999 rezultate për

parisit

Pas Parisit vajza bukuroshe e Majlinda Bregut "ia mbath" në Spanjë (FOTO LAJM) Kejda Ajazi, vajza e Majlinda Bregut dhe Namik Ajazit, e cila tashmë është bërë mjaft e pranishme dhe shumë e përfolur n
Federer tërhiqet nga ATP Tour, Nadal e mbyll në vend të parë renditjen botërore për meshkuj Rafael Nadal është i sigurt se do ta mbyllë vitin 2017 si numri 1 i renditjes botërore në tenis për meshkuj, edhe pse ës
Panik te “Komuna e Parisit”, forcat e policisë rrethojnë zonën Banorët e zonës së “Komunës së Parisit” në Tiranë e kanë kaluar në panik pasditen e sotme, teksa një numër i madh autom
Parisit i prishet humori, Presidenti rrezikon seriozisht burgun Presidenti i Paris Saint Germain, Nasser al-Khelaifi akuzohet për korrupsion, në lidhje me blerjen e të drejtave televiz
Bashkia e Tiranës hap çerdhen e re te Komuna e Parisit Problemi për një pjesë të prindërve të zonës së Komunës së Parisit në Njësinë 5, për të patur një çerdhe për fëmijët e t
SHBA tregon qëndrimin në lidhje me Marrëveshjen e Parisit Pas një takimi të ministrave të Mjedisit gjatë së shtunës, Komisioneri europian për Klimën, Miguel Arias Canete ishte sh
Nis puna për ndërtimin e rrethrrotullimit të ri te zona e Komunës së Parisit Një nga investimet më të rëndësishme në Njësinë 5 është dhe zgjerimi i rrugës “Medar Shtylla” si dhe ndërtimi i rrethrro
Fillon ndërtimi i rrethrrotullimit tek Komuna e Parisit Një nga investimet më të rëndësishme në Njësinë 5 është dhe zgjerimi i rrugës “Medar Shtylla” si dhe ndërtimi i rrethrro
Rama në takimin e Parisit: Të përbashkëta e Shqipërisë me Serbisë Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama ishte dje i ftuar në Global Positive Forum, një event i organizuar në Paris, nën k
Sulm në Paris, një makinë përplas 6 ushtarë Një sulm terrorist ka ndodhur në Paris në Francë. Raportime nga mediat lokale bëjnë me dije se të paktën gjashtë ush
Atentati tek "Komuna e Parisit", flasin autorët (VIDEO) Dejvus Rrustemaj, Klajdi Kodra, Igler Qose dhe ArditXheferri janë lënë në burg pa afat nga Gjykata e Shkallës së Parë të
Gjermani ndjek autorët e Komunës së Parisit: Ndaloni, jeni filmuar bukur Personi që filmoi atentatin e të enjtes te "Komuna e Parisit" në Tiranë është një shtetas gjerman. Quhet Mett. Atenta
I plagosuri nga atentati te “Komuna e Parisit”, rrëfen se pse e qëlluan Për disa ditë me radhë, Mariglen Hoxha, 25 vjeç, i njohur ndryshe si Lorenc Hoxha, nuk ka dhënë shpjegime në spital për
Policia dekonspiroi qytetarin që filmoi atentatin mafioz te "Komuna e Parisit"? Tre ditë më parë në Tiranë rreth orës 19:40, në rrugën “Sulejman Delvina”, katër persona të armatosur tentuan të vrisnin
Dalin pamjet, si u arrestuan në gjumë organizatorët e atentatit te “Komuna e Parisit” Policia sot ka vënë në pranga 4 atentatorët e dyshuar për ngjarjen e ndodhur 3 ditë më parë tek Komuna e Parisit. Në
Plagosi 4 persona me armë, kush është organizatori i atentatit te Komuna e Parisit Ditën e sotme policia ka arrestuar 4 atentatorët e “Komunës së Parisit” 3 ditë më parë. Klajdi Kodra, i arrestuar s
Atentati tek Komuna e Parisit, arrestohen 4 atentatorët Është zbardhur tentativa e vrasjes e ndodhur dy ditë më parë tek “Komuna e Parisit”. Arrestohet ekzekutori i tentat
Identifikohen autorët e atentatit te “Komuna e Parisit” Policia ka identifikuar 4 të dyshuarit si autorë të atentatit të djeshëm ndaj 24-vjeçarit Lenci Hoxha. Mësohet se sh
Për pak e vranë tek Komuna e Parisit, kush është dibrani me makina luksoze Vazhdojnë hetimet në lidhje me plagosjen e të riut Lorenc Hoxha 24-vjeç nga Dibra. Ngjarja ndodhi mbrëmë në Tiranë n
Zbardhen detaje, si ndodhi “lufta” tek Komuna e Parisit Detaje të reja janë zbardhur nga plagosja e 24-vjeçt mbrëmë në Tiranë, tek “Komuna e Parisit”. Të shtënat e dyanshme