999 rezultate për

parate

E mashtroi dhe ia mori paratë, kapet 36 vjeçari Policia e Krujës ka arrestuar një 36-vjeçar pasi akuzohet se i ka marrë një shumë parash një 44 vjeçari. Policia nj
E paqartë ku i gjeti paratë për shtëpinë! Sa i pasur është Edi Rama? (FOTO LAJM) Edi Rama është prej tetë vitesh kryeministër i Shqipërisë dhe kërkon një mandat të tretë qeverisës në zgjedhjet parlamen
PD-Ramës: E do mandatin e tretë që të vazhdojë të çojë paratë te ortakët e tij Partia Demokratike ka reaguar ndaj deklaratave të kryeministrit Edi Rama, ku ky i fundit u shpreh se nëse pandemia do ki
Ju gjetën 350 mijë euro në zyrë, Prifti: T'i kthehen bashkëshortes Pas sekuestrimit të shumës prej 350 mijë euro në zyrën e punës, mjeku Edvin Prifti i ka depozituar një kërkesë në GJKKO
Të moshuarës në Tiranë i hyjnë në shtëpi dhe i grabisin paratë Banesa e një gruaje të moshuar në rrugën “Myslim Keta” në Tiranë është grabitur. Policia njofton se dy persona të pa
Pacientit iu vodhën paratë dhe unaza, reagon QSUT e fajëson vajzën e tij Vazhdojnë denoncimet e qytetarëve/ familjarëve të pacientëve të infektuar me COVID-19 për skandale brenda spitaleve COVI
I zhvati paratë pacientit me COVID-19, lirohet nga qelia Ronida Hysi Ronida Hysi është emri i infermieres që zhvati paratë e një pacienti me COVID-19 i cili kurohej në spitalin "Shefqet Ndr
I ka xhepat "e shpuara", shenja e horoskopit që nuk njeh limite për shpenzimin e parave Duke u ndalur tek paratë, jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç e prisni, ka momente që ju buzëqesh planeti i financave,
Vodhi paratë e pacientit të vdekur, 7 minutat që fundosën infermieren Infermierja e Infektivit Ronida Hysi është lënë në burg pasi akuzohet se i mori nga karta 60 000 lekë një pacienti sapo
Biznesmeni shqiptar e goditi 5 herë me thikë, flet italiania: Duan paratë e familjes sime Një ngjarje e rëndë u regjistrua një ditë më parë në fshatin Bllaj të njësisë administrative Gose, të bashkisë së Rrogoz
Nuk mbarojnë skandalet! "Perla" mashtron dhe zhvat kushërinjtë për viza pune në Gjermani Dy kushërinj janë mashtruar nga Verjana Gega e “Perla Agency”. Bëhet fjalë për një agjenci udhëtimi në dukje, që ka shpa
Shtohen paratë false, dominon monedha 2 euro (VIDEO) Rastet e falsifikimit të parave në Kosovë janë në rritje e sipër. Vetëm në 10 ditshin e fundit, në Polici janë raport
Ministrat e kryebashkiakët i dolën në përgjimet e Ndrangheta-s, Rama tallet e bën ironi Përgjimet e Antimafias italiane zbuluan se si mafia e shtetit fqinj, Ndrangheta, kishte shtrirë aktivitetin e saj edhe n
Përgjime të reja: Si mafia italiane pastronte paratë në Shqipëri me tendera Janë zbardhur përgjime të reja për mafian italiane e cila dyshohet se pastronte paratë në Shqipëri. Në mes e këtyre
Skandaloze! Pacienti futet në intubim, i plaçkisin paratë në kuletë dhe karta banke Një burrë ka humbur jetën në spitalin Covid1 në QSUT dhe ndërsa ishte nën frymëmarrje artificiale përmes intubimit, I ja
Samsung prezanton linjën e re S21 Samsung prezantoi smartfonin e ri të tij, galaxy S21 me çmime të ulura me rreth 200 dollarë krahasuar me gjeneratën para
Ia vendosi emrin në telefon "plehra", 30-vjeçari i zhvat paratë vajzës së pasur nga Tirana Ky mesazh që mund të lexohet si përkushtim dhe përkujdesje në një raport, mes një femre dhe personit të zemrës së saj,
Dëshmia tronditëse e infermieres në Londër: Pacientë me aparate oksigjeni lihen në korridore Një infermiere ka dhënë një dëshmi tronditëse të kushteve të padurueshme në një spital të Londrës që po trajton të sëmur
Mbani paratë poshtë tapetit, traditat në natën e Vitit të Ri për të larguar fatin e keq Festat janë koha ideale për të reflektuar. Çfarë kemi bërë mirë dhe çfarë mund të përpiqemi të bëjmë më mirë? Për të ndi
Babai i Klodian Rashës i dhuron të gjitha paratë për bamirësi: Çdo nënë të gëzojë! Babai i Klodian Rashës, Qazimi ka vendosur që ti dhurojë të gjitha parët e mbledhura për djalin e tij, për bamirësi.