999 rezultate për

parave

Mungesa e parave shkakton migrenë Nëse jeni materialistë ose jo mungesa e parave do t’ju godasë me siguri, thonë ekspertët nga Universiteti i Bostonit. Du
PËRGJIMI 14/ Damian Gjiknuri-biznesmenit: Kush u mor me transportin e parave? (VIDEO) Në video përgjimin nr. 14 të BILD është ministri Damian Gjiknuri që telefonon biznesmenin Bekim Krashi dhe i kërkon llog
Informoi grabitësit në Rinas, del emri i punojësit që ndihmoi grabitësit brenda aeroportit Vihet në pranga Hasan Kanaci, lindur e banues ne Tirane personi i cili ndihmoi nga brenda grabitësit e miliona eurove në
Zbulohet shuma e parave që Greqia i dha Durmishajt për të lënë Shqipërinë Rikthehet edhe njëherë në skenë emri i Fjorin Durmishajt. Durmishaj që refuzoi fanellën e kombëtares së Shqipërisë pë
Nëna prostituonte vajzën 13-vjeçare për një dush Një ngjarje e rëndë ka tronditur Raguzën. Një nënë u arrestua nga policia sepse detyronte vajzën e saj 13-vjeçare
Loredana publikon këngën e rradhës, i këndon luksit dhe parave (VIDEO) Këngëtarja me origjinë kosovare Loredana Zefi më në fund ka publikuar këngën e rradhës për të cilën kishte muaj që puno
I mbytur në borxhe, Veseli thotë se nuk ka pasuri I pari i Kuvendit përveç pasurive të paluajtshme ka deklaruar se ka në pronësi edhe një veturë të llojit Jeep, që kushto
Paratë jashtë bankave, fenomeni i fajdeve ndodh ende “Dhënia e parave me fajde është një fenomen i lashtë që ka vazhduar përgjatë gjithë historisë. Edhe vendi ynë nuk i ka s
Blindohet Rinasi, ushtria merr në dorë transportin e parave (VIDEO) Për gati më shumë se një muaj pas grabitjes së 6 milion eurove nga banda e Admir Muratajt dhe Klement Çalës, aeroporti i
Arrestohen për zhvatje, si u zbuluan 3 shqiptarët në Itali Tre shqiptarë, të akuzuar për dhunë dhe zhvatje, janë arrestuar ditën e sotme nga policia italiane në Pistoia. Sipas
Zyrtare: Kaq para u grabiten në Rinas Prokuroria ka konfirmuar shumë e parave të grabitura në Rinas. Sipas deklarimeve të 3 bankave të nivelit të dytë, në Rin
Udhëtoni! Përfitoni këto benefite A mund t’ju bëjë një udhëtim të lumtur? Po, dhe jo vetëm! Kush e do udhëtimin, ka tendencë të jetë shumë i lumtur:
Në kërkim të parave, hetuesit bastisin shtëpinë e "dajës" nga Kosova Kosovari i vënë në pranga për grabitjen në Aeroportin e Rinasit, Ragip Hajdini, konsiderohet nga hetuesit si një prej or
Në Shqipëri është "leku letër", bankat kanë para me tepri dhe s'kanë ku t'i çojnë Bankat në Shqipëri detyrohen të organizojnë transferta parash të thata disa herë në muaj dhe kjo për arsyen e thjeshtë s
Kjo police ishte pika kyçe e bandës së grabitësve të bankave Zbulohet identiteti i femrës së vetme që mori pjesë në e grabitjen e 9 Prillit në pistën e Rinasit. Ajo është E.Bici, kj
Dramë me euron, frika nga Rinasi dhe leku i pisët e çojnë në pikatë (FOTO LAJM) Grabitja e Rinasit po vijon të japë efekte në zhvlerësimin e valutave. Pasi mori veten për disa ditë, euro dhe monedhat
Gruaja i djeg biznesmenit 40 mijë në furrë Kur ju shmangni taksën, një nga problemet është pastrimi i parave. Një sipërmarrës nga Italia mendonte se kishte gjetur
Lleshaj: Kot po them, po spekuloj, por sasia e parave edhe mund të jetë djegur Pavarësisht se Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj e shtoi më shumë misterin e zbulimit të autorit të vrasjes së Admir M
Berisha: Pas dy ditësh do të gjendet një pjesë e parave, ky është vendi Ish-kryeministri Sali Berisha bën një deklaratë të fortë kur thotë se brenda dy tre ditësh do të gjenden një pjesë e vog
TRONDITËSE/ U morën 20-30 milion euro! Grabitësit ngarkuan 180 kg euro në makinë Detaje të reja tronditëse kanë dalë në dritë lidhur me grabitjen e parave në Rinas dy ditë më parë, ku duket se shuma nu