999 rezultate për

parcela

Rrëfehet polici: Ja ku ndodhen parcelat me kanabis të Tërmet Peçit Kryetari i bashkisë së tepelenës, Tërmet Peçi, pronar i parcelave me kanabis. Ky është denoncimi që bën në Facebook-u
Informacion për parcela kanabisi, policia nis aksionin Në kuadër të masave për parandalimin e kultivimit të lëndëve narkotike, policia po zhvillon aksion në Krujë dhe Fushë-Kr
Zbulohen katër parcela kanabis, shoqërohet në komisariat kryeplaku Me anë të patrullimeve ajrore të kryera nga policia në fshatin Xhafaj të Memaliajt janë zbuluar 4 parcela kanabisi. P
DENONCIMI/ Si duken parcelat e hashashit në Shkodër (VIDEO) Ish-kryeministri, Sali Berisha, pak minuta më parë ka shpërndarë një denocnim të ardhur në inboxin e tij ne Facebook.
Parcela hashashi në mes të Suedisë, kapet 21 vjeçari shqiptar i kërkuar në të gjithë Europën Një shtetas shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane sapo ka zbritur nga avioni në Umbria. Arrestimi këti sht
E tradhtoi policia, detaje tronditëse nga ekzekutimi mafioz Alket Muhos pasi denoncoi parcelat me hashash Alket Muho, 43 vjeç u gjet i vrarë dje pranë fshatit të tij në Memaliaj. Organet ligjzbatuese dyshojnë se ai u ekzeku
Policia fshehu ngjarjen: Zbulohen 10 parcela drogë në Krujë Kruja është një ndër qarqet më problematike për kultivimin e hashashit. Policia ka ndërmarrë një aksion në fshatrat
Nuk ka aksion që i ndal vlonjatët, zbulohen 20 parcela me kanabis në Labëri Rreth 20 parcela me hashash janë evidentuar nga policia e Vlorës në fshatrat e zonës së lumit të Vlorës. Policia e qy
Haziri përveç mijëra eurove në banka ka trashëguar 10 parcela toke nga familja Kryetari i komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri është ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencionin kundër korrupsionit. E
Mbollën kanabis në parcelat e ullinjve, arrestohen shqiptarët 4 persona janë arrestuar nga autoritet greke, ndërkohë që mësohet se dy prej tyre janë shqiptarë. Mediat greke raport
Raporti nga Italia: Sa parcela me kanabis u identifikuan në 2017-ën në Shqipëri Ministri i Brendshëm i Italisë, Marco Minniti ka mbërritur sot në Tiranë në një vizitë zyrtare pune. Kreu i Policisë
Ish-polici dhe 2 djemtë bënin “namin” në Rinas, si u zbulua parcela me kanabis Këtë të shtunë shumë pranë Aeroportit të Rinasit, mes fshatrave Fushë- Prezë dhe Valias është zbuluar një parcelë me 220
Hapi parcela për kanabis, arrestohet vlonjati Policia ka vënë në pranga një 51 vjeçar në Vlorë pasi kishte kultivuar bimë narkotike të llojit kanabis sativa. Gjatë
Gjenden parcela me kanabis në malësinë e Tiranës, arrestohet një shtetas Policia e Tiranës ka zbuluar një parcelë më kanabis në malësinë e Tiranës. Një ditë më parë oficerët e Komisariatit
Sekuestrohet 360 mijë metra katror tokë në Spille Prokuroria e Kavajës ka urdhëruar sekuestrimin e mbi 360 mijë metra katrorë truall në zonën bregdetare të Spillesë, e dy
Zbulohen 10 parcela me kanabis në Shkodër, arrestohet kryeplaku Janë zbuluar 10 parcela të kultivuara me kanabis sativa në fshatin Lekaj të Shkodrës. Mësohet se në këto parcela ish
Zbulohen 9 parcela drogë në Vlorë, procedohen 4 zyrtarë Në kuadër të masave të marra kundër kultivimit të bimëve narkotike, u zhvillua një tjeter operacion policor ku morën pje
“The Beach” përjetohet në Tiranë, trafikantët qëllojnë të “panjohurin” që shkel në arat e kanabisit (FOTO & VIDEO) Aktori i njohur Leonardo Di Caprio ëshë personazh kryesor në filmin “The Beach” ku gjatë aventurës së tyre në ishujt e A
Salianji i PD filmon kanabisin në Gusmar, policia e urdhëron të dëshmojë (FOTO) Ka mjaftuar vetëm një filmim nga ana e Ervin Salianjit për parcelat e drogës në Gusmar të Tepelenës, që policia ti drejt
Zbulohet magazina me drogë në Fushë Krujë, pranga dy personave Në fshatin Nikel janë sekuestruar 85 kg drogë e tharë dhe e paketuar gati për tu transportuar, ndrësa në pranga janë vën