999 rezultate për

partnerin

Këto sjellje tregojnë hapur se një grua nuk është më e interesuar për partnerin e saj Të kuptuarit e grave është me të vërtetë një arritje, të cilën shumë burra nuk guxojnë as ta provojnë, por ka disa sjell
Nëse nuk doni ta nervozoni partnerin tuaj, mos ja bëni kurrë këto 4 pyetje! 1.A jam shëndoshur? Burrat e përçmojnë këtë pyetje sepse nuk ka asnjë mënyrë të qartë për t’iu përgjigjur saktë. Nëse
E vendosur për të gjetur partnerin në ekran, Ana e "Përputhen" në një tjetër emision (FOTO LAJM) Prej disa kohësh në Kosovë ka nisur një emision i ngjashëm me formatin e "Përputhen", i quajtur "It’s my love", i cili
Siguroi emrin në listat e PS, deputetja më e re e Kuvendit publikon partnerin (FOTO LAJM) Reme Lala është deputetja më e re e Kuvendit të Shqipëris që garoi me siglën e PDIU, por u bë pjesë e maxhorancës. De
Aurela Hoxha publikoi foton e parë me partnerin pas 6 vitesh, por u pendua menjëherë (FOTO LAJM) Aurela Hoxha prej pak kohësh është larguar nga Shqipëria, për të nisur një jetë të re në Spanjë. Modelja ka krijuar dhe
Këngëtarja e famshme i jep fund beqarisë! Martohet me partnerin 6 vjet më të ri (FOTO LAJM) Këngëtarja e famshme Kylie Minogue i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar me Paul Solomons. Që prej vitit 2018, këngë
Eliona thyen "rregullat", publikon për herë të parë partnerin (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Eliona Pitarka është në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë dhe këtë lajm të bukur na e ka tregua
U përfol se është fejuar me Machine Gun Kelly, reagon Megan Fox (FOTO LAJM) Megan Fox ka hedhur poshtë thashethemet për një fejesë të mundshme me partnerin e ri, Machine Gun Kelly. Ylli i “Transfo
Nga shtatzënia tek martesa dhe partneri misterioz, Eliona Pitarka rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Eliona Pitarka është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktiv
7 gjëra që duhet të mësoni nga një ndarje Pas përjetimit të një ndarjeje dhe përfundimit të një marrdhënieje me ish partnerin tuaj ju zakonisht filloni të analizo
Pranoi që është në një lidhje, Rovena Stefa flet për herë të parë për partnerin kosovar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur Rovena Stefa ishte e ftuar në "Prive". Gjatë intervistës, Rovena pranoi se është n
Brenda festës më të veçantë, Gigi surprizon kështu babai Zayn për ditëlindje (FOTO LAJM) Sigurisht që Gigi Hadid bëri më shumë sesa thjesht një urim publik në Instagram për partnerin e saj Zayn Malik për ta bë
Vrau me hanxhar ish të dashurën dhe partnerin e saj, arrestohet shqiptari Një urdhër arresti është lëshuar për 45-vjeçarin shqiptar, i cili dyshohet se kreu vrasjen e dyfishtë në muajin tetor të
Kur jep shumë nga vetja, ja sesi marrëdhënia kthehet kundra teje Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë që të ndjeheni të pakënaqur, minojnë vlerat tuaja vetjake dhe madje ju bëjnë të pyesn
Prej 9 vitesh e lidhur, kjo është arsyeja pse Leonora nuk e ka zbuluar partnerin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi është gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private. Mirëpo, ndryshe nga he
Angela Martini ndan pamjet intime nga jahti me partnerin: Duke të puthur si i çmendur (FOTO LAJM) Modelja Angela Martini është një ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale, e cila tërheq vazhdimisht vëmendjen me poza
Foton dhe bisedën e fundit me burrin, Olta Gixhari i ndan në Instagram (FOTO LAJM) Ndonëse prej disa muajsh është bërë nënë, Olta Gixhari vijon mos të na e zbulojë portretin e partnerit të saj. Nuk e
A është normale sot të ndash fjalëkalimet me partnerin? Në çdo marrëdhënie duhet të ketë kufij. Ndoshta njëri prej jush ka një nevojë më të madhe për privatësi se tjetri, ose n
HOROSKOPI/ Kjo shenjë të shmangë diskutimet e panevojshme me partnerin Dashi Në fund të muajit mund të keni disa probleme në dashuri por edhe disa vështirësi në punë. Kështu që përpiquni t
Në krevat me partnerin, Gerta e "BigBrother" ironizon Anën e "Përputhen" (FOTO LAJM) Foto e Anës dhe Arjonit është bërë temë diskutimi jo vetëm në "Përputhen", por edhe në media e rrjete sociale. Së fundmi