999 rezultate për

partizani-tirana

Partizani-Tirana, dalin formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit derbi mes Partizanit dhe Tiranës. Ashtu siç edhe pritej, Hyseni ka fitu
Partizani 26 fitore më shumë se Tirana, ja statistikat që duhet të dini për derbin e kryeqytetit Stadiumi “Air Albania” pritet të mbushet në derbin e kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës e vlefshme për javë e 15-të
Gjithçka gati, dalin formacionet e derbit Partizani-Tirana (FOTO LAJM) Kur kanë mbetur më pak se 30 minuta nga nisja e derbit të kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës, dy teknikët kryeqyteta
Tifozë nga Kosova për derbin Partizani-Tirana (FOTO LAJM) Duket se derbi i kryeqytetit ka mobilizuar tifozë të Partizanit nga e gjithë Shqipëria, madje edhe nga Kosova. Në të
Sot derbi Partizani-Tirana, policia blindon stadiumin Derbi i kryeqytetit luhet sot prej orës 16:30, ndërkohë që klubi i Partizanit është kujdesur për anën organizative në ba
Partizani-Tirana, avullojnë biletat në derbi (FOTO LAJM) Ditën e sotme do të luhet takimi derbi mes Partizanit dhe Tiranës. Pak minuta më parë klubi pritës, Partizani, ka bërë e
Partizani-Tirana, avullojnë biletat në derbi Interesim i jashtëzakonshëm për të ndjekur në shkallët e stadiumit Selman Stërmasi supersfidën e kësaj fundjave Partizan
Derbi Partizani-Tirana, të kuqtë publikojnë çmimet e biletave Partizani ka bërë publike çmimet e biletave që pritet të dalin në shitje për të ndjekur nga shkallët e stadiumit Selman
Tjetër gol në sfidën Partizani-Tirana (VIDEO) Në “Selman Stërmasi” po luhet derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës, i vlefshëm për javën e 15-të të Kategorisë
Shënohet goli i parë në ndeshjen Partizani-Tirana (VIDEO) Në “Selman Stërmasi” po luhet derbi i kryeqytetit mes Partizanit dhe Tiranës, i vlefshëm për javën e 15-të të Kategorisë
Derbi i kryeqytetit, Partizani-Tirana në aktin e 151-të Sot në orën 18:00 do të zhvillohet derbi i kryeqytetit teksa Partizanidhe Tirana do të përplasin brirët për javën e
Partizani-Tirana/ Goli i parë i parregullt, Malota ishte jashtë loje (FOTO) Renato Malota i dha avantazhin Partizanit në derbin e kryeqytetit në minutën e 12 të ndeshjes por në rrjetet sociale ka
Zbardhen formacionet e derbit Partizani-Tirana (FOTO) Kanë mbetur dhe 30 minuta nga fillimi i Derbit mes Partizanit dhe Tiranës, dhe tashmë janë mësuar dhe formacionet zyrtar
Statistikat e Derbit Partizani-Tirana, bardheblutë s'fitojnë prej 11 ndeshjesh Sonte, në orën 18:00, në stadiumin “Selman Stermasi", do të luhet derbi i 148-të midis Partizanit dhe Tiranës. “Dem
LAJMI FUNDIT/ Iku energjia, anulohet derbi Tirana-Partizani Pas disa minutash ndërprerje të ndeshjes Tirana-Partizani, Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur ndërprerjen e saj
Derbi Partizani-Tirana, ja formacionet zyrtare Në “Elbasan Arena” do të luhet ndeshja më e rëndësishme e javës së katërt të Kategorisë Superiore. Partizani dhe Tirana
Partizani-Tirana, në krye të detyrës 300 efektivë dhe FNSH-ja Derbi mes Partizanit dhe Tiranës këtë sezon është zhvendosur në “Elbasan Arena”. Ndeshja do të zhvillohet të dielën në o
Përcaktohet orari i ndeshjeve, ja kur luhet Derbi Partizani-Tirana Ditën e sotme është përcaktuar ditën e sotme kalendari i javës së 4-t të Kategorisë Superiore. FSHF ka vendosur që 4 nde
Mediat franceze reportazh për derbin Partizani-Tirana (VIDEO) Derbi i madh i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit, po bënë jehonë edhe përtej kampionatit tonë. Stadiumi “Qemal Staf
Ja masat për ndeshjen Partizani-Tirana Policia e Tiranës ka njoftuar marrjen e një seri masash për mbarëvajtjen e ndeshjes Partizani-Tirana që luhet ditën e pr