999 rezultate për

parodi

I bënë gjithë shqiptarët të qeshin, parodisti shqiptar nuk flet dot më Të ftuar në "Xing me Ermalin" mbrëmjen e sotme janë dy humoristët e njohur të grupit Parodistët e Vlorës, Afrimi dhe Agr
A do t'a shkarkojë Xhafajn? Rama ashpërson tonet (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka dalë në mbështetje të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj. Me tone të ashpra dhe plot iro
Snopp Dogg sulmon Trump, parodi me vrasjen e tij (FOTO LAJM) Snopp Dogg këngëtari me famë botërore edhe njëherë u mor me presidentin amerikan Donald Trump. Ai ka postuar një foto
Rrjeti "masakron" Ramën për plehrat, kjo video thyen çdo limit (VIDEO) Debati në lidhje me importin e mbetjeve vazhdon të jetë ende një temë mjaft e nxehtë, edhe pse ligji tashmë është miratu
Vijon parodia, Veliaj i çon Nishanit një monedhë (VIDEO) Pak ditë më parë, presidenti Nishani ka paditur kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, për shpifje. Nishani p
Ja çfarë parodie lëshuan protestuesit përpara komisaritit (VIDEO) Protestuesit për Parkun e Liqenit janë mbledhur përpara Komisaritit numër 1 në Tiranë për të protestuar për lirimin e sh
Gjinushi: Procesi i dekriminalizimit është parodi Nga qyteti i Korçës, kreu i Partisë Social Demokrate e ka konsideruar "një parodi" procesin e dekriminalizimit. Kreu
LSI: Doshi ka prodhuar një vrasës nga Skrapari, kjo parodi të marrë fund Duke e cilësuar si një parodi qesharake atë që tashmë është kthyer në kryefjalë të ditës, çështjen "Doshi", deputeti i L
Parodi brilante për Botërorin "Katar 2022" (VIDEO) Komediani Jim Daly ka përgatitur një këngë shumë interesante për Kupën e Botës "Katar 2022", që parashikohet të zhvilloh
Thembër dhe parabol, goli është një vepër arti (VIDEO) Skuadra argjentinase Belgrano dhuron spektakël. Në fitoren 4-0 kundër Indipendientes, Lucas Parodi dhe Fernando Marquez
Turp! Fundi i Bregu i Fildishtë-Kamerun është një parodi (VIDEO) Bregu i Fildishtë dhe Kameruni u bënë protagonistë të disa minutave të turpshme në ndeshjen e fundit kualifikuese për në
Wenger-Mourinho, përplasja bëhet parodi në web (FOTO LAJM) Përplasja fizike mes Arsene Wenger dhe Jose Mourinho gjatë ndeshjes Chelsea-Arsenal, e fituar 2-0 nga "Blutë", është shn
LSDM ironizon parodinë e të rinjve të VMRO-DPMNE Të rinj të VMRO-DPMNE-së kanë përqeshur ditën e sotme liderin e mëparshëm të partisë opozitare Branko Cërvenkovski.Ky ve
PD: Konventa e PS-së një parodi Partia Demokratike ka komentuar konferencën kombëtare 2-ditore të PS-së. Zëdhënësja, Laura Vorpsi, tha se Rama ka zhduku
Medvedev pjesë e një video parodie (VIDEO) Presidenti i Rusisë, Dmitry Medvedev është kthyer në një objekt talljeje, ndërsa një video qarkullon kudo në rrjetet soc