999 rezultate për

parashtrojne

Vazhdon seanca e Monstrës, sërish flet dëshmitari E1 Në Gjykatën Penale të Shkupit, sot do të vazhdojë marrja në pyetje e dëshmitarit të koduar “E1” në rastin “Monstra”.
Ligji për gjuhët, BESA, LSDM, dhe VMRO parashtrojnë amendamente Pas votimit të leximit të parë, ku VMRO-DPMNE-ja votoi kundër, ky propozim ligj më datë 22 nëntor do të jetë në Komision
Presidenti Ivanov: Për faljen do të veprojë sipas Ligjit dhe Kushtetutës Presidenti i Republikës së Maqedonisë, Gjorge Ivanov sot ka deklaruar: “Do ta respektoj ekskluzivisht ligjin dhe Kushtet