999 rezultate për

pasardhesi

Pasardhësi i Neuer finalizon kalimin te Bayern, përfundon testet mjekësore Portieri 23-vjeçar tani ka kaluar formalitetet, siç ishin testet mjekësore Nübel nënshkroi një kontratë pesë-vjeçare
Barcelona monitorin portierin e Sporting, mund të jetë pasardhësi i Ter Stegen Portieri i Sporting Lisbonës, Luis Maximiano vazhdon të tërheqë vëmendjen e skuadrave të mëdha europiane. Pas Milani
Solskjaer "piketon" pasardhësin e De Gea De Gea është numri 1 në portën e Man United orej disa sezonesh, por karriera e tij, ose thënë më mirë forma e lartë, po
Guardiola mund të largohet nga City në fund të sezonit Trajneri spanjoll ka kontratë me “Citizens” deri në verën e vitit 2021, por palët mund të ndahen gjatë verës së ardhshme
Guardiola e ka "piketuar" pasardhësin e Sanes Ylli gjerman i Man City me shumë gjasa do të "divorcohet" nga kampionët aktual të Premier League. Interesimi i Bayern
Reali e shikon Koulibalyn si pasardhësin e Ramos "Los Blancos" janë në kërkim të një qendërmbrojtësi stabil për sezonin e ardhshëm, i cili njëherësh do ta zëvendësonte S
"Pasardhësi" i Top Fest, TOP-i prezanton festivalin e ri që fillon së shpejti (FOTO LAJM) Top Channel do të sjellë një format të ri i cili duket se do të jetë pasuesi i "Top Fest", festivalit që bëri revolucion
Barcelona ka gati pasardhësin e Valverdes Tekniku Ernesto Valverde nuk ka arritur për asnjë moment të ndjehet i sigurt në stolin e katalanasve. Ai ka qenë në d
Shkrijnë trupa në acid e nuk kursejnë as fëmijë, pasardhësi i “El Chapo”-s nis luftën e përgjakshme mes karteleve Në Meksikë është ngritur sërish alarmi për shkak të karteleve mafioze që akoma bëjnë ligjin. Këtë herë shqetsim për a
Pasardhësit komik, kur rracat e ndryshme të qenëve bien në dashuri (FOTO LAJM) Gjithmon këlyshët e vegjël janë shumë të ëmbël dhe bëjnë çdo njëri fare lehtë për vete. Ama kur rraca te ndryshme të
Gjashtë fakte interesante që nuk i keni ditur më parë për puthjet 1.Transmetimi i mikrobeve për të ruajtur të shëndetshëm pasardhësit Ekzistojnë studime të shumta të dedikuara për kët
Dajana Shabani ka dy fjalë për pasardhësit në emisionin e saj (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të
"Pleshti" zgjedh pasardhësin e tij, vlen jo pak por 211 milion euro Barcelona do të duhet të përgatitet gradualisht për një jetë pa Leo Messi-n. Lojtari më i mirë i të gjitha kohërave i kl
Bayern piketon yllin e Seria A si pasardhësin e Robben FC Bayern Munich ka bërë një ofertë për Federico Cheisa-n. Sipas Corriere dello Sport, bavarezët i kanë ofruar 70 milion
Arsenal piketon mesfushorin Italian si pasardhësin e Ramsey Sipas Daily Mirror, Arsenal kërkon të zëvendësojë Aaron Ramsey me Nicolo Barella. Mesfushori uellsian ka arritur marrëv
Shevçenko: Piatek është pasardhësi im Me golin e së enjtes ndaj Austrisë, Kristof Piontek arrin në kuotën e 29 golave sezonalë, të ndarë në: 19 në Serinë A (1
Eric Cantona: Solskjaer është pasardhësi i Ferguson Eric Cantona nuk flet shpesh për mediat, por "Mbreti" ka gjithnjë diçka me vlerë për të thënë dhe fjalët e tij janë me r
Zanilo pasardhësi i Tottit, Roma gati ti trefishojë pagën Kur mbërriti në verë te Roma, si pjesë e marrëveshjes për transferimin e Radja Nainggolan tek Interi. Por Nicolo Zani
Zbulohet pasardhësi i avionit legjendar (FOTO LAJM) Avioni SR-71 Blackbird i kompanisë Lockheed Martin, edhe pse u hoq nga qarkullimi për shkak të kostos së lartë të mirëmb
Mediat franceze zbulojnë pasardhësin e Ronaldos, është një shqiptar (FOTO LAJM) Nëse keni menduar se Ronaldo është i pazëvendësueshëm, e keni gabim. Talenti i shqiptarit nga Kumanova, Gentian Ameti, d