999 rezultate për

partie

"Telefoni po vret telefoninë! Profesorë, menaxhera e deri te kryetar partie, të gjithë llapaqena" Nga Artan Fuga Llogje Vëmendja e opinionit publik tërhiqet nga skandalet, ngjarjet e ditës, deklaratat e po
Krijimi i një partie të re? Rudina Hajdari jep përgjigjen befasuese Deputetja, Rudina Hajdari e ftuar në emisionin "Kjo javë" nuk e mohoi se planifikon të krijojë një parti politike, por d
Rudina Hajdari jep përgjigje nëse një ditë do të jetë në krye të një partie Rudina Hajdari thotë se lidhjen me të djathtën e ka në gen, duke qenë se ajo është vajza e ish-deputetit të ndjerë Azem
Bëhen pluhur xhamat e selisë së partisë serbe në veri Xhamat e selisë së partisë SNS që ndodhet në qendër të veriut të Mitrovicës janë thyer sot në mëngjes pothuajse të gjith
Rama e vë Gaz Pajën në një radhë me ministrat (FOTO LAJM) Aktori i humorit, Gaz Paja, është pjesë e strukturave të Partisë Socialiste, por nuk e dinim që ishte aq i rëndësishëm p
Rudina apo Astrit Patozi, kush do të drejtojë partinë e re që sapo u regjistrua? “Bindja Demokratike” është partia më e rë, e cila është regjistruar në gjykatë ditën e sotme si parti politike. Prite
Ish-gardiania denoncon me emër, ja dallaveret që bëhen në burgun e Fierit Një ish-punonjëse e Policisë së Burgjeve ka denoncuar faktin që në Burgun e Fierit punësimet bëhen me lista të Partisë S
Ahmetaj komenton foton: Po bënim komplot kundër kësaj partie Këtë të martë një foto e cila qarkulloi në media shkaktoi jo pak habi mes shqiptarëve, kur në pamje dukeshin ish Ministr
SBASHK: Nuk jemi dorë e zgjatur e asnjë partie, greva vazhdon Të gjithë mësimdhënësit në Kosovë do të vazhdojnë sot grevën. Kjo gjë u bë e ditur nga Sindikata e Bashkuar për Arsim S
Gjonaj më e "çmendur" se shefi: VOA nuk më citoi mua për lajmin e punësimeve me listë partie Qeveria ka kaluar në një fazë tjetër të sulmit ndaj Zërit të Amerikës duke theksuar tashmë se ai është i paplotë, ndërsa
Elez Biberaj i VOA-s i përgjigjet Ramës: Lajmin e konfirmoj unë, punësimet në burgje me listë partie Drejtori për Europën dhe Azinë i Zërit të Amerikës, Elez Biberaj, ju përgjigj kryeministrit Edi Rama, pas etiketimit pre
PËRGJIMI/ U futën të gjithë me listë partie, telefonatat që zbuluan farsën e konkurseve Më 30 prill 2018, drejtori i Përgjithshëm në atë kohë i Burgjeve, Arben Çuko mori një telefonatë nga kabineti i kryemini
Partia e Selës sot vendos për referendumin Aleanca për Shqiptarët pritet që sot të vendos lidhur me referendumin për emrin që do të zhvillohet më 30 shtator. Ku
27 vite parti, Rama merr urimin e papritur nga "kritiku" më i madh Pavarësisht se marrëdhëniet mes tij dhe kryeministrit Edi Rama nuk duken aspak të mira, Ilir Meta, president i vendit ka
Balla i kthehet kryebashkiakut: Ke punësuar militantë partie Taulant Balla së bashku me ministrin e Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi kanë shkuar ditëne sotme nw qytetin e Cërrik
Florin Krasniqi i bashkohet një partie të re Ish-deputeti i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Florin Krasniqi do të jetë pjesë e Partisë Social Demokrate. Krasniqi i cili
Zgjedhjet në Mal të Zi, Gjukanoviq nis festën për fitoren Ditën e sotme janë zhvilluar zgjedhjet presidenciale në Mal të Zi, të cilat kanë një rëndësi të madhe për të ardhmen e k
VMRO humbet 11 deputetë Në zgjedhjet e fundit parlamentare, VMRO-ja e cila drejtohej nga Nikolla Gruevski së bashku me aleatët e partive të vogl
VMRO përgatitet për interpelancën për Qeverinë, ja plani Interpelanca me të cilën deputetët e VMRO-DPMNE-së kushtëzojnë kthimin në Kuvend është gati, ndërsa sot do të nënshkruhe
Kosovës i shtohet edhe një parti Listës së partive politike në Kosovës i është shtuar edhe një emër i ri. Nga dita e djeshme në KQZ është regjistruar edh