999 rezultate për

pari

Tërmet në politikë/ 170 dosjet që do të hetojë SPAK, Vangjush Dako i pari Prokuroria për Krime të Rënda ka nisur inventarizimin e dosjeve, të cilat pritet të kalojnë në duart e prokurorëve të SP
Kërkoi transferimin te Barcalona, Neymar sqaron situatën Neymari e pranon se ai kishte tentuar të largohej nga Paris Saint-Germaini gjatë afatit kalimtar të verës sepse nuk kish
10 të nominuarit për portier të vitit "France Football" vazhdon të publikojë kandidatët për çmime të ndryshme që do t’i dhurojë në ceremoninë e 2 dhjetorit në
Shenja në qafën e Ledrit qenka e justifikuar, reagon partnerja e tij (FOTO LAJM) Ditën e djeshme të gjithë u habitëm teksa vumë re një detaj në fotot e Ledri Vulës. Shenja në qafën e tij u komentua gja
Supersfida Vllaznia-Parizani, rekord tifozësh në "Loro Boriçi" Vllaznia ka mbyllur dje përgatitjet për Partizanin dhe trajneri Jonuz i ka të gatshëm që të gjithë lojtarët për këtë sfi
Besnik Muçi zgjidhet i pari anëtar i Kushtetueses, betohet para Metës Në Institucionin e Presidentit të Republikës, në prani të përfaqësuesve të institucioneve të pavarura, ambasadorëve si d
E TRISHTË/ Palermo shpall falimentin Ditën e sotme kanë marrë fund edhe përpjekjet e dështuara të drejtuesve të Citta di Palermo për ta kthyer klubin të jeto
Nuk da ta besoni, Neymar nderohet me bust në Paris (FOTO LAJM) Në verë, kur e kërkoi me ngulm kalimin në Barcelonë, mund të jetë dukur e pamundur, por sulmuesi i Paris Saint-Germainit
Turqia sfidon UEFA-n, sërish pro luftës: Përshëndetje ushtarake edhe në Paris Nuk kishte incidente brenda dhe jashtë stadiumit, nuk pati as fitues në përballjen e grupit tonë kualifikues, Francë-Tur
Neymarin e pret një kontratë e re nga PSG-ja Paris Saint-Germian është duke punuar në kontratën e re të Neymarit dhe shpreson që lojtari ta nënshkruajë atë. Sulmu
Ronaldo shënon golin e 699 në stadiumin ku bëri të parin (VIDEO) Portugalia fitoi me rezultatin 3-0 ndeshjen ndaj Luksemburgut. Nuk mund të mungonte në këtë takim dhe goli i Cristian
Shkarkime masive në Skrapar: Mësuesit po zëvendësohen me sanitarë Kryebashkiaku i Skraparit, Adriatik Mema, ka shkarkuar nga puna rreth 80 punonjës të administratës së bashkisë. Shkarkim
"Shpërthen" Maliqi: I bie të ik unë i pari, mandati është qesharak Deputeti Lefter Maliqi ka dalë në një deklaratë për mediat nga selia e Kuvendit të Shqipërisë ku ka folur për aktualitet
Parisi qyteti i ëndrrave, por pse turistët kthehen të zhgënjyer (FOTO LAJM) E këni dëgjuar shprehjen e famshme "Të shoh Parisin dhe të vdes". Kjo vërteton se pafund njerëz kanë ëndërr që të viz
Sulm terrorist në Paris: Ka shumë të vdekur Një sulm i rëndë terrorist ka ndodhur pak më parë në Paris, nga i cili mbetën të vdekur katër policë. Mësohet se një
Fitoi luftën me sëmundjen e rëndë, fotoja e regjisores shqiptare vendoset në Paris (FOTO LAJM) Në shtator të vitit të kaluar, regjisorja Arlinda Morina u kthye në inspirim për të gjithë njerëzit që vuanin nga sëmund
Të fiksuar pas kësaj poze, VIP-at shqiptarë që realizuan foton perfekte në Paris (FOTO LAJM) Nëse keni një llogari në rrjetin social Instagram, me siguri do ta keni vënë re që VIP-at shqiptarë kanë një pozë në Par
Kartolinë nga qyteti i dashurisë, Besi dhe Xhensila pozojnë të dashuruar në Paris (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u nisën drejt Francës në një udhëtim në çift , ku do të kalojnë disa
"Nuk ka në botë si ti", Eduarti i papëmbajtshëm në Intagramin e Arbanës (FOTO LAJM) Arbana Osmani së shpejti do të nxjerrë në treg librin e saj të dytë me receta gatimi. Por, kësaj radhe do të jetë ndrysh
I jepet lamtumira Zhak Shirak, 30 liderë nga bota mbërrijnë në Paris (FOTO LAJM) 30 liderë nga e gjithë bota janë mbledhur sot në Paris, për t'i dhënë lamtumirën e fundit ish-presidentit Jacques Chirac