999 rezultate për

parfum

Nëse dëshironi që burri të jetë një "bishë", përdorni këto parfume Parfumi është një aksesor tepër i veçantë, që ka fuqinë për të ndryshuar plotësisht gjendjen shpirtërore, për t’ju kujtu
Parfumosën 250 kg drogë shqiptare për ta trafikuar, arrestohen 6 persona në Itali Policia italiane ka arrestuar 6 persona mëngjesin e sotëm të cilët akuzohen për trafikimin e 250 kg marihuanë dhe gjysëm
Parfumi i Calvin Klein eliminon tigrin vrastar në Indi (FOTO LAJM) India njihet si një vend ku ka shumë fmailje tigrash, madje jetojnë fare pranë zonave të banuara. Së fundmi raportoh
U josh nga parfumi i shtrenjtë, vritet tigri që la të vdekur 13 persona Një tigër, i cili mendohet të jetë përgjegjës për vdekjen e 13 personave në Indi, është vrarë nga një gjahtar me një plu
Çfarë ndodh nëse hidhni pak parfum në kërthizë Parfumi është një një produkt i padukshëm në pamje të parë, por pa diskutim një prej atyre akesorëve më përcaktues në st
DOKUMENTI/ Esat Pasha kishte parfum të tijin, si reklamohej atëhere (FOTO LAJM) është folur shumë në lidhje me faktin se Esat Pasha ka patur një parfum të tijin në fillim të viteve '20, i cili ishte p
Keni kujdes, kjo bebe ndërroi jetë pasi gëlltiti kapakun e parfumit Një foshnjë vetëm 7 muajshe gjeti vdekjen këtë të hënë, pasi gëlltiti kapakun e një shisheje parfumi. Ngjarja e rëndë
3 truke magjike që parfumi të zgjasë nga mëngjesi deri në darkë Trupi i gjithësecilit prej nesh ka një aromë karakterisitke dhe besohet se parfumi që ju përfaqëson më mirë është ai, mo
Çfarë duhet të bëni që parfumi të zgjasë sa më shumë në lëkurë? Të nuhaturit mirë është armë e fuqishme e joshjes. Prandaj jo më kot ju tregojmë si ta aplikoni sa më mirë në trup parf
Bujar Qamili i kundërpërgjigjet moderatores: “Vetëm mos të takofsha” Bujar Qamili është një ndër këngëtarët e muzikës popullore që pëlqehet shumë nga publiku. Ai ishte i ftuar sot në emi
Këtë verë përdorni këto parfume dhe do tërhiqni gjithë vëmendjen e njerëzve Parfumi është një nga karakteristikat më të veçanta të njeriut. Një veshje harrohet, një aksesor po ashtu, por një njëri
A e dini nga dallojnë Eau de Toilette dhe Eau de Parfum? (FOTO LAJM) Jeni adhurues të parfumeve dhe aromave të mira por e keni pasur të vështirë deri më sot të kuptoni dallimin mes një EDP-
Pse duhet të bëni kujdes, alergjia ndaj parfumeve është shumë e rrezikshme Nëse parfumin e mbani në banjë, ai mund të prishet. Besoni ose jo, parfumi mund të prishet. Ndryshimi i ngjyrës dhe i
Adelina Tahiri zbulon dhuratën që i bëri bashkëshorti biznesmen (FOTO LAJM) Adelina Tahiri para pak kohësh i dha fund beqarisë së saj duke u martuar me biznesmenin maqedonas. Pas celebrimit me
Kujdes, parfumet shkaktojnë dhimbje koke dhe migrenë Parfumet janë një nga produktet kozmetikë më të shitur në të gjithë botën dhe janë projektuar për të stimuluar trurin po
Rreziku i lartë që vjen nga alergjia ndaj parfumeve Nëse parfumin e mbani në banjë, ai mund të prishet. Besoni ose jo, parfumi mund të prishet. Ndryshimi i ngjyrës dhe i a
Studimi shokues, parfumet shkaktojnë dhimbje koke dhe migrenë Parfumet janë një nga produktet kozmetikë më të shitur në të gjithë botën dhe janë projektuar për të stimuluar trurin p
Pse duhet të mbani parfum në frigorifer dhe në banjë Nëse parfumin e mbani në banjë, ai mund të prishet. Besoni ose jo, parfumi mund të prishet. Ndryshimi i ngjyrës dhe i ar
Kujdes nga alergjia ndaj parfumeve, e rrezikshme Nëse parfumin e mbani në banjë, ai mund të prishet. Besoni ose jo, parfumi mund të prishet. Ndryshimi i ngjyrës dhe i a
Mbajeni parfumin në frigorifer, kurrsesi në banjë ose dhomë Nëse parfumin e mbani në banjë, ai mund të prishet. Besoni ose jo, parfumi mund të prishet. Ndryshimi i ngjyrës dh