E FUNDIT/ Rama e refuzoi, Basha mbërrin në kohë në Presidencë, nis takimi me Metën
999 rezultate për

parashute

Aventura me parashutë i merr jetën 11 personave Një avion i vogël është rrëzuar në Havaji, duke shkaktuar të paktën 11 viktima. Avioni po barte disa persona, që dës
Piloti harron ta lidhë me parashutën, turisti shikon "vdekjen" me sy (VIDEO) Hedhja me parashutë është një nga sportet më ekstrem, dhe rreziku është në një nivel të konsiderueshëm, por në disa vend
DRITHËRUESE/ Hidhe pa parashutë nga 7.6 km lartësi, shikoni ku përfundon (VIDEO) Jemi mësuar që në botë të shikojmë rekorde tepër të çuditshme por ky i fundit është një nga më të çmendurit që mund të i
Tentoi të vriste gruan duke i prerë litarët e parashutës, por veprimi i saj befason të gjithë (FOTO LAJM) Emile Cilliers është shpallur fajtor në përpjekje për të vrarë gruan e tij, duke prerët litarët e parashutës së saj, duk
Aeroplani shpërthen në flakë, piloti hidhet me parashutë (FOTO LAJM) Piloti i Shigjetave të Kuqe David Stark i shpëtoi vdekjes për pak sekonda pasi u hodh me parashutë. Pasi ai u hodh, a
Po bënte "surf" me parashutë, shpëtohet nga mbytja i riu Me anë të një deklarate për media bëhet e ditur se Forcat Detarë kanë shpëtuar nga mbytja në shtetasi të Gjiri i Lalzit.
Erion Veliaj hidhet me parashutë nga Llogaraja (VIDEO) Sonte në mbrëmje qytetarët do të mund të njihen me anën sportive të kreut të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj. Këtë h
E rrallë, 101-vjeçarja hidhet me parashutë (FOTO LAJM) Irene O’Shea, në moshën 101-vjeçare ka thyer rekord duke u bërë femra më e vjetër në botë e hedhur me parashutë. Ndër
Gjyshja e “çmendur” 88-vjeçare hidhet me parashutë (VIDEO) Kjo gjyshe nuk ka lejuar moshën e vjetër që ta ndalojë nga të qenit një guximtare. Maire Hollo ka vendosur “hedhjen m
71-vjeçari plotëson ëndrrën e fundit, por humb jetën në fluturim (VIDEO) Një 71-vjeçar e pësoi rëndë kur po realizonte ëndrrën e tij për t’u bërë pjesë e lojërave të ujit. Roger John Hussey
Noizy del nga fjala dhe ndjek Encën nga pas (FOTO LAJM) Konflikti mes Encës dhe Noizyt nuk ka pushuar që nga dita e parë që ka nisur dhe mesa duket as nuk ka ndërmend të pushoj
Bashës apo Metës? Ja kujt do ja jap Rama parashutën rezervë në rast aksidenti ajror I ftuar në emisionin “Fiks fare”, kryeministri Edi Rama ka komentuar mundësitë për një koalicion paszgjedhor me Partinë
Rrëzohet avioni ushtarak rus (FOTO LAJM) Një avion ushtarak rus i tipit Mig 31 është përplasur gjatë mesditës së sotme në zonën e Buryatia në Siberinë Perëndimo
Incidenti me parashutë në Vlorë, rrëfehet burri i të lënduarës: Ishim lart kur.....(VIDEO) Sot rreth orës 13:30 gjatë zhvillimit të aktivitetit të hedhjes me parashutë në Kaninë një vajzë është dëmtuar gjatë ulj
Edi Rama hidhet me parashutë nga Morava? (Video) Një ditë më parë Alket Islami publikoi në rrjetet sociale disa foto me çiftin kryeministror nga qyteti i Korçës, ku po z
Rama me Lindën janë hedhur me parashutë? (FOTO LAJM) Mesa duket, një ndër pasionet e fshehura të kryeministrit Rama është edhe hedhja me parashutë. Së bashku me bashkëshorte
Çmenduri/ Hidhet nga 7620 metër lartësi pa parashutë (VIDEO) Parashutisti amerikan Luke Aikins, është hedhur nga 7620 metra lartësi pa përdorur parashutë, duke thyer edhe rekordin n
Modelja italiane spektakël mbi vullkan (VIDEO) Përmes videos do të shikoni spektaklin e ofruar nga një modele italiane në Kili. Nuk bëhet fjalë për shfaqje në pasarelë
Vdes në mënyrë tragjike një i ri shqiptar në Dubai (VIDEO) Një i ri shqiptar, që jetonte dhe punonte në Emiratet e Bashkuara Araba ka humbur jetën në mënyrë tragjike. I riu Arm
Përplasje parashutistësh (VIDEO) Në Zephyrhyllis të SHBA-ve, ka ndodhur një aksident i pazakontë ku parashutisti 23 vjeçar Sebastian është përplasur në l