999 rezultate për

parkuara

Aksidenti që shkaktoi dëm me vlerë marramendëse Ky është momenti kur drejtuesi i një Audi humbet kontrollin e makinës duke përplasur 11 automjete luksoze të parkuara.
Shpërthimi i eksplozivit zgjon që në mëngjes Kamzën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz rreth orës 02:00 në biznesin e shtetasit Shkëlqim Halili. P
Aksidentoi 3 makina, çfarë zbuloi policia pas arrestimit Policia e Sarandës ka arrestuar një shtetas pasi është kapur duke drejtuar makinën në gjendje të dehur. Mësohet se sh
Pamje të frikshme, makinat e parkuara mbulohen nga dëbora (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një vendparkim makinash pranë një destinacioni të skive në Rusi. Një ortek i ma
Aksident i rëndë në Vlorë, përplasen 4 makina Një aksident i frikshëm ka ndodhur në rrugën transballkanike në Vlorë ku një mjet ka përplasur 3 makina të parkuara.
Aksident i rëndë në Vlorë, i riu përplaset me 3 makina Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes në rrugën transballkanike. Policia bën me dije se 25- vjeçari
Shikoni ku jetojmë! Surpriza e keqe për kryeqytatasit këtë mëngjes (FOTO LAJM) Kanë mjaftuar disa pika shi të rëna sot në mëngjes në kryeytet për të na rikujtuar ndotjen në të cilën jetojmë. Nga q
Përplas 4 makinat e parkuara, shoferi ikën por harron dy pasagjerët brenda (VIDEO) Një aksident aspak i zakonte ka ndodhur në një rrugë në Lincolnshire, pasi një automjet ka kaluar me shpejtësi dhe në ku
ITALI/ Shqiptari përplas 7 makinat e parkuara e më pas kap me shkelma policët Për shkaqe ende të paqarta, një shqiptar ka përplasur shtatë mjete të parkuara në Itali. Shqiptari 30 vjeçar, identiteti
Shpërthim me eksploziv afër SPB-Shkup Rreth 30 minuta pas mesnate, në rrugën “Angel Dimovski”, në parkingun afër ndërtesës së Sektroit për punë të Brendshme –
Aksion në rrugën "B" në Prishtinë, policia konfiskon makinat e parkuara në rrugë (FOTO LAJM) Gjatë mëngjesit të sotëm Policia e Kosovës ka ndërmarrë një aksion për të larguar dhe konfiskuar automjetet e parkuara n
Aksion i policisë në Prishtinë, ja ç'ndodh me makinat e parkuara në trotuar (FOTO LAJM) Policia e Kosovës, në bashkëpunim me inspektoratin e Komunë së Prishtinës, ka nisur një aksion të madh nëpër rrugët e kr
Shpërthim bombe në Mitrovicë, nuk ka të lënduar Një person i panjohur ka hedhur një bombë dore mëngjesin e sotëm në qendër të Mitrovicës Veriore, ku fatmirësisht ka pat
Audi në kundravajtje, përplas 6 makina (FOTO-LAJM) Gjashtë automjete janë përfshirë në një aksident pranë vendit të njohur si Parku i Autobusëve në kryeqytet. Sipas dëshmi
Aksion i policisë në tregun nën Kala Në një aksion të ndërmarrë nga ana e policisë së trafikut është bërë largimi i shitësve në tregun e nën Kala. Në këtë tr