999 rezultate për

partizanin

Skënder Gega bën krahasimin e Kukësit me Partizanin që e shpalli kampion Skënder Gega ruan profilin e trajnerit me këmbë në tokë edhe pas fitores së Kukësit me Skënderbeun. Në intervistën me
Vllaznia e pandalshme, mund Partizanin dhe arratiset e vetme në krye (VIDEO) Vllaznia nuk mund të fshihet më, tani mund të cilësohet pa frikë si pretendente për titullin kampion. Kuqeblutë e Br
Daja karikon Partizanin për derbin: Zemra do të jetë zjarr Trajneri i Partizanit, Ilir Daja, doli ditën e sotme në konferencën për shtyp në prag të derbit ndaj Tiranës që do të zh
Rrëfehet Belica: Të jesh pjesë e Partizanit është diçka e madhe për mua "Të jesh pjesë e këtij ekipi, është diçka e madhe për mua. Nuk do doja vetëm 200, por do thosha sa me shumë që të jetë e
Superiorja minutë pas minute, rezultatet në tre ndeshjet e para Superiorja vijon garimin, teksa prej orës 13:45 kanë nisur tre përballjet e para të javës së katërt. Në “Selman Stërmasi
Kastrioti dhuron surprizën e parë, krutanët mundin Partizanin në startin e Superiores (VIDEO) Kategoria Superiore ka filluar me një surprizë pasi Kastrioti i sapongjitur nga Kategoria e Parë ka mposhtur me shifrat
Ilir Daja zyrtarisht "dem i kuq": Rekord për mua të drejtoj Partizanin Ilir Daja është trajneri i ri i Partizanit. Ishte tentuar edhe vjet në verë, por nuk kishte pasur një ofertë zyrtare. Më
Partizani dështon ndaj Teutës, Europa mision i pamundur Teuta dhe Partizani kanë mbyllur në barazim pa gola ndeshjen e tyre të sotme në “Niko Dovana”, një sfidë që ishte e rënd
Prej ditësh nuk po stërvitet me Partizanin, futbollisti një hap larg Tiranës Dorian Kërçiku me shumë mundësi do të rivishet bardheblu. Edhe pse në janar firmosi me Partizanin, prej ditësh ai nuk po
Skënderbeu mund 1-2 Partizanin (VIDEO) Mbyllet takimi mes Partizanit dhe Skënderbeut në “Selman Stërmasi”, i vlefshëm për javën e 27-të në Kategorinë Superiore
"Sistemi kriminal po vendos garën për Europë", Erion Braçe shpërthen keq pas humbjes së Partizanit (VIDEO) Zv.kryeministri i Shqipërisë, ka lënë mënjanë situatën kaotike që është krijuar nga Koronavirusi, teksa është përqendrua
Zhbllokohet sfida, Vllaznia befason Partizanin (VIDEO) Vllaznia ka kaluar në avantazh përballë Partizanit. Një 11-metërsh nga Gilman Lika i cili mposhti Alban Hoxhën.
Zhbllokohet sfida, Teuta befason Partizanin (VIDEO) Zhbllokohet sfida mes Partizanit dhe Teutës. Durrsakët kaluan në avantazh 1-0 ndaj të kuqve në sfidën e javës së 25-t
Tërbohet Tirana, përmbys Partizanin në vetëm 4 minuta (VIDEO) Tirana ka përmbysur rezultatin ndaj Partizanit, pasi bardheblutë fituan një tjetër penallti. Telushi ndërhyri në mën
Zhbllokohet sfida, Kukësi ndëshkon Partizanin mes polemikash (VIDEO) Kukësi ka kaluar në epërsi ndaj Partizanit me anë të Abazajt. Një gol që do të diskutohet gjatë, pasi lojtari i Kukës
Zbulohet marrëveshja e Sormanit, firmos per 6 muaj, por nëse fiton trofe rinovohet për 2 vite të tjera Adolfo Sormani do të drejtojë Partizanin, duke pasuar në stol italianin Franco Lerda. Presidenti Gaz Demi ka marrë këtë
Ndeshja e fundit me Partizanin, Jasir Asani publikon statusin e lamtumirës Jasir Asani luajti ditën e sotme ndeshjen e fundit me fanellën e Partizanit, teksa në janar do të jetë pjesë e suedezve
Cfarë po ndodh me Partizanin? Tre humbje radhazi nuk ndodhnin që kur drejtoheshin nga Juliano Partizani është futur në krizë teksa të kuqtë pësuan në ditën e djeshme humbjen e tretë radhazi në kampionat ndaj Teutës
Shehi: Nuk ka ende asgjë konkrete me Partizanin Orges Shehi nuk e fsheh që merkato e trajnerëve është e hapur në çdo kohë, pro ndërkohë nuk ka dashur të komentojë zërat
Dëshpërim por edhe duartrokitje, ultrasit nuk lënë vetëm Partizanin pas humbjes (VIDEO) Fundi i ndeshjes mes Partizanit dhe Tiranës ka parë futbollistët e kuq që të dëshpëroheshin në fushën e lojës të “Air Al