999 rezultate për

parregullt

OKB prek plagën e madhe: Mbi 3 mijë migrantë humbën jetën në 2020 në rrugët e migrimit Organizata Ndërkombëtare e Migrimit (IOM) njoftoi se 3.174 migrantë të parregullt vdiqën në botë këtë vit pavarësisht ng
Arbitri i finales së Champions, Real-Atletico: Goli i Ramos ishte i parregullt (VIDEO) Mark Clattenburg ishte gjyqtari i finales të vitit 2016 që Real Madridi e kishte fituar ndaj Atletico Madridit. Gjyqt
Janku: Goli i Cale i parregullt, rasti i Ngoo nuk gjykohet Albano Janku, specialist gjykimi, është i ftuar në emisionin Pressing, në ABC News. Java e 18-të e Superiore pati sh
Goli i Partizanit i parregullt, gabon anësori (VIDEO) Partizani barazoi në derbi kundër Tiranës përmes sulmuesit Jurgen Bardhi, por më parë ishte në pozicion jashtë loje Solo
SHANSE 0/ Riatdhesohen 60 shqiptarë nga Franca dhe Belgjika Në vazhdim të organizimit të operacioneve të riatdhesimit për shtetasit shqiptarë me qëndrim të parregullt në territorin
Befasohet Reali, Club Brugge zhbllokon rezultatin (VIDEO) E pabesueshme por e vërtetë, Club Brugge ka zhbllokuar rezultatin ne Santiago Bernabeu që në minuten e 10' me Dennis.
Goli i Ronaldos përballë Interit ishte i parregullt (VIDEO) Është vetëm faza parasezonale, por takimi mes Juventusit dhe Interit nuk i shpëtoi polemikave. Ndeshja, e cila përfun
Qëndronin ilegalisht vendin fqinj, riatdhesohen 680 shqiptarë nga Italia Në gjashtë mujorin e parë të 2019, 680 emigrantë të parregullt shqiptarë janë riatdhesuar nga Italia në Shqipëri duke u
Shfrytëzonte fuqinë puntore të shtetasve shqiptar të parregullt, arrestohet 61-vjeçari italian Një banor 61-vjeçar i zonës së Matera u raportua për shfrytëzimin e fuqisë punëtore të shtetasve të huaj të parregullt,
Policia bllokon 41 patenta të shoferëve të parregullt Policia gjatë fundjavës ka kryer kontrolle intensive në rajonin e Shkupit. Sipas njoftimit të sektorit të punëve të b
Goli i 3-të i City ishte i parregullt, VAR nuk ishte instaluar Manchester City fitoi me përmbysje ndaj Swansea me rezultatin 3-2 në përballjen e vlefshme për FA Cup, duke u kualifikua
Gol i parregullt në ndeshjen Ajax - Real Madrid (VIDEO) Ajax kaloi në avantazh ndaj Realit, por goli u anulua. Ai që e futi topin në rrjetë ishte mbrojtësi argjentinas, Tagl
E pabesueshme çfarë goli iu anulua Sampdorias (VIDEO) Sampdoria ka shënuar një super gol në minutën e 94 kundër Juves me anë të Samponaras. Por kur gjithçka u duk se do t
STUDIMI/ Paga në Shqipëri duhet të jetë nga 500 deri në 1500 dollarë në muaj Emigracioni është një fenomen në rritje për vendet e varfra dhe në ato në zhvillim, por në Shqipëri ka marrë përmasa të
Casillas edhe Suarez kundër VAR-it: Goli i parë i Francës ishte i parregullt Vijojnë kritikat për gjyqtarin argjentinas Nesto Pitana. Kësaj here ka qenë portieri legjendar Iker Kasijas, i cili ka k
Irani shënon dhe çmendet në festë, por... (VIDEO) Irani shënoi gol madje edhe festoi gjatë por për arbitrin gjithçka ishte e parregullt. Ishte Saeid Ezatolahi ai i cil
Goli spektakolar i Messit ishte i parregullt, plas skandali në Spanjë (VIDEO) Lionel Messi shënoi një super gol dje kundër Atletico Madrid, por analizat e mëpasshme kanë nxjerrë një problem të madh
Ja si do të shkurtohej debati për ligjin e gjuhëve A do të debatohet mbi të gjitha amendamentet e ligjit për gjuhët, gjithsej 35 569? Burime nga shumica parlamentare sic s
QNR: 30 raste të parregullta gjatë votimeve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka mbajtur mbledhjen e radhës, ku edhe u bë raportimi nga Qendra për Numërimin e Rezultat
28 vjeçari i dehur rreh një burrë dhe arratiset me makinë Policia ka vënë në pranga një 28-vjeçar pasi akuzohet për plagosje të lehtë më dashje dhe drejtim të automjetit në mënyr