999 rezultate për

parcelat

Artan Hoxha nxjerr në dritë ngjarjen e rëndë: Tre persona janë vrarë në parcelat e kanabisit Gazetari investigativ Artan Hoxha ka zbuluar një ngjarje të rëndë në Malësinë e Madhe. Sipas tij, tre persona janë vr
Policia në aksion, nis kontrolli nga ajri për parcelat me kanabis Zv.ministrja e Brendshme Rovena Voda ka deklaruar se kanë nisur tashmë kontrollet monitoruese të territorit nga ajri për
Fundi tragjik i 55-vjeçarit, u eliminua nga kushërinjtë pasi denoncoi parcelat me kanabis Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë ku 55 vjeccari Lazër Arraj, u vra nga i afërmi i tij në Dukagjin. Arra
Rrëfehet polici: Ja ku ndodhen parcelat me kanabis të Tërmet Peçit Kryetari i bashkisë së tepelenës, Tërmet Peçi, pronar i parcelave me kanabis. Ky është denoncimi që bën në Facebook-u
DENONCIMI/ Si duken parcelat e hashashit në Shkodër (VIDEO) Ish-kryeministri, Sali Berisha, pak minuta më parë ka shpërndarë një denocnim të ardhur në inboxin e tij ne Facebook.
E tradhtoi policia, detaje tronditëse nga ekzekutimi mafioz Alket Muhos pasi denoncoi parcelat me hashash Alket Muho, 43 vjeç u gjet i vrarë dje pranë fshatit të tij në Memaliaj. Organet ligjzbatuese dyshojnë se ai u ekzeku
Mbollën kanabis në parcelat e ullinjve, arrestohen shqiptarët 4 persona janë arrestuar nga autoritet greke, ndërkohë që mësohet se dy prej tyre janë shqiptarë. Mediat greke raport
Salianji i PD filmon kanabisin në Gusmar, policia e urdhëron të dëshmojë (FOTO) Ka mjaftuar vetëm një filmim nga ana e Ervin Salianjit për parcelat e drogës në Gusmar të Tepelenës, që policia ti drejt
Jetë luksi me paratë e drogës, kapen 4 trafikantët që dërgonin gratë tek parcelat me kanabis (FOTO LAJM) Gjatë ditës së sotme policia ka arrestuar 4 trafikantë, të cilët akuzohen se mblidhnin gra për të punuar në parcelat me
Kapen kultivuesit që çonin gratë në parcelat me 5 mijë rrënjë kanabis Katër shtetas janë arrestuar, si pjesë e një grupi që siguronte, paguante e transportonte punëtorë për parcelat e hashas
“Një 17-vjeçar përdhunohet nga trafikantët e kanabisit në Vlorë” Ish¬-kryeministri, Sali Berisha ka bërë një denoncim të rëndë në rrjetin social “Facebook”. Ai shkruan se një djalë 17¬-
Përgjimet zbardhin skemën e funksionimit të grupit të trafikantëve në Vlorë Prokuroria për Krime të Rënda ngre dyshime se grupi kriminal që menaxhonte parcelat e hashashit në tre fshatrat e Vlorës
Asgjësohen parcelat me drogë, prokurori kërcënohet me armë Pas aksionit të djeshëm ku u asgjësuan 10 500 rrënjë kanabis në Mat, një prokuror pretendon se është kërcënuar me armë.
Skandal/ Polici rrëfen sa marrin drejtorat e policisë për parcelat e kanabisit (VIDEO) Situata në vend duket vërtet shqetësuese, sidomos pasi shikon këtë video ku zbulohet se si funksionon pazari i drogës, p
Zbardhen arsyet e vrasjes mes kushërinjve në Tepelenë, shkak parcelat e hashashit Vret djalin e hallës pas sherrit për parcelat e mbjella të drogës. Të paktën ky është dyshimi paraprak i grupit hetimor
PD zbulon të tjera fakte tronditëse për parcelat me kanabis Partia Demokratike vazhdon të denoncojë me fakte parcelat e mbjella me kanabis në gjithë vendin, si dhe policët rojtarë
"Drejtori i Policisë së Gjirokastrës mbron parcelat me kanabis" Ish-kryeministri Berisha, me anë të një postimi në Facebook akuzon drejtorin e policisë në Gjirokastër, si të përfshirë
"Ja arat e Saje qorrit dhe Edvin Shullazit" (VIDEO) Përpos fotove, ish kryeministri Berisha ka vendosur që ta faktojë me pamje lidhur me parcelat me drogë. "Më poshtë n
"Ja parcelat me drogë të Koço Kokëdhimës" Sali Berisha nuk ka të ndalur me sulmet, e ndërsa postimet janë të vazhdueshme në rrjetin social Facebook. Ish-kryem
“Në arrat e Saje qorrit” (FOTO LAJM) Ish kryeministri Berisha nuk ka duruar dot dhe menjëherë ka marrë hak duke iu kundërpërgjigjur Tahirit për parcelat me d