999 rezultate për

paruke

Emily në ballkon e zhveshur dhe me paruke (FOTO LAJM) Të gjithë e njohin atë për fotografitë që publikon duke treguar format e saj të mrekullueshme dhe bukurinë e përsosur.
Nuk e dinim, moderatorja e njohur vendoska çdo ditë paruke në emision (FOTO LAJM) Me anë të një videoje të postuar në Instastory, gazetarja e njohur, Fiori Dardha ka zbuluar se prej disa kohësh shfaqet
Parukerja nuk do që ti presi flokët, Bora Zemani lë pa fjalë ndjeksit me veprimin e saj (VIDEO) Moderatorja e njohur, Bora Zemani është një nga VIP-at më të komentuara në rrjet. Ajo është shumë aktive në rrjetet
Dua Lipa uron dhe falenderon babanë e saj për ditëlindje Dua Lipa përveç befasisë që i bëri ditë më parë babait të saj në ditëlindjen e tij, ajo sot ka i ka dedikuar asaj një sh
Po mbyllen bastet, burri i bën kërkesën epike Ramës (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka njoftuar mbylljen e pikave të basteve sportive, ndërkohë që sipas opozitës gjithçka do të vazhdojë
Për një paruke plasi sherri i madh (VIDEO) Një ngjarje komike ka ndodhur në një dyqan që ka shkaktuar edhe reagime në rrjetet sociale. Por, një rrahje e tillë m
Nuk do t'a njihni, Kim ndryshon krejtësisht (FOTO LAJM) Kim Kardashian ka ndryshuar krejtwsisht imazhin e saj gjatw javwve tw fundit. Ajo i ka dhënë fund pamjes së saj si b
Gazetarja flet për kancerin: S`e kam për turp që mbaj paruke Gazetarja Nadia Toffa i ëhstë kthyer prezantimit të emisionit Le Iene pas kaluarit të gjatë të betejës kundër kancerit.
Iphone shpërthen në parukeri, terrorizohen klientët (VIDEO) Një iphone ka shpërthyer papritur në një sallon bukurie duke trembur për vdekje parukiret dhe klientët. Kamerat e sig
Luana nuk përmbahet, pas flokëve lyen edhe paruket (VIDEO) Luana Vjollca është shfaqur në puntatën e së shtunës së kaluar me flokët ngjyrë çokollatë. Moderatorja ngjante vërtet bu
Fansat nuk e lënë me kaq Luanën, i bëjnë thirrje të heqë paruken (VIDEO) Luan Vjollca e ka bërë traditë tashmë që poston shumë fotografi gjatë shfaqjes së emisionit “Shiko kush Luan”. Soni M
Hynin e vidhnin me paruke, policia kap 3 hajdutët në Delvinë Policia ka vënë në pranga tre persona, mes tyre dy adoleshentë dhe një 29-vjeçar për vjedhje. Gjatë arrestimit të ty
“Po shkoj të rregulloj flokët”, gruaja lë burrin e arratiset (VIDEO) Një grua është denoncuar e humbur nga burri i saj pasi prej disa kohësh ajo është zhdukur pa lënë gjurmë. Mësohet se
Emiljana rrëfen momentet e tmerrshme: Burri më masakroi se kreha flokët në parukeri “U ktheva nga puna dhe përpara se të vija në shtëpi, u kreha në parukeri. Por, bashkëshorti, sapo më pa, bërtiti “pse je
Kylie Jenner heq paruken, ja flokët natyrale të 19 vjeçares (FOTO LAJM) Motra e vogël e klanit Kardashian, Kylie Jenner, njihet për dashurinë e saj ndaj parukeve dhe zgjatimeve të flokëve.
Kylie Jenner tregon të vërtetën për flokët: Përdor paruke ... (FOTO LAJM) Nëse do kërkonim një ambasadore të flokëve fosfor ajo është Kylie Jenner. E kuqe e ndezur, e gjelbër mente në Javën e Mo
Rusi, parukeri profesionist pret flokët e klientëve me sëpatë (VIDEO) Një paruker rus në Siberi, Novosibirski, i pret flokët e klientëve me sëpatë. Daniil Istomin, pretendon se është më e
Horrori me botoksin në parukeritë e Tiranës: Hajde se e kam mësuar në Peru Bukuria është padyshim një pjesë shumë e rëndësishme por kurimi i saj në Shqipëri varion me çmime mjaft të shtrenjta.
Rriten kërkesat për paruket e Trumpit (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë duan të jenë Donald Trump në këtë sezon të festivalit në Austri – aq shumë saqë dyqanet e veshjeve m
Vrasësi i parukieres kërcënon familjarët: Mirë ua bëra, unë ia bëra parukerinë Autori i vrasjes së parukieres në Lezhë nuk është penduar aspak për krimin e bërë, dhe madje ka dhënë disa variante të n