999 rezultate për

parfumi

Parfumi i Calvin Klein eliminon tigrin vrastar në Indi (FOTO LAJM) India njihet si një vend ku ka shumë fmailje tigrash, madje jetojnë fare pranë zonave të banuara. Së fundmi raportoh
U josh nga parfumi i shtrenjtë, vritet tigri që la të vdekur 13 persona Një tigër, i cili mendohet të jetë përgjegjës për vdekjen e 13 personave në Indi, është vrarë nga një gjahtar me një plu
Çfarë ndodh nëse hidhni pak parfum në kërthizë Parfumi është një një produkt i padukshëm në pamje të parë, por pa diskutim një prej atyre akesorëve më përcaktues në st
Keni kujdes, kjo bebe ndërroi jetë pasi gëlltiti kapakun e parfumit Një foshnjë vetëm 7 muajshe gjeti vdekjen këtë të hënë, pasi gëlltiti kapakun e një shisheje parfumi. Ngjarja e rëndë
3 truke magjike që parfumi të zgjasë nga mëngjesi deri në darkë Trupi i gjithësecilit prej nesh ka një aromë karakterisitke dhe besohet se parfumi që ju përfaqëson më mirë është ai, mo
Çfarë duhet të bëni që parfumi të zgjasë sa më shumë në lëkurë? Të nuhaturit mirë është armë e fuqishme e joshjes. Prandaj jo më kot ju tregojmë si ta aplikoni sa më mirë në trup parf
A e dini nga dallojnë Eau de Toilette dhe Eau de Parfum? (FOTO LAJM) Jeni adhurues të parfumeve dhe aromave të mira por e keni pasur të vështirë deri më sot të kuptoni dallimin mes një EDP-
Mbajeni parfumin në frigorifer, kurrsesi në banjë ose dhomë Nëse parfumin e mbani në banjë, ai mund të prishet. Besoni ose jo, parfumi mund të prishet. Ndryshimi i ngjyrës dh
Nicole Scherzinger sjell dhuratën e saj për festat e fundvitit Prej disa kohësh i ka munguar tregut muzikor këngëtarja Nicole Scherzinger dhe duket se për këtë ka pasur një arsye të f
Cristiano Ronaldo prezanton parfumin e tij të ri për Krishtlindje (FOTO LAJM) Si në fushën e blertë edhe jashtë saj ylli portugez nuk dalon asnjëherë me sukseset e tij. Pas fitimit të Realit në
Si t’ia bëni që aroma e parfumit t’ju zgjasë më shumë Gjetja e një parfumi që iu identifikon si person – një të cilën e admirojnë të gjithë – mund të merr ndonjëherë edhe vit
Këto 3 parfume kanë çmimet më të kripura në histori (FOTO LAJM) Aroma e mirë, është një cilësi që i diferencon njerëzit. Parfumi gjithmonë është cilësuar si një shenjë dalluese për ind
E pabesueshme, shikoni çfarë ndodh nëse hidhni pak parfum në kërthizë Parfumi është një një produkt i padukshëm në pamje të parë, por pa diskutim një prej atyre akesorëve më përcaktues në st
Ku duhet hedhur parfumi që të zgjasë sa më shumë Vendet se ku ju aplikoni parfumin tuaj, kanë shumë rendësi sa i përket zgjatjes së aromës në trupin tuaj. Përveç kyçe
Kujdes nga parfumi, ja pse është i dëmshëm Shmangeni sa më shumë përdorimin e parfumit. Fragrancat janë të dëmshme për shëndetin, por edhe për punën tuaj. Ky ës
Ja si të dallojmë parfumin origjinal nga ai fals (VIDEO) Kolonja, deodoranti, parfumi, spërkatësi i trupit të gjithë në bazë të preferencave kanë përdorim të gjerë në ditët tona
Cristiano Ronaldo prezanton parfumin e ri “Legacy” “Cristiano Ronaldo – Legacy” quhet parfumi i ri i prezantuar nga futbollisti Cristiano Ronaldo. Ronaldo është shfaqu
Ku duhet ta hedhim parfumin? Përfumi është një detaj i rëndësishëm në garderobën tonë. Gjatë daljeve dhe shëtitjeve ne priremi që një kujdes të veçan
Cristiano Ronaldo, një darkë me një modele Cristiano Ronaldo dhe modelja Claudia Sanchez janë takuar për herë të parë muajin e kaluar, në lançimin e parfumit të fu
Rihanna me një parfum të ri (FOTO LAJM) Gjatë këtij muaji do të dalë në treg parfumi më i ri i prezantuar nga Rihanna. Ajo prezantoi parfumin e saj RiRi në Bruk