999 rezultate për

pasardhesin

Reali e shikon Koulibalyn si pasardhësin e Ramos "Los Blancos" janë në kërkim të një qendërmbrojtësi stabil për sezonin e ardhshëm, i cili njëherësh do ta zëvendësonte S
Barcelona ka gati pasardhësin e Valverdes Tekniku Ernesto Valverde nuk ka arritur për asnjë moment të ndjehet i sigurt në stolin e katalanasve. Ai ka qenë në d
"Pleshti" zgjedh pasardhësin e tij, vlen jo pak por 211 milion euro Barcelona do të duhet të përgatitet gradualisht për një jetë pa Leo Messi-n. Lojtari më i mirë i të gjitha kohërave i kl
Bayern piketon yllin e Seria A si pasardhësin e Robben FC Bayern Munich ka bërë një ofertë për Federico Cheisa-n. Sipas Corriere dello Sport, bavarezët i kanë ofruar 70 milion
Arsenal piketon mesfushorin Italian si pasardhësin e Ramsey Sipas Daily Mirror, Arsenal kërkon të zëvendësojë Aaron Ramsey me Nicolo Barella. Mesfushori uellsian ka arritur marrëv
Mediat franceze zbulojnë pasardhësin e Ronaldos, është një shqiptar (FOTO LAJM) Nëse keni menduar se Ronaldo është i pazëvendësueshëm, e keni gabim. Talenti i shqiptarit nga Kumanova, Gentian Ameti, d
FSHF gjen pasardhësin e Paolo Tramezzanit Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur t’i besojë postin e drejtorit të ekipeve kombëtare, trajnerit aktual të Kombë
Barcelona e gjen në Itali pasardhësin e Iniestas Barcelona mendohet se e ka gjetur zëvendësuesin e Andres Iniestas. “Gazzetta dello Sport” raporton se Luis Alberton i
Chelsea gjen zëvendësuesin e Contes Ish trajneri i Juventusit dhe Kombëtares së Italisë, Antonio Conte, do të largohet këtë verë nga Chelsea. Sipas “Dail
PSG mendon për pasardhësin e Emerys, ka në listë shtatë emrat e rinj Trajneri Unai Emery duket se nuk ka më besimin e drejtuesve të ekipit francez edhe pse rezultatet nuk i ka të këqija.
Janullatos trondit grekët me deklaratën për pasardhësin e tij Pasardhësi im në krye të Kishës Autoqefale të Shqipërisë do të jetë shqiptar. Kështu u shpreh kryepeshkopi Anastas në nj
PSG e ka gjetur pasardhësin e Emerys, nëse ai dështon fitimin e Champiosit Mediat italiane bëjnë të ditur se PSG e ka në krye të listës emrin e Massimiliano Allegrit, për ta zëvendësuar Unai Emer
Wenger zgjedh pasardhësin e tij në Arsenal Kohëqëndrimi i Arsene Wengerit në krye të Arsenalit po shkon drejt fundit, me kontratën e tij aktuale që skadon në fund
Samuel zbulon se Interi e ka pasardhësin e tij Ish-mbrojtësi i Interit, Walter Samuel, ka thënë se rezultatet nuk janë befasi dhe ka emëruar Milan Skriniarin si trashë
Citroen prezanton pasardhësin e modelit C3 Picasso Ndërrimin e gjeneratave Citroen e ka shfrytëzuar për të ndryshuar shenjën e modelit të vet MPV, por edhe të formës së ti
Juventus gjen pasardhësin e Buffon, nuk është Donnarumma Szczensy do të jetë pasardhësi i Buffon. Tratativat me Arsenalin, skuadër e cila ka dhe kartonin e gardinit 27-vjeçar ka
Iniesta "gjen" pasardhësin e tij te Barcelona Andreas Iniesta tashmë nuk është më i ri, dhe mosha po bën të vetën dhe në sezonin e fundit. 32-vjeçari që tani ka nisur
Shuku zbulon pasardhësin e Tramezzanit, por e ka De Biasi në dorë Paolo Tramezzani tashmë nuk është më pjesë e kombëtares. Federata Shqiptare e Futbollit konfirmoi zgjidhjen e kontratës
Ja porosia e ambasadorit amerikan në Beograd për pasardhësin e tij A po e prezanton qëndrimin e Departamentit amerikan të Shtetit i deleguari amerikanë në Beograd, Michael Kirby, duke dek
Sot mblidhet Kryesia e PDK-së, a do të vendoset për pasardhësin e Thaçit? Sot në ora 17:00 do të mblidhet Kryesia e PDK-së, në përpjekje për të sqaruar çështjen e pasardhësit e Hashim Thaçit në