999 rezultate për

partizanit

Ish ylli i Partizanit flet nga Suedia: Jemi mërzitur që nuk po luajmë Asani flet nga Suedia: Jemi mërzitur që nuk po luajmë, AIK-u ka objektiva të mëdha Ish-futbollisti i Partianit Jasir As
Mesazhi i fortë i Partizanit: Së bashku e fitojmë ndeshjen e jetës (VIDEO) Edhe skuadra e Partizanit i është bashkuar fushatës sensibilizuese kundër përhapjes së koronavirusit. Klubi nga Super
"Sistemi kriminal po vendos garën për Europë", Erion Braçe shpërthen keq pas humbjes së Partizanit (VIDEO) Zv.kryeministri i Shqipërisë, ka lënë mënjanë situatën kaotike që është krijuar nga Koronavirusi, teksa është përqendrua
Skënder Gega flet për ofertën e Kukësit, ka një mesazh për gjithë trajnerët Skënder Gega është një emër shumë i dashur për tifozët e Partizanit. 56-vjeçari nga Tropoja udhëhoqi “demat” drejt ti
Ish-sulmuesi i Partizanit thirrje Demit dhe Ramës: Ose jepni dorëheqjen, ose se të shkarkohet Sormani sh-sulmuesi i njohur i Partizanit në vitet ’90-ë Edmond Dosti u tregua tepër i ashpër kundrejt presidentit të klubit Gaz
Ishte një hap larg stolit të Kukësit, Rama flet për Gegën Drejtori sportiv i Partizanit Olsi Rama përsëriti akuzat ndaj gjyqtarit Juxhin Xhaja, duke i faturuar humbjen turpëruese
Sulmon arbitrat dhe FSHF-në, Braçe nuk përmbahet pas humbjes së Partizanit Erion Braçe nuk përmbahet pas humbjes së Partizanin në derbi. Zëvendëskryeministri fajëson SISTEMIN dhe arbitrat, ndërko
Tirana fitoi 5-1 ndaj Partizanit, Rama poston foton e Gregut: Hall i madh! (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme u luajt derbi Tirana Partizani e cila përfundoi në fitorën e Tiranës 5-1. Në stadium ishte i pranish
Shpërthen stadiumi, "Rama ik" edhe në humbjen e Partizanit (VIDEO) Nuk ka mjaftuar vetëm humbja e thellë 5-1 ndaj ekipit të vëllait. Kryeministrit Edi Rama i është dashur të përballet sër
Greg Rama me shallin e Tiranës në qafë sfidon xhaxhain Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama ditën e sotme ka festuar në shkallët e stadiumiut fitoren e Tiranës 5-1 kundër
Tirana "shuplakë" Partizanit, bardheblutë blindojnë kreun (VIDEO) Tirana ka mposhtur me rezultatin 5-1 Partizanin duke ngjyrosur kryeqytetin me blu. Derbi i dytë radhazi i fituar nga sku
Çfarë supergoli ka shënuar Muçi, Tirana "shuplakë" Partizanit (VIDEO) 90+1′ GOOOOOL TIRANA 5-1/ Shpartallohen kampionët. Ernst Muçi realizon një supergol nga goditja e dënimit, duk
Edhe tifozët e Partizanit marshojnë drejt "Air Albania" (VIDEO) Derbi i kryeqytetit, Tirana-Partizani, po afrohet me ritme të shpejta te vërshëllima e arbitrit Juxhin Xhaja për startin
Tahiri në studion e "Pressing": Kush fiton mesfushën ka më shumë shanse për të fituar, Mala do luaj Ish-futbollisti, Ermal Tahiri në studion e Pressing është shprehur se ekipi që do fitojë duelet në mesfushë në ndeshjen
Heshtje në "Air Albania", Bylisi barazon rezultatin ndaj Partizanit (VIDEO) Bylisi jo më kot është një skuadrat më cilësore në Superligë këtë sezon duke u cilësuar si suprizë. Miqtë ja kanë dal
Pas Kukësi-Tirana, një tjetër ndeshje do të luhet këtë javë në "Air Albania" Stadiumi modern “Air Albania” në kryeqytet, është totalisht në dispozicion të ndeshjeve të Kategorisë Superiore, pasi pë
2 minuta i mjaftojnë Partizanit për të përmbysur Laçin (VIDEO) Golit të Laçit në minutën e 29' nga Xhixha i është përgjigjur vetëm dy minuta më pas Bruno Telushi dhe më pas Bitri ka p
Partizanit nuk i mjafton fitorja, Besëlidhja e eleminon nga Kupa e Shqipërisë Megjithëse ka fituar, Partizani është eliminuar nga Kupa e Shqipërisë. Të kuqtë mposhtën 3-1 skuadrën e Besëlidhjes p
Dalin pamjet, stadiumi i Partizanit drejt përfundimit (FOTO LAJM) Vazhdojnë punimet për stadiumin e ri të Partizanit, të cilat vazhdojnë me ritme të larta, për të qenë i gatshëm sa më sh
"Haram e paçi fanellën që mbani veshur", tifozët e Partizanit shpërthejnë pas disfatës në Kupë (FOTO LAJM) Partizani është duke kaluar një krizë të thellë rezultatesh. Kampionët në fuqi të Kategorisë Superiore, u turpërua n