999 rezultate për

paratici

Arthur Melo flet personalisht me Fabio Paraticin Mediat të ndryshme raportojnë se Arthur Melo ka informuar tashmë Juventusin se ai nuk do të largohet nga Barcelona në kë
Një përbindësh për sulmin, zbulohet ëndrra e madhe e Paraticit për verën e 2021 Nuk është një mister që Juventusi kërkon një pykë për të marrë vendin e Higuainit. Në krye të listës janë Milik dhe Ikar
Pas Sarrit, Andrea Agnelli darkon me Nedved dhe Paraticin Pas darkës me trajnerin Maurizio Sarri, presidenti i Juventusit Andrea Agnelli dhe dy drejtuesit e lartë Pavel Nedved e
Juventusi "shuplakë" Barcelonës, refuzon ofertën për Bernadeschin Juventusi i kthen përgjigje negative Barcelonës për Bernadeschin. Barcelona prej kohësh insistonte për yllin e "zonjë
Paratici: Cristiano ka mbaruar? Mos më bëni të qesh! Cristiano Ronaldo është duke u rikthyer më i fuqishëm së kurrë më parë, sipas drejtorit sportiv të Juventusit, Fabio Par
E ardhmja e Dybala dhe CR7, Paratici vulos gjithçka Tifozët e Juventusit duhet të qetësohen, pasi Cristiano Ronaldo nuk e mendon largimin nga Torino. Këtë e ka shprehur dre
Paratici konteston trofeun e fituar nga Messi: CR7 meritonte Topin e Artë “Cristiano Ronaldo meritonte Topin e Artë, e kemi thënë gjithnjë”. Drejtori Sportiv i Juventus Fabio Paratici në rastin
Paratici paguhet më shumë se Agnelli, zbulohet dhe sa kushtoi divorci me Allegrin Më 24 Tetor do të mblidhet Asambleja e aksionerëve të Juventusit, ndërsa gjatë ditës së sotme janë publikuar edhe pagat
Paratici entuziasmon tifozët e Interit, sulmuesi argjentinas drejt zikaltërve Paulo Dybala mund të jetë një futbollist i Interit. Është drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici i cili nuk e ka
Një "top player" për Sarrin, cilët janë 3 emrat në listën e Paraticit Juventusi vendosi t’i besojë pankinën Maurizio Sarrit, ndërsa në pritje të nisjes së grumbullimit për sezonin e ri, ka m
E konfirmon Paratici: Duam Pogbanë Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka thënë se klubi bardhezi e "dashuron" Paul Pogban, duke i nxitur edhe m
Takim sekret në Londër, Icardi pranë Juventusit Juventusi kthehet te pista Icardi. Argjentinasi është gjithmonë në mendimet e Paratici dhe ai është sërish tani, edhe më
Paratici mohon kontaktet me Guardiolan Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici, ka konfirmuar se ata nuk do ta prezantojnë trajnerin e ri derisa të përfundojë ky
"Pochettino është tifoz i Juves, ka pasur takim me Paraticin" Pas largimit të Allegrit tashmë në skenë për stolin e Juventusit kanë dalë shumë emra. Por edhe pse ka shumë emra në
Zaniolo-Juve, Paratici takohet me agjentin e lojtarit Nikolo Zaniolo ka bërë një supersezon me Romën dhe shumë skuadra janë vënë në ndjekje të tij. Mesfushori italian iu bash
Nedved dhe Paratici tradhëtuan Allegrin, zbulohet prapaskena e largimit të trajnerit Masimilano Allegri do të largohet zyrtarisht nga Juventusi. Pasi fitoi 11 trofe me klub bardhezi ai të paktën largohet m
Rabiot te Juve? Fabio Paratici niset në Paris Emri i Adrien Rabiot është kthyer në modë te Juventus. "TuttoSport" tregon për një udhëtim nga drejtorit sportiv të Juve
Juventus nuk heq dorë nga Icardi, Paratici dhe Ausilio takohen në Londër Sipas "Corriere di Torino", drejtori sportiv i Juves Paratici dhe ai i Interit Ausilio u takuan në Londër për ndeshjen
Fabio Paratici: Dybala do të mbetet te Juventusi Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici, ka këmbëngulur se Paulo Dybala do të mbetet në klub dhe se bardhezinjtë d
Pas eleminimit nga Champions, vjen një lajm bombë për Juventusin Sfida ndaj Ajax shkoi në mënyrën më të keqe të mundshme për Juventus, por në tribunat e "Allianz Stadium" ka pasur zhvil