999 rezultate për

partner

Bregu: Ballkani duhet të jetë prioritet gjeopolitik i BE-së, ne të tejkalojmë veten për t'u bërë partnerë të besueshem Sarajevë - Sekretari i Përgjithshëm i Këshillit për Bashkëpunim Rajonal (KBR), Majlinda Bregu mori pjesë në takimin jofo
Cilat janë shenjat më me fat këtë fundjavë Si çdo javë, Parada e Horoskopit vë në plan të parë shenjat më të favorizuara nga yjet në fushën e dashurisë. Ja cilat j
Zyrtarja amerikane: Kemi nevojë për partnerë seriozë Ndihmës sekretarja e Shtetit për Çështje Ndërkombëtare të Narkotikëve dhe Zbatimin e Ligjit (INL), Kirsten D. Madison, d
Pas skandalit të tradhtisë, partnerit të Jennifer Lopez i ndodh gjëma Disa ditë më parë, Alex Rodriguez i propozoi për martesë këngëtares së njohur Jennifer Lopez me një unazë që kapte shifr
Çfarë e lidh Xhensilën me partnerin e ri të Arbana Osmanit? Xhensila Myrtezaj publikoi bashkëpunimin e shumëpritur me Pirro Çakon, të titulluar "Sekreti im", ku në sy ra videoklipi
Fjalët prekëse të Georginës për Ronaldon: Je drejtuesi i ekipit, sepse bota e futbollit është e jotja (VIDEO) Lotët e saj bënë bujë në media mbrëmjen e djeshme, pas golit të tretë të Kristiano Ronaldos, që solli edhe përmbysjen e
Pas lindjes surprizë, këngëtarja shqiptare nxjerr fotografitë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Linda Halimi dhe partneri i saj Davon Edwards, u bënë prindër për herë të parë. Lajmi erdhi surprizë
Pas divorcit, këta janë partnerët e rinj të VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Të përjetosh divorcin nuk është e thjeshtë, por ama disa emra të njohur shqiptarë kanë mundur të ringrihen, të rinisin j
Vajzat shqiptare që pranuan publikisht tradhtinë e partnerëve (FOTO LAJM) Këto personazhe publikë patën guximin të pranonin në publik se janë tradhëtuar nga partnerët e tyre: 1 .Albërije Hadë
Shoqata e Arbitrave: Policia po bëhet partnere me krimin Dhuna ndaj arbitriti Eldorjan Hamiti në përfundim të ndeshjes mes Kamzës dhe Laçit ka sjellë edhe reagimin e Shoqatës së
Dimitrov: Zgjedhja mes Siljanovskës dhe Pendarovskit nuk do jetë shumë e vështirë Ministri i jashtëm i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Nikolla Dimitrov pasdite përmes profilit të tij në Facebook ia
Ish-partneri milioner i Morena Tarakut gjen zëvendësuesen super seksi (FOTO LAJM) Morena Taraku ditë më parë kurorëzoi dashurinë e saj me fejesë, porse personin që i ‘vodhi’ zemrën asaj ende nuk e ka zb
Binjakët martohen me binjaket, mësoni nëse i ndërrojnë partnerët në shtrat (FOTO LAJM) Brittany and Briana Deane janë dy binjake identike të cilat janë martuar me dy vëllezër po ashtu identikë. Të dyja mo
Për një shoqëri civile të fortë dhe aktive, ambasada norvegjeze organizon eventin për grantet në Shqipëri dhe Kosovë Ambasada e Norvegjisë për Republikën e Kosovës dhe Republikën e Shqipërisë dhe Partnerët Shqipëri për Ndryshim dhe Zhvil
Puthuni me partneren/in, jetoni më gjatë Një puthje me pasion në ditë e mban larg mjekun nga ju, shkruan Albeu.com Këtë e thotë Bright Side duke shtuar se për
Zbulohen mesazhet e Khloes me vajzë që e tradhtoi partneri Tradhëtia e partnerit të Khloe Kardashian është kthyer në kryefjalën e mediave ditët e fundit. Thuhet se Tristan Tho
Vjen në jetë djali nga partnerja lesbike e Kryeministres Serbe Partnerja e kryeministres lesbike të Serbisë, Ana Bërnabiq, Milica Gjurgjiq, ka sjellë në jetë një djalë, shkruan Albeu.
A po thellohet ndarja e partnerëve të koalicionit? Vendimi i Qeverisë së Kosovës për vendosjen e taksës 100 për qind ndaj produkteve që vijnë nga Serbia e nga Bosnjë e Her
Duke udhëtuar me Arbanën që në 2016, fiksimi i partnerit të ri të moderatores (FOTO LAJM) Arbana Osmani është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e emisionit "Dua Të Të Bëj Të Lumtur", Eduart Gris
Partneri i ri i Arbanës, dikur i fejuar me Rudina Dembecajn (FOTO LAJM) Arbana Osmani është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e emisionit "Dua Të Të Bëj Të Lumtur", Eduart Gris