999 rezultate për

partnere

"Do vras veten", si reagoi njerku kur u përball me partneren pasi i përdhunoi vajzën e mitur Detaje të rënda kanë dalë në dritë nga dosja e përdhunimit të së miturës nga njerku i saj në Ksamil. Kur gruaja është
Martesa 3 mujore mori fund nga tradhtia e partneres? Reagon S4MM (FOTO LAJM) S4MM i ka dhënë fund martesës me ish-partneren e tij, Filis Ismaili. Dyshimet nisën pasi ata të dy nisën të mos e ndiqni
E sheh Sindin si partneren tënde? Djali turk: Si pamje më pëlqen Ditën e sotme u transmetua takimi mes Muratit dhe Sindit në "Përputhen" në Top Channel. Rrahje zemre dhe shumë emocio
U martuan 3 muaj më parë, reperi heq papritur partneren nga rrjetet sociale (FOTO LAJM) Në muajin tetor reperi shqiptar, S4MM i dha fund beqarisë në një dasmë shumë modeste mes miqsh dhe të afërmish. Ai dhe p
Dashuri në kohë Covidi: Infermieri i propozon partneres për martesë në mënyrë të pazakontë (FOTO LAJM) Një infermier nga Torre Santa Susanna (Brindisi) shkroi propozimin për martesë për të dashurën e tij në kostumin anti-Co
Këngëtarja shqiptare i dedikon këngë partneres së ish-të dashurit Modelja dhe këngëtarja shqiptare Kleoniki Delijorgji ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Soiree". Vitin që lamë pas
Ibra rikthehet me partneren e tij Helena, një ish-modele e "çmendur" e jetës milaneze (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic është përsëri në Milano me partneren e tij Helena Seger, shkruan Albeu.com. Ata duket se janë rikt
Ylli i Kombëtares i jep fund beqarisë Ditë e veçantë ajo e sotmja për futbollistin e Kombëtares kuqezi, Ylber Ramadani. Ky i fundit i ka dhënë fund beqaris
Tronditëse! Shqiptari në Greqi abuzonte prej 4 vitesh vajzën minorene të partneres Një shqiptar është arrestuar në Greqi pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me vajzën e partneres së tij që kur ishte
Puthi në buzë Silvanën, Saimiri habit me emrin e vajzës që sheh si partnere (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar bëri xhiron e rrjetit videoja e “princit modern” të “Love Story”, Saimirit, i cili i dhuroi puthjen e
Shpat Kasapi do t'i dedikojë këngë dashurie, reagimi i parë publik i partneres (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi, ka zbuluar prej disa kohësh se është duke shijuar një romancë me partneren e tij të re
Romantik si Shpat Kasapi, i dedikon këngë dashurie partneres (FOTO LAJM) Në fund të muajit gusht në media qarkulluan me shpejtësi disa foto të Shpat Kasapit me të dashurën, një bukursohe zeshka
Dj Sardi zbulon detaje intime me partneren: Në autostradë dhe ashensor (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë Dj i njohur, Sardi, vendosi që të bënte publike lidhjen e tij të dashurisë. Edhe pse zbuloi se is
12 vite dashuri, Dj Sardi zbulon për herë të parë emrin e partneres (FOTOLAJM) Dj Sardi, i ftuar në 'Shiko Kush Luan', u gjend para një feste beqarie, në të cilën vajzat e trupës së baletit i kërceni
Miq apo partnerë? Ori flet hapur për marrëdhënien me Islin (FOTO LAJM) Ori Nebijaj dhe Isli Islami janë dyshja më e diskutuar e televizionit, për shkak të kimisë që kanë shfaqur që në fillim
Tragjike: 56 vjeçari vret vajzën e partneres e më pas veten Vrasje dhe më pas vetëvrasje në zonën e Savonës në Itali. Një 56-vjeçar qëlloi për vdekje vajzën e partneres së tij dhe
I propozon për martesë, Renato Mekolli zbulon për herë të parë portretin e partneres (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, shefi i njohur i kuzhinës Renato Mekolli ka pranuar publikisht se është në një lidhje dashurie. Mirëpo
La partneren me tre fëmijë për mbesën e saj, futbollisti më i dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) Historia e dashurisë së Hulk me mbesën e ish-bashkëshortes së tij pushtoi titujt e mediave. Futbollisti i famshëm Bra
Bëmë mama t'i ngjaj vjehrrës, vajzat VIP që janë identik me nënat e partnerëve (FOTO LAJM) Në disa raste, pa ose me vetëdije, djemtë kërkojnë ose tërhiqen nga vajzat që ngjasojnë me mamatë. Jo më kot, teorit
Vajzat shqiptare që pranuan publikisht tradhtinë e partnerëve (FOTO LAJM) Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadë