999 rezultate për

pasagjere

Tentoi të kalonte doganën me pistoletën mbushur, arrestohet 34 vjeçari bashku me pasagjeret Tre persona janë arrestuar në pikën kufitare të Morinës pasi iu gjet e fshehur në automjet një pistoletë. Në pranga k
Rrëzimi i avionit në Nigeri: Raportohen 7 viktima Një aeroplan pasagjerësh i Forcës Ajrore Nigeriane u rrëzua sot pak përpara aeroportit të Abuja, për shkak të një dëmtim
Momente paniku: Motori i avionit me 231 pasagjerë në bord shpërthen gjatë fluturimit (VIDEO) Një avion Boeing ka shpërndarë mbeturinat mbi një zonë banimi pranë Denver pasi një nga motorët e tij dështoi gjatë ngri
Pamje rrëqethëse: Rrëzimi i avionit me 62 pasagjerë, nxirren trupat e parë të pajetë (VIDEO) Përfaqësues të pushtetit lokal në Xhakarta të Indonezisë, kanë dhënë detaje për rrëzimin e avionit, duke theksuar se kan
Zhduket në 3 000 metra lartësi avioni me 50 pasagjerë Një aeroplan i Sriwijaya Air me më shumë se 50 persona në bord humbi kontaktin me kullën e kontrollit pasi u ngrit nga k
Aksidenti i rëndë në autostradën "Ibrahim Rugova", vdes një nga pasagjerët Aksidenti i rëndë që ndodhi ditën e djeshme në autostradën “Ibrahim Rugova” i ka marrë jetën një personi. Sipas polic
Makina përplaset me furgonin me pasagjerë, raportohen të plagosur Një aksident mësohet të ketë ndodhur pasditen e kësaj të premteje në afërsi të fshatit Xhyrë në aksin Librazhd-Prrenjas
Kompania e fluturimeve ngatërron destinacion, i dërgon udhëtarët në vendin e gabuar Burdha Air ka dërguar pasagjerët në qytetin e gabuar të Nepalit. Një fluturim brenda Nepalit ka dërguar pasagjerët në
Metropoli botëror priti pasagjerët e parë pas 5 muajsh Qyteti i dytë më i madh në Australi, Melbourne, mirëprit pasagjerët e parë nga jashtë pas pesë muajsh. Australia kish
Fajtore për aksidentin ku shoqja humbi jetën, merret vendimi për të renë Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “arrest shtëpie” për Denisa Dokun, e cila shkaktoi aksidentin, ku mbeti e
Makina e çiftit del nga rruga dhe përmbyset në parcelë Ditën e sotme një aksident ka ndodhur sot në superstradën Lezhë-Milot, pranë fshatit Markatomaj. Një automjet tip “Fo
644 qytetarët gjobiten se dolën pa maskë, 121 ishin pasagjerë në makinë Policia e Shtetit ka gjobitur gjatë 24 orëve të fundit 644 qytetarë, të cilët nuk mbanin maska mbrojtëse. 121 prej tyre
Pasagjerët u ankuan për erë të keqe, avioni bën ulje emergjente Një fluturim i British Airways për në Verona bëri ulje emergjente në London Heathrow, pasi pasagjerët u ankuan se ndjeni
Testohet aeroporti i Rinasit, si do të veprohej në rast se vendoset një bombë Në aeroportin e Rinasit ka rënë sinjali i alarmit, çka ka bërë që autoritetet të evakuojnë pasaghjerët dhe punonjësit.
Udhëtimi më i gjatë në botë me autobus, nga New Delhi për në Londër për 70 ditë Agjencia turistike Adentures Overland shpreson që ideja e tyre për organizimin e udhëtimit me autobus nga New Delhi drej
DETAJET/ Po ktheheshin nga puna, 3 nga 7 të plagosurit janë në gjendje kritike për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në Malësi të Madhe ku një furgon ka dalë nga rruga duke plagosur 7 pasa
Furgoni me pasagjerë del nga rruga, të paktën shtatë të lënduar Një aksident i rëndë rrugor është raportuar pak më parë në fshatin Bogë të Malësisë së Madhe. Paraprakisht mësohet se
Avioni i nisur nga Greqia alarmon Anglinë, 16 pasagjerë me COVID-19 Gjashtëmbëdhjetë pasagjerë në fluturimin TOM6215 nga ishulli Grek Zante drejt Cardiff tani janë testuar pozitivë me Covi
Sot 32 fluturime nga aeroporti "Nënë Tereza", apel pasagjerëve Sot janë konfirmuar 32 fluturime në destinacione të ndryshme nga aeroporti Ndërkombëtar “Nënë Tereza”. Aeroporti Ndër
Fluturim drejt Greqisë javët e ardhshme? Si do funksionojnë rregullat e reja Pandemia ka shkaktuar një ndryshim të shumë rregullave, sidomos për qarkullimin nëpër vende të tjera. Përsa i përket