999 rezultate për

partneret

Njëra më elegante se tjetra, partneret e vëllezërve Haradinaj darkojnë bashkë (FOTO LAJM) Nuk rastis shpesh të shohësh 4 kunata të cilat kanë marrëdhënie për tu patur zili. Bëhet fjalë për nuset e vëllezërve
AAK e vensosur për pozitën e presidentit: Partnerët të merren vesh deri në mars Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) pretendon që shtetin duhet ta udhëheqë lideri i kësaj partie, ish-kryeministri Ra
Shtatë arsye pse ai mund t'ju tradhtojë Në të vërtetë tradhtojnë edhe femrat, por statistikat tregojnë se burrat janë më të prirur se partneret e tyre. Ndrys
Qeveria Hoti heq reciproritetin me Serbinë Qeveria Hoti ka shfuqizuar vendimet përmes së cilave është vendosur masa e reciprocitetit me Serbinë. Kundër këtij ve
Më 5 korrik zgjedhje në Maqedoninë e Veriut? Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev gjatë ditës ka zhvilluar biseda telefonike me liderët politik dhe partnerët e koalicionit
Zbuluan partnerët dhe fëmijët, sfilata i tregon "sekretet" VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Sfilata e fundit e Joni Peçit ishte konceptuar jo thjesht si një prezantim koleksioni, por si një spektakël që bashkonte
Psikologët: Pse karantina iu shtyn të gaboni me ish partnerët Izolimi i ka dhënë mundësi njerëzve që të përdorin orët shtesë për të mësuar një aftësi të re ose të fillojnë një hobi t
Shumë vite pas divorcit, ish çifti i famshëm i aktorëve karantinohen sëbashku me partnerët (FOTO LAJM) Në dy dekadat e fundit që kur martesa e tyre 13-vjeçare mori fund, ata kanë punuar shumë për të ndërtuar një miqësi të f
5 shenjat që paragjykojnë më shumë në lidhje E dimë që jeni kuriozë të dini cilat janë shenjat e horoskopit që paragjykojnë më shumë në një lidhje, kështu që sytë në
Cilat janë 3 shenjat e horoskopit që i bëjnë të vuajnë partnerët e tyre (VIDEO) Të gjithë njerëzit së paku një herë në jetën e tyre vuajnë nga dashuria. Njerëzit e vuajnë në mënyra të ndryshme ndar
Osmani paralajmëron takim me Kurtin për taksën Kryeparlamentarja Vjosa Osmani ka bërë të ditur se sot do të takohet me kryeministrin Albin Kurti ku do të diskutohet pë
Kur partnerët të kapin mat në momente të sikletshme (FOTO LAJM) Jeta në çift është dinamike dhe komplekse në të njëjtën kohë. Fillimet janë gjithmonë të ëmbla dhe perfekt, por ato që n
JLO martohet së shpejti, befason Alex: Të gjithë ish-partnerët të ftuar (FOTO LAJM) Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez së shpejti do kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Pas propozimit të Alex, duket s
5 shenjat më xheloze të horoskopit që s’i lënë partnerët të marrin frymë të qetë Në fillimet e një marrëdhënieje, çiftet nuk ngopen duke kaluar kohë me njëri-tjetrin. Takime çdo mbrëmje, shët
RAPORTI/ Burrat vrasin bashkëshortet, Shqipëria zë vendin e parë në Europë Shqipëria është vendi me nivelin më të lartë të vrasjeve nga partnerët intimë në Europë. Të dhënat janë publikuar nga Zy
Rastet kur duhet të vendosni me patjetër kravatë Pa marrë parasysh trendët e rinj të modës, nëse dëshironi të lini përshtypje të mirë te partnerët afarist dhe të dukeni
Këto shenja e kanë në gjak trdhëtinë Astrologët besojnë se disa shenja të yjeve kanë më shumë gjasa të tradhtojnë sesa të tjerët, transmeton lajmi.net. ‘C
Juve, festës së titullit i bashkohen edhe partneret e lojtarëve (FOTO LAJM) Juventusi fitoi titullin kampion në Itali pasditen e kësaj të shtune, pasi mposhti Fiorentinën 2-1 në Torino, një trofe
Del studimi, djemtë dashurohen me vajzat që kanë tipare si nënat e tyre Sipas një studimi të ri, 64% e meshkujve janë në një marrëdhënie me dikë që ndan tipare të rëndësishme të ngjashme me pe
Pas divorcit, këta janë partnerët e rinj të VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Të përjetosh divorcin nuk është e thjeshtë, por ama disa emra të njohur shqiptarë kanë mundur të ringrihen, të rinisin j