999 rezultate për

parking

Të shtëna me armë zjarri në parkingun e një hoteli në Pogradec Disa persona kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një parkingu hoteli në Tushemisht. Për pasojë janë dëmtuar nga
Qëlluan me armë në një parking, vihet në pranga i riu dhe shpallet në kërkim shoku i tij Kanë dalë detaje të reja në dritë për ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në fshatin Qehaj ku të shtënat në ajër krijuan
E pazakontë, gruaja lind foshnjën në parking (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në SHBA, ku një grua ka sjellë në jetë foshnjën e saj në parkingun e një spitali në F
Do të montoj dhomat e zhveshjes në parking, Everton merr masa për një festë të mundshme të Liverpool Në fundjavë do të luhet derbi i qytetit në mes të Evertonit dhe Liverpoolit. Nëse Arsenal arrin ta ndal Manchester Ci
Flet mafiozi, si e drejtoja nga Anglia perandorinë e krimit nga një parking Një bos mafioz i larguar nga Italia, ka rrëfyer në një intervistë për BBC sesi vazhdoi ta drejtonte perandorinë e tij ng
I ngacmuan të dashurën, burri nxjerr armën dhe bën "kërdinë" në parking (VIDEO) Detektivët në Houston të Teksasit janë duke kërkuar të dyshuarin që qëlloi me armë dy burra, pasi ata i kishin ngacmuar
Janë "akull" të reja, por nuk duhet të shiten: Pse 3 mijë "BMW" dhe "Mini" janë bllokuar në parking Dikur në shkurt të vitit 2015, një stuhi dimërore tronditi portin e Halifax në momentin kur një anije që mbante mijëra B
PEJË/ Shpërthen bomba në një klab nate Një bomb ka shpërthyer dje në Pejë, afër klubit të natës Tranzit Club. Këtë e konfirmoi vetë klubi për indeksonline,
Sherr mes femrash, njërës i bie foshnja dhe vdes (VIDEO) Një nënë nga Xhorxhia është akuzuar për vrasje pasi ka lëshuar rastësisht foshnjën e saj tremuajshe gjatë një grindje në
I godet padashje në parking veturat e policisë, kishte me vete 270 kg drogë (FOTO + VIDEO) Një burrë australian ka humbur drejtimin me furgonin e tij duke goditur dy vetura të parkuara të policisë. Ngjarja ka
Shqiptarët e Maqedonisë rrihen me shkopa për parking (VIDEO) Një video e pazakontë është publikuar në Facebook, që shfaq disa njerëz duke u bërë copa për një vend parkimi në Strugë
Bente seks në parking me gruan e futbollistit, kapet "mat" polici Një skandal i madh ka dalë në dritë në Skoci. Pas shumë denoncimeve të qytetarëve, të cilët panë një çift të bëjë seks n
E plagosi studenti i Akademisë së Policisë: Çfarë ndodhi tek parkingu i hotelit në Tiranë Detaje të reja dalin në dritë për përplasjen me armë në Sauk, ku mbeti i plagosur një 27-vjeçar i identifikuar si Ervis
Erdhi policia, lëviz! Kush është personi që koordinonte grupin nga parkingu i Rinasit? Grabitësit e Rinasit kanë patur edhe një koordinator që qendronte jashtë zonës ku po zhvillohej grabitja për të parë lëv
Reshjet e dendura shkaktojnë dëme në Prishtinë I gjithë territori i Kosovës është përfshirë nga reshje të dendura të cilat janë duke shkaktuar dëme, shkruan Albeu.com
Parkingu i makinave i mbushur me sorra Disa pamje të pazakonta tregojnë qindra sorra që janë mbledhur në një parking makinash nëTeksas, një skenë e ngjashme me
Ndodh në Tiranë: Shoferi paguan parkimin, por gjobitet se i do qejfi policit (FOTO LAJM) Vendosja e gjobave për shoferët e makinave është kthyer në një sport të pëlqyeshëm për policët rrugorë, ata të rendit dh
Nuk pendohet shqiptari që theri bashkëshorten Shqiptari nga Saraji i Shkupit i cili e la të vdekur gruan e tij në Tulino të Austrisë e ka pranuar veprën. 36-vjeçar
Edhe sot parkimi është falas në komunën Qendër Të gjitha parkingjet me të cilat menaxhon ndërmarrja publike Parkingjet e Komunës Qendër (PKQ) me 1 dhe 2 janar do të je
Serbët bëhen copë me njëri-tjetrin për parkingun e makinës Është raportuar se dje në Graçanicë ka ndodhur një mosmarrëveshje për parking. Sipas policisë, personat e përfshirë n