999 rezultate për

park

Elefanti gjigant i vërsulet veturës, shoferi shpëton pa ndonjë lëndim (FOTO LAJM) Një set i fotografive mbresëlënëse shfaqin një elefant gjigant, i cili i ishte vërsulur një veturë në një rrugë në Kenia
U zhduk në park për dy javë, gjendet e gjallë alpinistja 38 vjeçare Një alpiniste e cila ishte zhdukur para dy javësh ndërsa po ecte në Parkun Kombëtar Zion të Utah, është gjetur e gjallë.
Qëllohet me breshëri plumbash drejt automjetit të gazetarit shqiptar Gazetari i njohur shqiptar nga Kosova, Shkumbin Kajtazi ishte shënjestër e një sulmi mbrëmjen e djeshme në Mitrovicë. Ma
Vrau me thikë 7 vjeçaren në mes të parkut, shqiptarja del para gjykatës angleze Një grua shqiptare e akuzuar për vrasjen e një vajze shtatë vjeçare angleze në sy të prindërve, në ditën e Nënës, është
"I kërkova të lironte rrugën", i riu tregon si e vrau Idajet Dullën Ppasi është kapur nga policia, autori i vrasjes së 33 vjeçarit një ditë më parë në Durrës, ka pranuar krimin e rëndë.
Komike dhe të frikshme, fotot e parkimeve më të tmershme (FOTO LAJM) Parkimi i makinës është një sfidë e vërtetë për shumë shoferë, sidomos për ata që sapo e kanë marrë lejen e drejtimit.
Bota po vuan pandeminë! Në Wuhan ku lindi COVID-19 festohet si kurrë më parë (VIDEO) Qteti qendror kinez, Wuhan duket se e ka lënë pas virusin teksa mijëra njerëz u mblodhën në një park me ujë të hapur për
Të shtëna me armë zjarri në parkingun e një hoteli në Pogradec Disa persona kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një parkingu hoteli në Tushemisht. Për pasojë janë dëmtuar nga
Qëlluan me armë në një parking, vihet në pranga i riu dhe shpallet në kërkim shoku i tij Kanë dalë detaje të reja në dritë për ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në fshatin Qehaj ku të shtënat në ajër krijuan
Kapet fieraku, i vuri zjarrin dy automjeteve te vendparkimi Policia ka zbardhur ngjarjen e ndodhur në datën 29.07.2020, rreth orës 23:50, ku në parkimin e një pallati në lagjen “Ap
Iu gjet arma e ekzekutimit të Emiljano Ramazani në servis, burg për babë e bir Gjykata e Elbasanit ka vendosur sot masën arrest me burg për babë e bir, Albert dhe Seit Manhasa, në servisin e të cilëv
Dalin pamjet, Rama jep leje për ndërtimin e një pallati 14 kate tek Parku i Liqenit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka miratuar në Këshillin Kombëtar të Territorit dhënien e lejes për ndërtimin e një kulle në zonën
E pazakontë, gruaja lind foshnjën në parking (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në SHBA, ku një grua ka sjellë në jetë foshnjën e saj në parkingun e një spitali në F
Kur "drifti të lë në baltë", i riu përplas tre makina në mes të Tiranës (VIDEO) Një moment "çmendurie" rinore ka shkaktuar një aksident që asnjëherë nuk do tu shkonte në mendje. Mbrëmjen e djeshme,
Reshjet e shiut, parku "Rinia" përmbytet dy herë brenda pak javësh Ditën e sotme reshjet e shiut përmbytën disa rrugë në Tiranë, ndërkohë që probleme ka pasur edhe si herën e shkuar sëris
Do të montoj dhomat e zhveshjes në parking, Everton merr masa për një festë të mundshme të Liverpool Në fundjavë do të luhet derbi i qytetit në mes të Evertonit dhe Liverpoolit. Nëse Arsenal arrin ta ndal Manchester Ci
Alarmon kalimtarët, makina në Tiranë shpërthen nga flakët Një makinë e parkuar në zonën e Ali Demit në Tiranë është përfshirë nga flakët duke alarmuar banorët e zonës. Mësohe
"Rrëfenjëz me Polici Bashkiake", gazetari gjobitet edhe pse e pagoi parkimin Gazetari Armand Bajrami është gjobitur nga Policia Bashkiake në Tiranë dhe për këtë ka bërë një postim në rrjetin social
Scholes: Park Ji-sung ishte një makth i vërtetë Paul Scholes ka lavdëruar ish shokun e skuadrës, Park Ji-sung. Park është një nga lojtarët që ndoshta pak tifozë të r
Xhaferraj: Një tjetër tender korruptiv, pastrimi i Durrësit është dështimi më i madh i Ramës (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike në Durrës, Ferdinand Xhaferaj ka reaguar lidhur me protestën e mbajtur në Manëz, ku banorët a