999 rezultate për

paredes

Paredes "rrit" presionin në Camp Nou: Flasim shumë në dhomat e zhveshjes për transferimin e Messit Leandro Paredes, një ditë përpara ndeshjes ndaj Barcelonës, ka thënë se ata bisedojnë shpesh për transferimin e Lionel M
Ylli i PSG i bënë thirrje Messit t'i bashkohet Parisit Mesfushori i Paris Saint-Germain Leandro Paredes shpreson që ylli i Barcelonës Lionel Messi do të bashkohet me të në klu
E ka stërvitur te Tottenham, Pochettino merr një yll te PSG Mauricio Pochettino pritet të ulet në stolin e Paris Saint-Germain dhe menjëherë u shfaqën zërat për një lëvizje për mes
PSG në kaos me 7 lojtarë të infektuar me Covid-19, e pëson dhe Mbappe Kylian Mbappe ka rezultuar pozitiv në testet e koronavirusit. Mbappe është lojtari i shtatë nga radhët e PSG që infe
Futbollistët e infektuar me koronavirus te PSG, mes tyre edhe Neymar Angel Di Maria, Leandro Paredes dhe Neymar Juniore janë tre futbollistët e infektuar me koronavirus te Paris Saint-Germa
Prej një dekade së bashku, njihuni me të dashurën "bombë" të Paredes (FOTO LAJM) Ylli i PSG Leo Paredes prej 10 vitesh është i lidhur me modelen argjentinase, Cami Galante . Ata duken mjaft të lumu
Paredes te Juventus? Juventus po punon për merkaton e janarit. Bardhezinjtë, të cilët duhet të mposhtin konkurrencën e Inter-it në kampio
PSG-ja prezanton Paredes (VIDEO) Leandro Paredes është zyrtarisht futbollist i PSG-së. Ish-mesfushori i Zenitit është prezantuar ditën e sotme te kampion
Paredes tek PSG, pritet vetëm zyrtarizimi Leandro Paredes përfundon tek PSG. Ai u nis sot për në Paris për të kryer testet mjekësore, teksa do të zyrtarizohet nes
Paredes shumë pranë zyrtarizimit tek PSG-ja (VIDEO) Telenovelës Leandro Paredes po i vjen fundi. Futbollisti është shumë pranë transferimit te skuadra e Paris Saint-Germain
Chelsea ofertë Zenitit për Paredes, por rusët kërkojnë shumë Leandro Paredes është një nga emrat më të lakuar për të zënë vendin e Cesc Fabregas tek anglezët e Chelsea-t. Blutë e
Milan një hap larg goditjes së madhe Skuadra e Milanit duket se ka gjetur ekuilibrat e duhur pasi në ndeshjet e fundit ka arritur disa rezultate positive. Na
Juventun cakton periudhën kur do ta blejë Paredesin Juventus do të bëjë një ofertë për ish-mesfushorin e Romës, Leandro Paredes, por pas Kampionatit Botëror. Sipas Calci
Real dhe Juventus përplasen për Paredes Juventusi është vënë pas mesfushorit të Zenit St Petersburgut, Leandro Paredes, për të cilin është i interesuar dhe Real
Liverpool sfidon Juven për lojtarin e Romës Te Liverpool janë të vendosur t’i shkëpusin Romes Leandro Paredes, me argjentinasin që pëlqehet nga trajneri Jurgen Klop
Arsenal kërkon mesfushorin e Romës Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger duket se është një fans i madh i mesfushorit të Romës, Leando Paredes, të cilin e d
Milan hedh sytë nga "Zidane" argjentinas (VIDEO) Të marrësh sot kampionin e së nesërmes. Kjo është politika aktuale e klubeve italiane. Dhe këtu nuk bën përjashtim as Mi