999 rezultate për

parkim

Komike dhe të frikshme, fotot e parkimeve më të tmershme (FOTO LAJM) Parkimi i makinës është një sfidë e vërtetë për shumë shoferë, sidomos për ata që sapo e kanë marrë lejen e drejtimit.
Parkime të gabuara, Policia bën namin me gjoba në Tiranë Policia e Tiranës njofton se gjatë ditës së sotme janë gjobitur 98 automjete për parkim ose ndalim të gabuar në Rrugën e
Komike dhe të frikshme, fotot e parkimeve më të tmershme (FOTO LAJM) Parkimi i makinës është një sfidë e vërtetë për shumë shoferë, sidomos për ata që sapo e kanë marrë lejen e drejtimit.
Kapet fieraku, i vuri zjarrin dy automjeteve te vendparkimi Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në datën 29.07.2020, rreth orës 23:50, ku në parkimin e një pallati në lagjen “Ap
"Rrëfenjëz me Polici Bashkiake", gazetari gjobitet edhe pse e pagoi parkimin Gazetari Armand Bajrami është gjobitur nga Policia Bashkiake në Tiranë dhe për këtë ka bërë një postim në rrjetin social
Kërcënoi me armë të renë për një vend parkimi, arrestohet 57 vjeçarja nga Durrësi Policia ka arrestuar një 57-vjeçare me iniciale N.P. banuese në Hamallaj pasi ka kërcënuar me armë A. K., 29 vjeçe, banu
Revoltohet Florian Binaj: Hajduta! Me të vjedh 2 herë në pikë të mëngjesit! (FOTO LAJM) Një ndër problemet më të mëdha në Tiranë është parkimi i cili është kthyer në makth për qytetarët. Ky rezervim për v
Plas sherri mes të moshuarve për një vend parkimi (VIDEO) Një 68 vjeçar u dënua me 9 muaj burg dhe 2500 paund gjobë pasi goditi me grushte fqinjin e tij pas një debati për një ve
Tmerri i parkimeve në Tiranë, kaq milion euro do paguajnë përdoruesit e automjeteve në 2020 Të gjesh një vend parkimi në Tiranë është kthyer në një mision të pamundur. Edhe në rast se ke fat të hasësh në një hapë
Si zaptohen në Tiranë parkimet për personat me aftësi të kufizuar Ky vendparkim, në Bulevardin Dëshmorët e Kombit, është i dedikuar për personat me aftësi të kufizuar por ata shumë rral
Ndaluan dhe parkuan në vendin e gabuar, rrugorja procedon 840 shoferë (VIDEO) Policia rrugore në Tiranë gjatë 24 orëve të fundit ka proceduar 840 mjete për shkak të parkimit në vendin e gabuar.
"Çudira shqiptare": Hajdutët vjedhin makinën e gjyqtarit, e përdorin për krim dhe ia kthejnë në parkim Një ngjarje të tillë mund ta keni parë vetëm në filma ose lexuar në libra. Por këto "çudira" kanë ndodhur pak ditë më pa
Prezantuesja e njohur parkon "Mercedes-in", në vend parkimin për personat e aftësi të kufizuara (FOTO LAJM) Prezantuesja televizive Holly Willoughby u detyrua të parkojë xhipin e saj tip “Mercedes”, në një vend parkimi dedikuar
Thyen kasën, badigardi i Berishës refuzon të paguajë 2 mijë lekë të vjetra për parkim Ermal Zaimi, badigardi i ish-kryeministrit Sali Berisha, raportohet se ka thyer një nga zyrat e pagesës së parkimit në S
Blerja më e “çmendur” e kësaj jave: 1 milion dollarëpër një vend parkimi (FOTO LAJM) Çmimet e pasurive të patundshme në Hong Kong janë tepër të larta, njëkohësisht dhe vend parkimi i makinave. Një hapësirë
Shoferi përplaset në mënyrën më komike me traun e parkimit (VIDEO) Shoferi që po dilte nga një parking në Sevastopol të Krimesë, ka shpëtuar i palënduar edhe pse pësoi një aksident të paz
E rëndë në Itali, studenti shqiptar gjendjet i pajetë në një parkim Një shqiptar është gjetur i vdekur në mes të një pellgu gjaku pranë një parkimi ne Genova të Italisë. Ka qenë një g
Motoçikleta përplaset me makinën në parkim, humb jetën drejtuesi Një aksident me pasojë jumbjen e një jete ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18
Humb kontrollin dhe përplas makinën tjetër në parkim, lëndohen 2 persona Dy makina janë përplasur pak minuta më parë tek kryqzimi i Ali Demit në Tiranë. Nga informacionet e para, mësohet se
Makinat luksoze të miliarderëve shkaktojnë kaos në Londër (FOTO LAJM) Në muajt korrik dhe gusht Londra mbushet me makina super të shtrenjta. Duket se një gjë e tillë është kthyer në një even