999 rezultate për

parashikuar

Dimri erdhi! Ja çfarë kanë parashikuar sinoptikanët për ditën e nesërme Shërbimi Meterologjik Ushtarak parashikon se dita e dielë do të jetë kryesisht e kthjellët, por e ftohtë. Kështu që nxir
Horoskopi javor/ ç'kanë parashikuar yjet për datat 26 tetor - 1 nentor Dashi Nuk pritet që kjo të jetë një javë fort e mbarë për të lindurit e shenjës së Dashit, sidomos në aspektin sentim
Reagon SPAK: Skandali me tenderët, pse u kryen arrestimet në zyrën e Adrian Çelës Pa arrestimit të ish-drejtorit të Prokurimeve në OSHEE Erlis Bushati ka reaguar dhe SPAK. Mësohet se në kërkim është
"Javë e re, kësmet i ri", zbuloni ç'surpriza ka parashikuar Paolo Fox për datat 19-25 tetor Dashi: Mërkuri do të kthehet më në fund nga shenja juaj, por Venusi dhe Dielli do të jenë në prapavijë. Shpeshherë do të
A e ka parashikuar revista italiane në 1962 distancimin social që po ndjekim sot për shkak të Covid-19? Fotografia e cila është publikuar nga revista italiane në vitin 1962 ka bërë shumë zhurmë këtë peridhë. Pasi në foton
Shkak Covid-19, ndryshojnë oraret e ndeshjeve të Premier League Për shkak të normave të reja për mbylljen e pubeve në orën 22, të marra nga qeveria angleze për të ulur numrin e infekti
Superkompjuteri parashikon renditjen e plotë të Ligës Premier për sezonin 2020/21 Manchester City është parashikuar nga një super kompjuter që ta mbyll sezonin para Liverpoolit, që është kampion aktual.
SPAK arreston gjyqtaren Margjeka bashkë me një avokat dhe dy qytetarë Hetimet e prokurorisë së posaçme antikorrupsion, SPAK, kanë vënë në pranga gjyqtaren e Durrësit, Mimoza Margjeka. Arr
Përgatitjet për Ligën e Kombeve, kombëtarja publikon programin e grumbullimit (FOTO LAJM) Pas shpalljes së listës për dy ndeshjet e Nation League kundër Bjellorusisë dhe Lituanisë, trajneri Edi Reja ka përpilua
Moti për nesër, mësoni çfarë kanë parashikuar sinoptikanët dhe sa pritet të shkojnë temperaturat Nëse keni bërë plane që nesër ta kaloni ditën buzë detit, mos u mendoni dy herë. Kjo sepse edhe parashikimi i sinoptikan
Horoskopi javor: Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sipas Paolo Fox Dashi: Do të vazhdoni ta keni dhe për disa kohë mbështetjen e Marsit dhe të Diellit, prandaj do të jeni në humor të mirë
"The Simpsons" godet sërish, ka parashikuar shpërthimin në Beirut? (VIDEO) hpërthimi që ndodhi në portin e Bejrutit, kryeqyteti i Libanit, tronditi botën. Pamje të rënda vijnë nga ky qytet ku
Ashtu sic ishte parashikuar, Ronaldo lihet jashtë për ndeshjen me Romën (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo edhe zyrtarisht është jashtë garës për golashënuesin më të mirë në Serie A dhe Këpucën e Artë të Evrop
Ç'po ndodh?! A kanë parashikuar vërtet "The Simpsons" vdekjen e George Floyd (FOTO & VIDEO) Rrjeti po "zien" nga fotografi ku supozohet se “The Simpsons” parashikuan vdekjen e George Floyd, që në vitet 1990. N
Ministrja Denaj: Ekonomia në recesion nga pandemia, ja plani i rimëkëmbjes Qeveria i ka ulur ptishmëritë për ecurinë e ekonomisë këtë vit. Sikurse kanë parashikuar institucionet ndërkombëtare, ed
Superiorja gati të kthehet më 31 maj, kë është kalendari i plotë Dritë jeshile për rifillimin e stërvitjeve dhe kampionatit shqiptar brenda muajit maj. Shqipëria merr shembullin e It
Gjuetarët e viruseve, në shpella për të parashikuar pandeminë e radhës Përpara se të futen në shpellë, pjesëtarët e ekipit të shkencëtarëve vendosin kostumet e veçanta, maskat e fytyrës dhe d
Horoskopi i të hënës, yjet kanë parashikuar surpriza për ju Dashi Ashtu si një lojtar i mirë shahu, duhet t’i parashikoni lëvizjet e njerëzve të tjerë dhe të qëndroni disa hapa
Horoskopi i të hënës, për cilën nga shenjat ka parashikuar surpriza Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni here pas here me personin qe
''Kam shenja të koronavirusit'', ish-nëndrejtori i spitalit të Sarandës bën kërkesë për lirimin nga burgu Ish-nëndrejtori i Spitalit të Sarandës, Florenc Llanaj, i arrestuar si pjesë e një grupi kriminal të trafikut të drogës,