999 rezultate për

parkuar

Flet vlonjati që ju vendos eksploziv në makinë: Si e pikasa pakon e dyshimtë Detaje të reja zbardhen nga ngjarja në Vlorë, ku një makine iu vendos 600 gr eksploziv, por u pikas para shpërthimit nga
Tentoi t'i ikte policisë por përplasi makinat e parkuara, e pëson 20 vjeçari në Durrës Një 20-vjeçar në Durrës është kapur dhe arrestuar nga Policia, pasi tentoi të mos i bindej shenjës së efektivëve për nda
Qëllohet me breshëri plumbash drejt automjetit të gazetarit shqiptar Gazetari i njohur shqiptar nga Kosova, Shkumbin Kajtazi ishte shënjestër e një sulmi mbrëmjen e djeshme në Mitrovicë. Ma
"I kërkova të lironte rrugën", i riu tregon si e vrau Idajet Dullën Ppasi është kapur nga policia, autori i vrasjes së 33 vjeçarit një ditë më parë në Durrës, ka pranuar krimin e rëndë.
Iu gjet arma e ekzekutimit të Emiljano Ramazani në servis, burg për babë e bir Gjykata e Elbasanit ka vendosur sot masën arrest me burg për babë e bir, Albert dhe Seit Manhasa, në servisin e të cilëv
Kur "drifti të lë në baltë", i riu përplas tre makina në mes të Tiranës (VIDEO) Një moment "çmendurie" rinore ka shkaktuar një aksident që asnjëherë nuk do tu shkonte në mendje. Mbrëmjen e djeshme,
Alarmon kalimtarët, makina në Tiranë shpërthen nga flakët Një makinë e parkuar në zonën e Ali Demit në Tiranë është përfshirë nga flakët duke alarmuar banorët e zonës. Mësohe
Shkrumbohen në flakë dy Benz-at në Himarë, kujt i përkisnin Gjatë natës, në fshatin Çorraj, Himarë, kanë marrë flakë dy automjete të tipit Mercedes Benz-ML270 dhe Mercedes Benz fur
Përfshihen nga flakët gjatë natës tre automjete në Tiranë Një zjarr ka përfshirë tre automjete pak pas mesnate në Tiranë. Mësohet se mjetet e parkuara janë në pronësi të shtetasv
Shpërthen në flakë makina në Vlorë Një makinë e parkuar poshtë një pallati në Vlorë ka shpërthyer në flakë. Ngjarja ndodhi në orët e vona të mbrëmjes së
Shkrumbohet qëllimisht makina në Vlorë Përfshihet nga flakët një automjet pranë ish-shkollës së aviacionit në Vlorë. Automjeti tip benz ishte i parkuar pran
Digjet makina e parkuar në Tiranë Një automjet është djegur pasditen e kësaj të hëne në Tiranë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:40 në rrug
E kishin parkuar gabim, gjobitet me shifrën e majme pronari i makinës luksoze (FOTO LAJM) 1000 mijë lekë gjobë! Një makinë luksoze sportive e markës “Corvette yelloë Black” është gjobitur nga Policia e Bash
Si njeri: Ariu hap derën dhe mbyllet në makinë (VIDEO) Në videon mësipërme shfaqet një ari i cili arrin të hapë derën dhe të futet në një makinë të parkuar në rrugë e madje mb
Vetëm një shofer shumë i mirë mund ta nxjerrë makinën nga këtu (VIDEO) Disa njerëz kanë aftësi të pabesueshme të vozitjes, sa që edhe vështirësitë më të mëdha në vozitje u duken të lehta. Si
Digjet automjeti luksoz parkuar në Durrës (FOTO LAJM) Një automjeti i është vënë flaka mesnatën e kaluar dhe mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit “Niko Dovana” në Du
Aksidenti që shkaktoi dëm me vlerë marramendëse Ky është momenti kur drejtuesi i një Audi humbet kontrollin e makinës duke përplasur 11 automjete luksoze të parkuara.
Emigranti parkon "bishën" e tij në vijat e bardha Ardhja e mërgimtarëve ka rritur edhe rastet e parkimeve problematike në Kosovë. Gjatë ditës së djeshme në rrjetet so
Kamioni me drog përplas makinën e policisë (VIDEO) Në një përpjeke tërësisht të dështuar për të transportuar drogë fshehtas, dilerë të drogës që po vozisnin një kamionetë
Makina e parkuar përfshihet nga flakët në mes të Elbasanit, kush është pronari dhe dyshimet e policisë Një automjet është djegur gjatë natës në qytetin e Elbasanit. Mjeti në pronësi të Arben Brahja është përfshirë nga flakë