999 rezultate për

paris

E veshur nga Valdrin Sahiti, Paris Hilton shkëlqeu mbrëmë në AMAs (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u mbajt ceremonia e përvitshme e ndarjes së çmimeve AMAs. Nën rregulla strikte për shkak të emergje
I mori të dashurën Maluma-s? Zbulohet vajza sekrete me të cilën del Neymar (FOTO LAJM) Në Brazil pretendojnë se Neymar është në një 'marrëdhënie të hapur' me këngëtaren pop Gabily. Ylli i Paris Saint-Germ
Florenzi bind, PSG përgatit për blerjen e kartonit Mbrojtësi anësor italian, Alessandro Florenzi e ka nisur në mënyrë perfekte aventurën e tij te Paris Saint Germain, ku u
Biden i bindur për fitoren ndaj Trump, bën premtimin e parë si President I bindur në fitore, kandidati Joe Biden bëri sot një premtim për ditën e tij të parë të punës në Shtëpinë e Bardhë. K
Humbje e madhe, ndërron jetë gjuhëtari i njohur shqiptar! Ka ndërruar jetë në Paris gjuhëtari i njohur shqiptar, Profesor Doktor Remzi Pernaska. Studiuesi u gjuhës shqipe dhe
Franca futet në karantinë, makinat "përpijnë" Parisin vetëm pak orë para bllokimit (VIDEO) Trafik i rënduar ka kapluar Parisin vetëm pak orë para se të ndodhte bllokimi i ri kombëtar në të gjithë Francën. Trafik
Alarm për bombë në Paris Zona përreth Harkut të Triumfit në Parisin qendror është evakuuar pas një alarmi për bombë pasditen e sotme. Linjat e
Mahrez nuk i thotë "JO" një transferimi në Francë Anësori i Manchester City, Riyad Mahrez ka pasur shumë minuta në dispozicion këtë edicion, por nuk përjashton mundësinë
20 vjeç në Paris, Sonila Meço ndan foton e veçantë: Bridhnim Europën (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e emisionit “Tempora”, Sonila Meço, pak kohe me pare ka postuar një foto në “Instagram” kur ka qenë
Kim Kardashian dhe Paris Hilton rikthejnë këtë trend të 20 viteve më parë (VIDEO) Kim Kardashian dhe Paris Hilton kanë rikthyer edhe njëherë për të gjithë ndjekësit një nga pamjet më ikonike të tyre të
Ngjarja e rëndë në Paris! Mësuesi pritet në kokë, policia neutralizon autorin Policia franceze qëlloi një të dyshuar të premten pasi një burrë u pre me kokë pranë Parisit. Sipas raporteve lokale,
Situatë alarmante në Francë, pas Marsejës mbyllen baret edhe në Paris Parisi do të mbyllë të gjitha baret plotësisht nga e marta ndërsa qeveria franceze ngre alarmin e koronavirusit pas një
Ylli i PSG përjeton tmerr, avioni shfaq probleme në ajër Mbrojtësi i PSG-së, Alesandro Florenzi, ka kaluar një moment të vështirë teksa po udhëtonte për t’u grumbulluar me Itali
Tuchel u ankua, PSG prezanton Moise Kean Kur kanë mbetur vetëm disa orë nga mbyllja e merkatos së futbollistëve, PSG zyrtarizon afrimin e Moise Kean, i cili u tr
Franca në alarm, mbyllen sërish baret Parisi ka vendosur të mbyllë të gjitha baret nga e marta ndërsa qeveria franceze ngre alarmin e koronavirusit. Detajet e
Leonardo kërkon zëvendësuesin e Thiago Silvas, interesohet për mbrojtësin e Chelseas Merkatoja për Paris Saint Germain nuk ka përfunduar, pasi trajneri Tuchel kërkon një përforcim në mbrojtje. Mësohet se L
Zyrat e revistës Charlie Hebdo sërish në shenjestër, dërgohet pakoja misterioze Të paktën dy persona kanë mbetur të plagosur pas një sulmi me thikë në qendër të Parisit. Një operacion policor po z
Mediat franceze nuk ndalen: Mbappe po largohet nga Paris SG Sipas raportimeve të fundit që vijnë nga Franca, Kylian Mbappe thuhet t’i ketë thënë menaxhmetit të klubit se ai dëshiro
Në Paris me një vajzë, Butrint Imeri del "zbuluar" (VIDEO) Që në fillimet e tij në muzikë, Butrint Imeri është specifikuar si i preferuari i vajzave. Një romancë e mundshme me
Nuk preferohet nga Conte, në garë për Skriniar futet edhe PSG Vazhdon të jetë në pikëpyetje e ardhmja e Milan Skriniar te Interi. Futbollisti pëlqehet nga klube të ndryshme europiane