999 rezultate për

pari

Këtë 14 shkurt, dashurohuni me këngën e re të Capital T (VIDEO) "Je t'aime" është kënga më e fundit e Capital T, i cili ka zgjedhur ta publikoi pikërisht ditën e Shën Valentinit, po kë
Osmani dhe Dimitrov në Paris, si do të jetë vendimi i Francës Zv.kryeministri për Çështje Evropiane Bujar Osmani dhe ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov, sot do të qëndrojn
I pari që u vu me "shpatulla pas murit" nga OFL, prapaskenat e fotos së Ramës me Ardian Çapjan Gazetari Artan Hoxha ka dhënë detaje për foton e publikuar nga vetë ai pak ditë më parë, ku kryeministri Edi Rama shfaqe
Capital T publikoi një foto nga Parisi dhe të gjitha vajzat u ndjenë të tradhtuara Capital T ka hutuar të gjithë me postimin e bërë.Capital T njihet si një artist i rezervuar sa i përket jetës private, k
E pandalshme xhudistja kosovare, i siguron Kosovës medalje në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare Distria Krasniqi ia ka siguruar Kosovës një medalje në kategorinë deri në 52 kilogramë në Grand Slami
Xhudistja kosovare kalon në gjysmëfinale në Paris (FOTO LAJM) Xhudistja kosovare, Distria Krasniqi vazhdon me formën e saj fantastike në rrugëtimin e deri në 52 kilogramë në Grand Sl
"Të shoh nga larg me sytë e zemrës", Nexhmija rrëfen sëmundjen e Hysni Kapos, si e përjetoi Enveri Enver Hoxha do të kishte dashur padyshim që pasardhës i tij të ishte Hysni Kapo. Nexhmije Hoxha ishte e bindur për këtë,
Lajm i madh për tifozët e Realit, zbulohet data kur Hazard do të zbresë në fushë Pas një mungese të gjatë Eden Hazard pritët të luajë në ndeshjen e së enjtes ndaj Real Sociedadit për çerekfinalen e Kup
Paralajmëroi i pari koronavirusin, okulisti konfirmohet si i prekur nga virusi vdekjeprurës Më 30 dhjetor, mjeku Li Wenliang ngriti panik tek qytetarët duke thënë se virusi do të jetë i përmasave të mëdha. Por as
Anti-KÇK "përvesh mëngët", i pari në listë "i forti" i Shijakut Me miratimin e paketës anti-KCCK, policia ka nisur sot operacionin forca e ligjit. 12 drejtoritë vendore të policisë
E dashura e Dani Alves ka nostalgji për Parisin (FOTO LAJM) “Parisi është një qytet iu mbushur me racistë dhe pas një jave, bëhet shumë i lodhshëm”, pati deklaruar disa ditë më par
Takimi me Mustafën, Grenell mbërrin te zyrat e LDK-së I dërguari i SHBA-së për dialogun Kosovë – Serbi, Richard Grenell, së bashku me ambasadorin amerikan në Prishtinë kanë a
Chelsea hynë në garë për Cavanin, Atletico mbetet në "pole position" Chelsea është duke tentuar ta transferojë Edinson Cavanin në formë huazimi këtë muaj, mirëpo dëshira e sulmuesit të Pari
Atletico dorëzon ofertën te PSG-ja për Cavanin, pritet përgjigja e "parisienëve" Atletico e Madridit prej kohës ka shënjestruar Edinson Cavanin si sulmuesin me profilin e duhur për të përforcuar sulmin
Ylli i PSG-së pranë Arsenalit, pritet marrëveshja mes klubeve Layvin Kurzawa është shumë pranë transferimit te Arsenali. Mbrojtësi i Paris Saint Germain, i cili gjatë 20 javëve ka
Paqueta nuk "shkrep" as me Piolin, Leonardo i gatshëm ta marrë në Paris Lucas Paqueta nuk po arrin të gjej një vend titullari te Milani dhe aventura e tij me fanellën kuqezi mund të përfundojë
Të bukura dhe joshëse, motrat Hadid marrin gjithë vëmendjen e Parisit (FOTO LAJM) Dy motrat e njohura të fushës së modës, Bella dhe Gigi Hadid janë parë në Paris, ku kanë marrë pjesë në shfaqjen për xhi
Koulibaly drejt Parisit, PSG-ja përgatit ofertën e parezistueshme Kalidou Koulibaly deri më tani nuk ka patur një sezon të mirë. Problemet me presidentin, De Laurentis kanë ndikuar që fu
Dy vendet skeptike për negociatat, komisioneri i BE-së çfarë po ndodh në Francë e Holandë Një një konferencë të përbashkët me kryeministrin Rama, Komisioneri për Zgjerim të BE-së, Olivér Várhelyi ka diskutuar n
Xhaferaj i përvishet Klosit: Dako i pari, të ndëshkohen përgjegjësit e viktimave të tërmetit në Durrës! Mbrëmjen e së mërkurës në “Opinion” u diskutua në lidhje me pasojat e tërmetit në Durrës. Gjatë diskutimit në studio