999 rezultate për

paratici

Paratici dhe Nedved fyejnë rëndë gjyqtarin e ndeshjes Napoli-Juventus (VIDEO) Një video e cila po qarkullon në mediat sociale tregon drejtorin sportiv të Juventusit Fabio Paratici dhe Pavel Nedved d
"Rri larg se të godas", kërcënimi i Paraticit drejt Orialit Burimet e Interit pretendojnë se Fabio Paratici kërcënoi Lele Orialin gjatë pushimit të pjesës së parë të ndeshjes Juven
Paratici kërkon të transferojë te Juventusi yllin spanjoll Drejtori sportiv i Juventus, Fabio Paratici po punon për të sjellur në skuadër një transferim të lirë por që ka kualitet
Thellohet skandali Juventus-Suarez. zbardhet dëshmia e Ministres Zbardhen detaje të tjera rreth çështjes së shumëpërfolur të testit të italishtes të Luis Suarez për të marrë pasaportën
Paratici e pret me "krahë hapur" Pogban: E duam shumë, është lojtar i shkëlqyeshëm Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici është pyetur nëse është i interesuar për mesfushorin e Manchester Unitedit
E pësojnë Nedved dhe Paratici, marin ndëshkim shembullor Gjykata Sportive Italiane ka përjashtur për disa ditë zv/presidentin Juventusit Pavël Nedved dhe drejtorin sportiv Fabio
Rasti Suarez, flet drejtori sportiv i Juventusit Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici thotë se nuk është i brengosur që po hetohet në rastin Suarez. Ai thotë
Pse nuk po shkëlqejnë blerjet e reja? Paratici shpjegon arsyen Një nga pyetjet që shtrohen këto kohë mbi Juventusin është: pse afrimet e reja nuk po shkëlqejnë ende? Fabio Paratici
Befason drejtori sportiv i Juventusit: Dybala ende ka probleme me Covid-19 Drejtori i Juventusit, Fabio Paratici tregon se pse Dybala nuk po arrin ta gjej vetën ende në lojën e Juventusit, ai bes
Drejtori sportiv i Juventusit shuan zërat: E ardhmja e Ronaldos është këtu Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka mohuar zërat se sulmuesi Cristiano Ronaldo, do largohet në verë. Thu
Paratici nuk mohon transferimin e Pogba: E duam, është lojtar fantastik Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka konfirmuar se e duan Paul Pogba. E ardhmja e 27-vjeçarit vazhdon të
Juventusi 3 ndeshje pa fitore në Serie A, drejtori sportiv kërcënon gjyqtarët në dhomat e zhveshjes Juventus nuk fiton prej tre javësh në kampionatin italian, teksa pas dy barazimeve në transfertë, erdhi edhe një i tretë
Qëndrimi në stol nervozon Dybalan, debaton me Paraticin Paulo Dybala nuk po kalon një moment aspak të mirë në këtë fillim sezoni te Juventusi, pasi nuk ka zbritur ende në fushë
Dybala ngre zërin ndaj Fabio Paraticit Lënia në stol për të dytën ndeshje radhazi në kampionat ka lënë të pakënaqur yllin e Juventusit Paulo Dibala. MediaT
E BUJSHME/ Paratici takohet me përfaqësuesit e Marcelos Sipas Brasil Esporte Interativo, Marcelo është gati të largohet nga Reali dhe të dëgjojë oferta të tjera. Juventus dh
Takimi Pirlo - Paratici mbyllet me një vendim të "hidhur", Ronaldo ose Dybala, njëri duhet të largohet U perceptua fillimisht si një takim normal, për të planifikuar sezonin e ardhshëm dhe për të kompletuar stafin e Andrea
Pirlo trajner i Juventusit, Paratici zbulon arsyen Vetëm disa orë pas eliminimit nga Liga e Kampionëve, drejtuesit e Juventusit ndërhynë për të shkarkuar Maurizio Sarrin d
Champions shansi i fundit i Sarrit, rrezikon dhe Paratici Liga e Kampioneve do të japë verdiktet përfundimtare jo vetëm për sezonin e Juventusit, por edhe për teknikun Mauricio S
Paratici për Arthur: Duhet të ketë dëshirën për t’iu bashkuar Juventusit Barcelona dhe Juventus pritet të finalizojnë një marrëveshje të tyre, për të shkëmbyer emrat si Miralem Pjanic dhe Arthu
Çfarë do të ndodhë me yllin e Barcelonës, përfaqësuesit e tij takohen me klubin italian Miralem Pjanic ka qenë i lidhur me Barcelonën, por Zonja e Vjetër është dukur e gatshme të lejojë që boshnjaku të shkojë