999 rezultate për

paridi

Ingriti dhe Paridi, një jetë si në reklama (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Ingrit Gjoni, ka realizuar së fundmi një set mjaft interesant me të birin, Paridin, 2-vjeçar. Fotot