999 rezultate për

pasaportĂs

Krizë për kupona pasaportash dhe kartë ID, qytetarët sorollaten Janë 1.4 milion karta identiteti dhe pasaporta qytetarësh, të cilët mbarojnë afatin e vlefshmërisë këtë vit. Qytetarë
Numër rekord pasaportash irlandeze të lëshuara në 2017 në sfondin pasojave nga Brexit Qeveria irlandeze njoftoi sot se kishte dhënë 779 000 pasaporta në vitin 2017, një shifër rekord e dyfishuar nga kërkesa
Jankullovska: Nuk ka falsifikim pasaportash në Maqedoni Ministrja e Brendshme Gordana Jankullovska e quan vepër të opozitës dhe njerëzve të saj, aferën e publikuar në të përjav
Kërkohej për falsifikim pasaportash, arrestohet 29-vjeçari nga Kosova Një 29-vjeçar kosovar është arrestuar gjate dites se marte në qytetin e Durrësit. Sipas policise se ketij qyteti Avdi Zo