999 rezultate për

pasaportes

Mavraj tregon të vërtetën e pasaportës greke Pak ditë më parë lojtari i kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj përfundoi në qendër të kritikave pas lajmit se ai ishte p
Do të habiteni! Shihni fotot e pasaportave të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Për shumë prej nesh foto e pasaportës është një ndër më të shëmtuarat që kemi bërë. Kjo pasi aty nuk ka filtra, nuk
Fotoja e pasaportës tuaj është "turpëruese", shikoni si ka dalë Lori Hoxha Fotot që na përfaqesojnë në dokumentat zyrtare ndodh që shpesh të jenë ndër më të këqiat të ralizuara në jetën tuaj.
Peshqesh nga Gjiknuri, tashmë aboneja do t'i ngjajë pasaportës (FOTO LAJM) Çuditë nuk kanë fund në Shqipëri, ku ministri dhe bashki vihen në dispozion të oligarkëve që blejnë ligje, VKM apo udhëz
Haradinaj jep detaje nga marrja e pasaportës së Shqipërisë Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë sot se pasaportën e Shqipërisë të cilën e ka marrë dje në Tiranë nuk do ta përdor
Tahiri nuk dorëzohet, shkon në Apel për bllokimin e pasaportës Pak ditë me parë Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi të bllokojë pasaportën e ish-ministrit të Brendshëm Saimri Tahiri.
Sportiv e i qeshur, si e priti Tahiri vendimin për bllokimin e pasaportës (VIDEO) Ish-ministri i Brendshem Saimir Tahirit iu hoq sot pasaporta me vendim të Gjykatës së Krimeve të Rënda. Sipas Tahiri
Rëndohet situata e Tahirit, faktet e reja çojnë në bllokimin e pasaportës Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri nuk do të mund të udhëtojë më jashtë vendit pa marrë leje fillimisht nga Gjykata
Bllokimi i pasaportës së Tahirit, reagon avokati Maks Haxhia Avokati mbrojtës i Saimir Tahirit, Maks Haxhia ka reaguar sot vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për t’i bllokuar
Denoncoi humbjen e pasaportës, qytetarit i dalin të palarat Denoncimi për humbjen e passaportës nga një qytetar ka zbuluar në fakt dicka krejt tjetër. Pas verifikimeve rezultoi
A e dini se përse s'duhet të qeshni në foton e pasaportës? Të gjithëve na ka ndodhur që kur e kemi treguar kartën tonë të identitetit, apo pasaportën para miqve ta fshehim fotogra
Nuk ka paraburgim për Llatasin dhe Peshevskin Gjykata e Apelit ka refuzuar paraburgimet e PSP-së për kryeredaktorin e TV “Sitel”, Dragan Pavlloviq Llatas dhe ish zëv
Qytetarët e Kosovës, të tretët për marrjen e pasaportës gjermane Gjatë vitit të kaluar në Nordrhein-Westfalen, kanë marrë pasaportën gjermane 27.027 të huaj. Kjo shifër është për 1.7 pë
Zbardhen detaje të reja për “Eskobarin e Ballkanit”, si u zbulua përmes një sms-je Janë zbardhur detaje të reja të dosjes së Klemend Balilit dhe identifikimit të tij në krye të organizatës kriminale që m
Kosovarët të dytët pas gjermanëve, në marrjen e pasaportës zvicerane Gjatë vitit 2015 në Kantonin Aargau ka pasur rritje të madhe të numrit të të huajve që kanë fituar shtetësinë zvicerane.
De Biazi merr pashaportën shqiptare (FOTO LAJM) Trajneri i Kombëtares kuqezi është pajisur me pasaportën shqiptare. Presidenti Bujar Nishani ka firmosur dekretin që De
Kim Kardashian në foton e pasaportës, mahnit fansat (FOTO LAJM) Sapo përmendet emri Kim Kardashian, të vjen ndërmend një fizik për tu pasur zili. Ajo ka shkuar përtej linjave, duke tre
Seferi i zhgënjyer nga refuzimi i pasaportës shqiptare Të jesh shqiptar, të fitosh titullin kampion i Europës në Boks në versionin WBO me flamurin kuqezi dhe të mos kesh pasap
Kjo foto nuk shkon për pasaportë Foshnja me zor mbante sytë hapur por prindërit ishin të vendosur ta dërgonin për të bërë fotografi për pasaportë pasi me
MB: Përdorimi i pasaportave të vjetra deri në 1 mars Afati i fundit i përdorimit të pasaportës së vjetër për jashtë shtetit do të jetë 1 marsi i vitit 2012. Kjo gjë është de