999 rezultate për

partneren

"Do vras veten", si reagoi njerku kur u përball me partneren pasi i përdhunoi vajzën e mitur Detaje të rënda kanë dalë në dritë nga dosja e përdhunimit të së miturës nga njerku i saj në Ksamil. Kur gruaja është
E sheh Sindin si partneren tënde? Djali turk: Si pamje më pëlqen Ditën e sotme u transmetua takimi mes Muratit dhe Sindit në "Përputhen" në Top Channel. Rrahje zemre dhe shumë emocio
U martuan 3 muaj më parë, reperi heq papritur partneren nga rrjetet sociale (FOTO LAJM) Në muajin tetor reperi shqiptar, S4MM i dha fund beqarisë në një dasmë shumë modeste mes miqsh dhe të afërmish. Ai dhe p
Ibra rikthehet me partneren e tij Helena, një ish-modele e "çmendur" e jetës milaneze (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic është përsëri në Milano me partneren e tij Helena Seger, shkruan Albeu.com. Ata duket se janë rikt
Ylli i Kombëtares i jep fund beqarisë Ditë e veçantë ajo e sotmja për futbollistin e Kombëtares kuqezi, Ylber Ramadani. Ky i fundit i ka dhënë fund beqaris
Dj Sardi zbulon detaje intime me partneren: Në autostradë dhe ashensor (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë Dj i njohur, Sardi, vendosi që të bënte publike lidhjen e tij të dashurisë. Edhe pse zbuloi se is
La partneren me tre fëmijë për mbesën e saj, futbollisti më i dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Bra
Ylli i Bayren kapet në momente intime me partneren (FOTO LAJM) Kingsley Coman u quajt pa asnjë dyshim, heroi i ndeshjes finale të Ligës së Kampionëve, ku shënoi golin e fitores në kët
I çau kafkën, shqiptari vret ish-partneren dhe grekun në momente intime Fotini 43 vjeçe dhe farmacisti 32 vjeçar, Ioannis Zonitsas nuk arritën as të reagonin kur autori hyri në shtëpi me çelës
"Më ka marrë malli", Stresi zbulon bisedën e fundit me ish-partneren Keisin Stresi e ka zbuluar publikisht bisedën e fundit që pati me Keisin. Reperi i njohur Stresi kohëve të fundit ka qenë nj
La partneren me tre fëmijë për mbesën e saj, futbollisti më i dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Bra
Pas golit në finalen e Championsit, ylli i Bayren kapet në momente intime me partneren (FOTO LAJM) Kingsley Coman u quajt pa asnjë dyshim, heroi i ndeshjes finale të Ligës së Kampionëve, ku shënoi golin e fitores në kët
Kaq romantik nuk e dinit, Sardi publikon foton në perëndim me partneren (FOTO LAJM) Dj Sardi ka publikuar si rrallëherë një foto romantike me partneren e tij! Në postimin e fundit në Instagram, ai shfa
Emisioni "Tiki Taka" përzë Wanda Narën për Georgina Rodriguez Emisioni i njohur sportiv “Tiki Taka” do të pësojë ndryshime të mëdha këtë sezon, pasi nuk do të prezantohet më nga Pier
Në momente intime, MekGregor kapet "mat" me partneren (FOTO LAJM) Ylli i UFC, Conor MekGregor, ka përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave rozë, teksa është kapur “mat” në jaht, duke
Si asnjëherë, Kastro Zizo publikon foto me partneren dhe i shpreh dashurinë (FOTO LAJM) Në fillim të muajit maj, Kastro Zizo u bë baba për herë të tretë. Partnerja e tij Sara solli në jetë një vogëlush, të
Messi si asnjëherë më parë, puthje pasionante me partneren në publik (VIDEO) “Nuk flitet për asgjë tjetër. Puthja pasionante që ka revolucionuar internetin”, shkruan El Chiringuito, që sigurisht ka
Kërcënohet Lavezzi, duam para ose do do të publikojmë videon erotike me partneren (FOTO LAJM) Ezequiel Lavezzi nuk po jeton ditët e tij më të mira. Ish-futbollisti argjentinas, i cili po kalon karantinë për shka
Çift romantik në rrjet, zbulohet pse Romero bëri sherr me partneren dhe përfundoi në polici (FOTO LAJM) Telashet nuk kanë të sosur për mesfushorin venezuelian të Partizanit, Aristoteles Romero, i cili të shtunën ka përfundua
De Ligt mërzitet në karantinë, detyron partneren e tij ta qethë, por nuk shkon gjithçka siç duhet (VIDEO) Mbrojtësi i Juventusit, Matthijs De Ligt duket se nuk po e përjeton shumë mirë karantinën, teksa një nga problemet më të