999 rezultate për

pasaportat

Falsifikuan pasaportat, arrestohen dy të rinj në Rinas Policia e Rinasit ka goditur një tjetër rast të paligjshmërisë. Eshtë arrestuar I. N., 22 vjeç, banues në Tiranë, për
Vendimi: Si do të kalojnë në Greqi shqiptarët me pasaporta të skaduara Prej ditësh shtetasit shqiptarë që punojnë e jetojnë në trojet greke, janë hasur me vështirësi në pikat doganore, pasi G
Më shumë teste ndaj COVID 19, Italia gati të nxjerrë ''pasaportat e imunitetit'' Italia po planifikon të rrisë testimin për koronavirusin dhe të qëndrojë e izoluar deri të paktën më 3 maj. Komisione
Të "fshehtat" e aeroportit, 9 sekretet e atyre që na kontrollojnë pasaportat dhe bagazhet (FOTO) Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve. Vetëm njerëzit që p
Pasaporta më e fuqishme e botës ndryshon look Më herët këtë vit, Henley Passport Index, organizata që mat periodikisht pasaportat më të fuqishme të botës, publikoi ra
Pasaportat, rreth 300 kërkesa urgjente në ditë (VIDEO) Komisioni i MPB-së që vendos për dhënien e pasaportave me urgjencë, që nga themelimi prej 10 ditësh ka shqyrtuar rreth 3
Pasaportat më të fuqishme në botë për vitin 2020 The Henley Passport Index, që vlerëson periodikisht pasaportat më miqësore në botë, ka përpiluar listën e parë të dekadë
Cakaj e bëri fakt të kryer, Rama rrëzon vendimin për pasaportat diplomatike Qeveria shqiptare ka vendosur të shtyjë me një vit vlefshmërinë e pasaportave diplomatike dhe shërbimit. Kryeministri Ra
Skandali me pasaportat, si u bënë dibranë 2 basketbollistët amerikanë me ngjyrë Mashtruesit nuk përdorin armët për të arritur qëllimin e tyre. Në botën e sportit, janë të shumta rastet ku sportistët k
Marsida drejt "arratisë", mesazhi ku i kërkohet marrja e pasaportave dhe takimi i dashurisë (FOTO LAJM) Marsida Qatja, 30-vjeçarja që u bë u “mollë sherri” për përplasjen me armë në banesën e saj në Kavajë, ku u vra Dritan H
Ambasada Amerikane bën njoftimin e rëndësishëm, detaji me pasaportat kur aplikoni për Lotarinë Nëse jeni një nga aplikuesit për Lotarinë Amerikane, ambasada ka nxjerrë një njoftim të ri, pak ditë pas nisjes së aplik
Lila sulmon Gent Cakajn për pasaportat: Na dekoruan, pastaj na ç'dekoruan Andi Lila, futbollisti i Tiranës dhe njëherazi kryetari i Sindikatës së Futbollistëve, tregoi në emisionin "Procesi Spor
Të "fshehtat" e aeroportit, 9 sekretet e atyre që na kontrollojnë pasaportat dhe bagazhet (FOTO) Aeroportet shpesh ndihen si vende të huaja me grupet e tyre të rregullave dhe natyrisht, sekreteve. Vetëm njerëzit që p
Ronaldinho i mbytur në borxhe, s’e lejojnë të largohet nga Brazili Ronaldinho nuk ka ditur ta menaxhojë pasurinë e tij pas tërheqjes nga futbollit. Futbollisti, i cili u bë një nga më
Gjyqtarët padisin qeverinë: Duam të na rikthehen pasaportat diplomatike Gjyqtarët kanë paditur në gjykatë qeverinë. Ata kërkojnë rikthimin e pasaportave të shërbimit diplomatik. Përmes një
I hiqen pasaportat diplomatike krerëve të opozitës, kush e merr sipas rregullave të reja Krerët e opozitës jo parlamentare, me përjashtim të Monika Kryemadhi, duhet të dorëzojnë pasaportat diplomatike, për ndr
Beatrix dhe Alban Ramosaj tmerrohen në Greqi, u coptojnë makinën dhe i vjedhin (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur Alban Ramosaj dhe Beatrix Ramosaj ditën e djeshme janë nisur së bashku në një udhëtim në Greqi. Ata k
Skandali me pasaportat, Rama mbledhje në Ministrinë e Jashtme Skandali me pasaportat shqiptare nuk ka kaluar pa vëmendje dhe aktualisht Ministria e Punëve të Jashtme po zhvillon një
Skandali me pasaportat, Ministria e Jashtme pranon vjedhjen Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka pranuar humbjen e 100 prej pasaportave të ndaluara në Kakavijë. Në reagi
Labi dorëzoi pasaportat e Kosovës, po të Shqipërisë? Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Labinot Tahiri në janar të këtij viti ka dorëzuar pasaportat e tij, pasi nuk është bërë