999 rezultate për

partneri

Nga shtatzënia tek martesa dhe partneri misterioz, Eliona Pitarka rrëfen gjithçka (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Eliona Pitarka është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktiv
"Dita nis bukur kur partneri më pret me kafenë gati", rrëfehet Zhaklina Gjolla (FOTO LAJM) Ajo ka një emër të veçantë, ka lindur në Pogradec dhe është një nga biondet e bukura të ekranit të vogël, me një buzes
"Një yll që shkëlqente", flet partneri i mjekes që humbi jetën në aksidentin tragjik në Gjermani (FOTO LAJM) Mjekja shqiptare, Eneida Doko, 34 vjeçe, humbi jetën në Gjermani pas një aksidenti rrugor. Lajmin e bën të ditur gazeta
7 gjëra që duhet të mësoni nga një ndarje Pas përjetimit të një ndarjeje dhe përfundimit të një marrdhënieje me ish partnerin tuaj ju zakonisht filloni të analizo
Shtatzënë për herë të parë, Aurela Hoxha: Partneri xheloz për çdo person që më afrohet (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është në pritje të fëmijës së saj të parë. Modelja e njohur, e cila prej vitesh është zhvendosur për të jet
Pranoi që është në një lidhje, Rovena Stefa flet për herë të parë për partnerin kosovar (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, këngëtarja e njohur Rovena Stefa ishte e ftuar në "Prive". Gjatë intervistës, Rovena pranoi se është n
Këtë gjë nuk e prisnim! Partneri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh shqiponjën dykrenore (FOTO LAJM) Genta Ismajli dhe Usta janë kthyer në një nga çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Dhe duhet thënë se merita më e
Brenda festës më të veçantë, Gigi surprizon kështu babai Zayn për ditëlindje (FOTO LAJM) Sigurisht që Gigi Hadid bëri më shumë sesa thjesht një urim publik në Instagram për partnerin e saj Zayn Malik për ta bë
Vrau me hanxhar ish të dashurën dhe partnerin e saj, arrestohet shqiptari Një urdhër arresti është lëshuar për 45-vjeçarin shqiptar, i cili dyshohet se kreu vrasjen e dyfishtë në muajin tetor të
Kur jep shumë nga vetja, ja sesi marrëdhënia kthehet kundra teje Marrëdhëniet toksike mund të bëjnë që të ndjeheni të pakënaqur, minojnë vlerat tuaja vetjake dhe madje ju bëjnë të pyesn
10 llojet e lidhjeve të dëmshme që nuk i kanë ditët e gjata Më shumë se 12 milion njerëz vuajnë nga dhuna e partnerëve çdo vit. Dhe ky numër është tronditës, siç është fakti që
10 shenjat kur keni filluar të rrëshqisni nga zemra e partnerit tuaj Kur së pari mendojmë për tradhëtinë, rrallë mendojmë të kemi një lidhje emocionale me dikë tjetër jashtë martesës ose ma
Prej 9 vitesh e lidhur, kjo është arsyeja pse Leonora nuk e ka zbuluar partnerin e saj (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi është gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private. Mirëpo, ndryshe nga he
4 gjëra që duhet të keni parasysh nëse partneri juaj vuan nga ankthi Të jesh në një marrëdhënie me një person që vuan nga ankthi nuk është aq e lehtë nga sa njerëzit mund të mendojnë. Kjo n
LIVE në emision, momenti prekës kur burri i Vajzës Bond mëson se gruaja nuk ka vdekur (VIDEO) Partneri i vajzës Bond, Tanya Roberts mësoi se ajo ishte gjallë, gjatë një interviste në TV, më pak se 24 orë pasi ai dh
Angela Martini ndan pamjet intime nga jahti me partnerin: Duke të puthur si i çmendur (FOTO LAJM) Modelja Angela Martini është një ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale, e cila tërheq vazhdimisht vëmendjen me poza
ZYRTARE/ Juventusi zgjat kontratën me Jeep, kaq do të përfitojë në sezon Në këto kohë krize, edhe euro më e vogël ia vlen të merret. Prandaj, skuadra e Juventusit mund të buzëqesh. Zonja e Vjet
Foton dhe bisedën e fundit me burrin, Olta Gixhari i ndan në Instagram (FOTO LAJM) Ndonëse prej disa muajsh është bërë nënë, Olta Gixhari vijon mos të na e zbulojë portretin e partnerit të saj. Nuk e
A është normale sot të ndash fjalëkalimet me partnerin? Në çdo marrëdhënie duhet të ketë kufij. Ndoshta njëri prej jush ka një nevojë më të madhe për privatësi se tjetri, ose n
Romantik si partneri i Gentës, por këtë herë dedikimi në shqip mori vëmendjen (FOTO LAJM) Genta Ismajli po jeton momentet më të bukura të dashurisë me biznesmenin turk, Hussein Usta. Ai nuk lë rast pa shprehur