999 rezultate për

parmen

Koronavirusi prek edhe Parmën, gjashtë të infektuar Serie A po vazhdon të rrezikohet seriozisht nga virusi Covid-19. Koronavirusi po vazhdon të shpërndahet me të madhe n
Interi nuk ndalet në merkato, në bisedime me Parmën për dy futbollistë Drejtori sportiv i Parmës Marcello Carli është ndalur të flasë për merkaton e klubit emilian dhe ka pranuar se Matteo Da
Napoli mposht Parmën në ndeshjen e parë të sezonit (VIDEO) Napoli e ka nisur sezonin e ri me fitore. Skuadra e drejtuar nga Gennaro Gattuso ka mposhtur Parman në udhëtim me rez
Interi i rikthehet "pistës" Darmian, nis bisedimet me Parmën E ardhmja e Matteo Darmian duket se do të jetë larg klubit të Parmës, ku futbollisti u transferua në Shtatorin e vitit 2
Atalanta mposht me përmbysje Parmën dhe rrëmben vendin e dytë (VIDEO) Atalanta ka marrë fitore të rëndësishme në udhëtim te Parma, me rezultat 1:2. Skuadra e Gian Piero Gasperini është kt
Milan mposht Parmën me përmbysje, barazohet me pikë me Napolin "Rossonerët" me fitoren kundër Parmës, vazhdojnë të jenë në garë për një vend që dërgon në Ligën e Evropës, sidomos pas
Tërbohet Milani, përmbys në 4 minuta Parmën (VIDEO) Milani i papërmbajtshëm në pjesën e dytë. Pas supergolit të Kessie kuqezinjtë kanë shënuar sërish kësaj here me Roma
Arsyeja interesante që e bëri Dermakun të zgjidhte Parmën Kastriot Dermaku do ta mbajë mend gjatë sezonin 2019-2020 pasi ky i fundit ishte sezoni i debutimit të tij në Serie A.
Ka luajtur vetëm 7 takime me Parmën, Dermaku merr vendimin për të ardhmen Kastriot Dermaku këtë sezon ka veshur fanellën e Parmës në Serie A. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare ka luajtur vetë
Dëmtohet Bruno Alves, Kastriot Dermaku gati të debutojë me Parmën Pas 3 ndeshjesh radhazi si titullar në Kombëtaren Shqiptare, më në fund duket se ka ardhur momenti që qendërmbrojtësi Ka
Me parmendë në krahë, pamjet tragjike të çiftit duke punuar tokën në kushte primitive (VIDEO) Ndërkohë që kryeministri Rama ka vizituar ditën e djeshme Elbasanin në turin “Bashkia që duam” për të folur për sukseset
Napoli i Hysaj mposht bindshëm Parmën (VIDEO) Napoli ka fituar me rezultain 0-4 ndaj Parmas në "Stadio Ennio Tardini". Ndeshja u zhbllokua në minutën e 19' me gol
Bruno Alves nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli, rinovon me Parmën Eki Parmës ka mjoftuar sot se ka rinovuar kontratën me lojtarin Bruno Alves deri në qershor të vitin 2020. "Ne jemi
Gattuso: Më pelqeu reagimi skuadrës, tani medojmë për Parmën Milani fitoi me goleadë 5-2 ndaj Dundelange në ndeshjen e parafundit të ‘’Europa League’’ edhe pse më parë e kishe sigur
Me gomar e parmendë, fshatari i thotë "mirmëngjes" Ramës (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në Facebook një video të një fshatari në Kavajë. Duke ironizuar kryeministri
Bujqësi si në Mesjetë, në Kukës rikthehet parmenda (VIDEO) Në zonat rurale të Kukësit fermerët i janë rikthyer parmendës. Kostoja e lartë e mbjelljeve të pranverës i kthen ata vit
Rrëfehet Rezart Taçi: E bleva Parmën me 78 milionë euro borxhe, por më gënjyen ... Aventura e Rezart Taçit si pronar i Parmës ka zgjatur vetrëm 1 muaj, duke e mbyllur me falimentimin e klubit. Bizne
Ja ku ka përfunduar Sotir Nini Shqiptari nga Himara para, Sotir Nini 8 vitesh shihej një ndër talentet më të mëdha të futbollit europian. Që në moshën
Galliani nën hetim: Dëmtoi Parmën Administratori i Deleguar i Milanit, Adriano Galiani, ka përfunduar nën hetime, pasi akuzohet për dëmtim të klubit të Pa
Roma nuk përfiton, barazim për Parmën e Lilës (VIDEO) Roma nuk ka mundur të përfitojë nga humbja e Lazios përballë Juventusit duke sfumuar një shans të mirë për të rimarrë ve