999 rezultate për

parteshit

Kosnett tek serbët: Jam lodhur shumë për t'i bindur shqiptarët të heqin taksën Ambasadori i ShBA-së në Kosovë, Philip Kosnett ka vizituar Komunën e Graçanicës dhe të Parteshit, që banohen me shumicë
KQZ gjobit me mijëra euro Listën Serbe Lista Serbe ka arritur të fitoj pa balotazh në dhjetë komuna të Kosovës; Leposaviq, Novobërdë, Shtërpcë, Zveçan, Zubin
Nënkryetari i Parteshit: Kosova është djepi i serbëve (VIDEO) Nënkryetari i komunës së Parteshit, Stanko Trajkoviç, ka thënë se Kosova është djep i Serbisë. Stankoviç në një video
Rashiq: Nuk jam spiun i Serbisë Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Nenad Rashiq mohon kategorikisht se është i përfshirë në kërcënimet ndaj krye
Jahjaga premton mbështetje për komunën e Parteshit Presidentja e republikës së Kosovës, zonja Atifete Jahjaga priti sot në takim kryetarin e komunës së Parteshit zotin Ne
Nenad Cvetkoviq zgjidhet kryetar i Parteshit Komuna e Parteshit ka mbyllur procesin e balotazhit dhe është bërë me kryetar. Kandidati për k
Votohet ne Komunen e Parteshit Procesi i votimit për kryetar të Komunës së re të Parteshit ka nisur të dielën me koh
Kryetari i Parteshit zgjidhet me balotazh Organizata joqeveritare, Demokracia në Veprim, i ka publikuar rezultatet preliminare për zgjedhjet lokale n&eu
Serbet e Parteshit shperfillin Beogradin Banorët serbë të Parteshit, fshatit Pasjan dhe Budrigë për herë të parë votuan p