999 rezultate për

parker

Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM) Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e
Fiksoi gjithë dynjanë, momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch (FOTO LAJM) Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Bayëatch 30 vite më parë, për skenat e
Shtiret si fotografe, por i drogon nënat dhe ua vjedh fëmijët (FOTO LAJM) Është arrestuar një grua pasi që dyshohet se ka pozuar si fotografe dhe e ka droguar një nënë, në përpjekje për ta vjedh
Plasi sherri në publik: Ishi dhe partneri i Nicki Minaj zihen për reperen (VIDEO) Në një dyqan në Hollywood-in perëndimor ka plasur sherri! Reperja e njohur Nicki Minaj dhe partneri i saj, Kenneth Parke
Më në fund Joshua arrin marrëveshje, debuton në Amerikë më 1 Qershor Andy Ruiz raportohet të ketë arritur marrëveshjen për t’u ndeshur me Anthony Joshua në New York. Debutimi i AJ në Sh
Joshua apo Whyte? Sipas Parker ky është ai që godet më fortë Joseph Parker ka bërë të ditur se cili godet më fortë në mes të Anthony Joshua dhe Dillian Whyte. “Epo, dukshëm, Dill
E pabesueshme! Modelja braktis kimioterapinë, e zëvendëson me kanabis Kerri Parker, e cila është një modele e njohur e "PlayBoy", para katër vitesh u prek nga një tumor në tru, por që u hoq
Historike, NASA niset drejt diellit Mëngjesin e ditës së sotme NASA ka lëshuar drejt diellit, sondën e quajtur "PARKER" nga Cape Canaveral, në shtetin e Flo
Dua Lipa tregon ëndrrën e saj Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa duket se paska një dëshirë. Ajo ka zbuluar një sekret të sajin. Dua dëshiron që të ba
Inteligjenca britanike: Rusia rrezikon të shdërrohet në ‘shtet të izoluar’ Rusia po kërkon që të minojë demokracitë evropiane dhe të nxisë dyshime te Perëndimi përmes aktiviteteve malinje dhe “gë
Ngjarja e pazakontë në duelin e Joshuas me Parkerin, prodhon bilet fallco për t'u dukur VIP (VIDEO) Ndeshja e Anthony Joshuas me Joseph Parker në stadiumin e Cardiffit, Principality pati shitje të madhe të biletave dhe n
I pandalshmi Joshua flet pas triumfit kundër Parkerit Anthony Joshua ka mposhtur Joseph Parkerin, falë vendimit unanim të tre gjyqtarëve, ku dy gjyqtarë ia dhanë fitoren me r
Palët bien dakort, ja si do të ndahen fitimet midis Joshuas dhe Parkerit Anthony Joshua dhe Joseph Parker prej muajsh po negociojnë se si do t’i ndajnë përfitimet dhe cili do të ishte çmimi i d
Zbuloni çdo gjë rreth meçit Joshua - Parker, orën, vendin dhe surprizat pas përballjes Meçi mes Anthony Joshua dhe Joseph Parker do të startojë në orën 23:30 në “Principality Stadium”. Në të njëjtin stadium
Joshua flet për njerëzit e zgjuar: Bëni këtë gjë para se të filloijë ndeshja ime me Parkerin Boksieri britanik Joshua ka thënë se po t’i kishte 20 funtet e fundit në xhep do t’i vinte bast se ai do ta mposhtte me
Anthony Joshua këtë herë sfidon Joseph Parker Kampioni i botës në boksin e peshave të rënda, Anthony Joshua e ka konfirmuar se do të ndeshet ndaj Joseph Parker për ti
Qenushi Pippa që balancon çdo gjë më hundën e tij (FOTO LAJM) Ky qen mund të balancojë pothuajse çdo gjë në kokën e tij. Pippa, qeni 16-vjecar mund të shihet duke balancuar një bo
"Sex and the City" së shpejti me një episod të tretë Së shpejti do të vijë me një episod të tretë "Sex and the City". Sarah Jessica Parker dhe mikeshat e saj do të rikth
Shefi i Shërbimeve Sekrete britanike: Britania do të goditet nga sulmet terroriste “Do të ketë sulme terroriste në Britani”. Deklarata vjen nga shefi i shërbimeve sekrete britanike MI5, Andrew Parker.
Babai i reporteres së vrarë apel Obamës për armët Babai i reporteres së vrarë, i ka bërë thirrje Obamës për kontrollin e armëve në vend. Babai i reporteres 24-vjeçare, Al