
Nga e kuqja e Dumës tek Spiropali, deputetet bëjnë pasarelë në Kuvend Seanca e djeshme parlametare ishte një seancë e gjatë maratonë ku u diskutua dhe u miratua me votat e maxhorancës ligji
Sfilatë në Kuvend, deputetet në garë për veshjen më të bukur (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në Kuvendin e Shqipërisë është mbajtur seanca e radhës parlamentare. Përveç debatëve e votimit në Ku
5 supermodelet sfilojnë bashkë në kujtim të Versaçes Supermodelet Carla Bruni, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Cindy Crawford, Helena Christensen u rikthyen në pasarelë në
Xhaka i propozon për martesë kësaj bukurosheje nëse ... (FOTO LAJM) Tulant Xhaka është në gjurmët e një martese me një kandidate për “Miss”. Dorina Podrimja, kandidate në eventin e buku
Kush do të dëshironte një shtëpi të tillë (FOTO LAJM) Kush nga ju do të dëshironte një shtëpi të tillë lundruese? Kjo ndërtesë lundruese është në pronësi të një çifti artist
Supermodelja 48 vjeçare mahnit me linjat (FOTO LAJM) Ajo është 48 vjeç dhe ndonëse në këtë moshë ende qëndron në kopertina për shkak të linjave perfekte dhe imazhit të kurua
31 vjeçarja me proteza hyn në histori pasi pozon në sfilatë (FOTO LAJM) Ndonëse ajo ka humbur duart dhe këmbët e saj pasi u infektua nga një sëmundje bakteriale në vitin 2011, kjo nuk e ka nda
Afërdita dhe Anxhela aspak konkurencë, miqësi dhe jashtë pasarelës (FOTO LAJM) Dy modelet aq të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Afërdita Dreshaj dhe Anxhela Martini, kanë qënë pranë njëra
Supermodelja Shayk, lë pasarelën për filmin “Herkuli” Bukuroshja 28-vjeçare Irina Shayk, do të debutojë në filmin “Herkuli”. Supermodelja ruse Irina Shayk, ka nisur përgatitj
Nga fushat në pasarelë: Ramos, imazhi i ri i Hugo Boss (FOTO LAJM) Nga fushat në pasarelë: më i fundit që e provon këtë është mbrojtësi i Real Madrid dhe kombëtares spanjolle Sergio Ramos
Naomi Campbell dhe Rita Ora, shpërthyese në Milano (FOTO LAJM) Një shfaqje të vërtetë plot emocione dhe detaje interesante ka ofruar ditën e djeshme stilisti Philipp Plein në "Milan F
Rita Ora, sharm dhe elegancë në pasarelën e modës në Milano Rita Ora vazhdon të mahnisë jo vetëm botën e muzikës, por edhe atë të modës, me sharmin dhe elegancën e saj në pasarelën